Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: sasa ns 1 poslato 16 Oktobar, 2019, 21:54
Ja sam na 2 kineza menjao teènost posle 4 godine. Bila je tamna a na dnu kantice 1 cm ¾elatina od teènosti. Morao sam ka¹ikom da vadim.
Viðao sam to ranije na kolima, menjao bih i ja svaki èas da nisu drastièno bolje teènosti nego nekad... U stvari me mrzi a ni u kolima ni na motoru nije jo¹ takva... :D

A mrzi me jer sam na kolima do sada menjao 10 puta i ispu¹tao vazduh i lomio sisice i jebavao ale i mrzi me... ;D

Taraba

Na KLE-u nema smisla menjati kocionu tecnost - ne koci podjednako ni sa starom ni novom [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

El Jefe

И тако долазимо до оног кинеског Спринта 125 на коме су морали да мењају клип и карике на 95.000 или до оне девојке којој сам на скутеру морао да мењам сиц. Сиц јој је појео кер.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: Taraba poslato 17 Oktobar, 2019, 01:13
Na KLE-u nema smisla menjati kocionu tecnost - ne koci podjednako ni sa starom ni novom [rofl]
Pa to... [rofl] [rofl] [rofl]

sasa ns 1

vidi motor je trikolor.©ta su ti napisali u saobraæajnu pod boja

sasa ns 1

Citat: El Jefe poslato 17 Oktobar, 2019, 10:03
И тако долазимо до оног кинеског Спринта 125 на коме су морали да мењају клип и карике на 95.000 или до оне девојке којој сам на скутеру морао да мењам сиц. Сиц јој је појео кер.
ti kerovi ¹to jedu sicove nisu normalni.Gazde bi im trebalo na hemijsku kastraciju.

Lazic

To je ne¹to do vazduha kod vas, ovi na¹i odvaljuju branike, lajsne i tablice... I uglavnom nemaju gazde... :D

El Jefe

Citat: sasa ns 1 poslato 18 Oktobar, 2019, 02:14
vidi motor je trikolor.©ta su ti napisali u saobraæajnu pod boja
Карирана 03.
Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

#9368
Stigli lezajevi sa semerinzima za prednji tocak i semerinzi viljuski(desni piska otkad imam taj motor malo)
Inace poruceno sa WEMOTO. 21. uvece i danas vec stiglo  :o Pa da raskupusam to neki dan i kompletiram sve u prednjem delu... i novi lim pinjona, da skinem onu budzevinu(mada fercera evo vec 3000km al original je original, malkice pocne s tim da poskakuje kazaljka kad se duze vozi(verovatno kad se nesto pregreje jer neravnomerno okrece), nervira me. @Tarabicu, hvala jos jednom za davno iskopan part number tog dela :D




Lazic

Od kad sam zamenio akumulator s'proleæa, ni¹ta ne pipam... ;D

Hurricane

ja mom ofarbao gornji trougao ¹to je bio izgreban kljuèevima, neverovatno koliko ide bolje motor...

Taraba

Citat: Glava Dole poslato 28 Oktobar, 2019, 15:34
Stigli lezajevi sa semerinzima za prednji tocak i semerinzi viljuski(desni piska otkad imam taj motor malo)
Inace poruceno sa WEMOTO. 21. uvece i danas vec stiglo  :o Pa da raskupusam to neki dan i kompletiram sve u prednjem delu... i novi lim pinjona, da skinem onu budzevinu(mada fercera evo vec 3000km al original je original, malkice pocne s tim da poskakuje kazaljka kad se duze vozi(verovatno kad se nesto pregreje jer neravnomerno okrece), nervira me. @Tarabicu, hvala jos jednom za davno iskopan part number tog dela :D
Nema na sta.
A sto si porucivao semeringe i lezajeve od tamo? Svaka radnja sa lezajevima to ima kod nas - sve standard lezajevi.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Lezajeve imaju, problem su semerinzi, vrlo cesto jedna dimenzija je ili 1mm manja ili veca, kod nekih modela retko sta je standardno nesto korisceno

Glava Dole

Tacno, jednostavno mi je ovako najlakse a usteda bi bila minimalna s obzirom da je ceo set 19e. Plus da se lomatam sa dimenzijama i moram da rasturim motor, premerim, pa onda jurim... ovako po modelu, verziji, klik, i kraj a semering sa strane pinjona znam da je sigurno urnisan :D A i opet bih morao da cekam semeringe viljuske, mozda ih u radnji ima al ovde dobijem i prasinarku. Kad ide jare nek ide i uze :D Kad budzim onda budzim za sve pare a kad resim da uradim kako treba onda mora da bude sve cakum pakum inace nisam miran :D


Taraba

Meni do sada sve bilo standard sto kazu, al to je EU prozvodnja. Mozda japanci drve kitu.
Svakako, http://www.vtl.rs/ imaju sve moguce i nemoguce dimenzije lezajeva i semeringa.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Citat: Taraba poslato 28 Oktobar, 2019, 19:49
Meni do sada sve bilo standard sto kazu, al to je EU prozvodnja. Mozda japanci drve kitu.
Svakako, http://www.vtl.rs/ imaju sve moguce i nemoguce dimenzije lezajeva i semeringa.
Jesi menjao lezajeve prednjeg tocka? Donji sferni lezaj zadnjeg amortizera.

Taraba

Menjao SVE lezajeve, osim tog sfernog. Pogledali pametniji od mene i rekli da je to to. Nema lufta i ima masti.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Pitam jer sam ja taj sferni menjao i nema standardan. U toj dimenziji mora oem ili aftermarket. A za prednje lezajeve pitam jer se secam da su mi na exc250 napred bili neki kretenski lezajevi koje sam jedva nasao u nekoj specijalizovanoj radnji za lezajeve i to neki no name su bili 3500-4000 par

Gavrolini

Velik precnik osovine a spoljni precnik lezaja malo veci, bas neki tanak lezaj

Taraba

Kod mene idu ovi: 6904 2RS.
Oko 200 din sam ih ja platio.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?