Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Citat: sasa ns 1 poslato 16 Oktobar, 2019, 02:10
odbio je 2 soma evra , kako farbano ,pi¹e da je sve original.Èovek ikoji ma skoro 70 godina  nudio mu je 2000 al ovaj neæe.Ovaj je duplo bolji od Zokijevog.Vidi ima zlatni brembo napred nazad,lep¹i rezervoad i lepa REZEDA  i sve fabrika  [facepalm] [facepalm].Kad ovaj penzos kupi mo¾ete i da se trkate.

Ne znam ko je tu ludji, taj sto je nudio ili taj sto je odbio?!  Aj da zanemarimo cuvenu hondinu glavu i klackalice i sto se greje kao djavo.  Ali to govance je jos osiromaseniji dominator koji je i sam po sebi govno. Znaci imas jedan cilindar,vibracije, nemas putnu brzinu, imas 19 napred i tezak si kao tenk a printom imas govno od viljuske, znaci nema silazenja van puta. U sustini upotrebljiv koliko i apn4 samo je apn laksi i jeftiniji za odrzavanje.

Taraba

Gavro, ti da pocnes da radis video review-ove ovih lesina kao onaj Grk

http://www.youtube.com/watch?v=CoD1E5i9j-M&t=3s#
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Hurricane

janis mega car



¹teta ¹to nije uradio vi¹e testova

mali_zmaj

Kad se sjetim da sam sa tim SLR-om,spièio do Pule i nazad,i jo¹ u tri puta gorem stanju nego ovaj rezeda zeleni... I èeparice gume na njoj... Al motor je kisnuo stalno,al se nije desilo da je zatajio!! Palio kao mina!! Udobnost ni¹ta,koènice nema... Al poslu¾io me taj put!!  Potro¹nja smje¹na... Brzina..koja??  he he!!
jin-jang

Lazic

#9344
Citat: sasa ns 1 poslato 16 Oktobar, 2019, 01:01
prao filter vazduha i posle 2 godine menjao koèiono ulje na skuteru.Na zadnjem sve dobro pro¹lo a na prednjem se zeznem i udje mi malo vazduha.Dok nisam dobio koènicu ko ¹to je bila trebalo je 45 minuta pumpanja i luftiranja.
Iz taèno kog razloga se menja koèiona teènost posle 2 godine?




Citat: Gavrolini poslato 16 Oktobar, 2019, 01:38
Citat: sasa ns 1 poslato 16 Oktobar, 2019, 00:58
https://www.polovniautomobili.com/motori/14794954/honda-slr-650-a2
jel to isti model ko ovo
Hahahahah koliko li se ovaj drogira, pa da skine cenu hiljadu evra nece moci da ga proda a ne po ovoj ceni
[rofl] [rofl] [rofl] Te¾ak narkoman... 1400 je mo¾da realno za tu kilometra¾u...




@Zmajèiæ:
Klepetalo kisne deceniju, pali k'o mina... :D

Gavrolini

DA sam od pocetka radio review-ove samo na svojim motorima imao bih do sad pedesetak. Ali gde to cimanje ,cemu to?! Pa zamisli da otvaram dnevnik ovde na forumu za svaki motor koji sam imao, a na vecini sam uradio vise nego ti sto otvaraju dnevnike. Ili ono da napisem ispod slike sve bivse motore pa ono kao precrtane....hahahha pa svaki moj post nova strana.

Taraba

Mozes da monetizujes na YT jako fino posete i subscribere.
Neka prosecna matematika je ~9USD na 1000 pregleda kanala.
Ako imas 10.000 pregleda klipa -> 90USD, pa to puta 50 klipova...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


Lazic

Eee Gavro, ni ja ni mnogi, al' zato se one mozgabez klinke i klinci ubi¹e od para... Onaj neki mali pederko/govnarko baka prase skoro kupio novog Macana...

sasa ns 1

zezno sam se nisam menjo posle 2 nego posle 4 godina koèiono ulje,nekad na jugiæima nisu menjali po 15 godina pa istruli koèioni klip

Lazic

Znam jer je koèiona teènost vremenom skupljala vodu, ali poslednjih 10-20 godina ima sintetièkih kod koji je to zanemarljivo... Na mom gejmobilu ©vajcarac menjao koèionu teènost i antifriz pre 7 godina, ni¹ta ne pipam... :D Na klepetalu sam posle 9 godina zamenio teènost u zadnjoj koènici jer sam(Juga) servisirao klip i èeljust i menjao ploèice... Prednja posle 10 godina radi ok, dosuo sam bio mrvicu jer mi se jednom desilo da je u¹ao vazduh posle nekog obaranja, mada nisam ga ispu¹tao, sam je iza¹ao posle par meseci... ;D Samo sam svako jutro morao pre vo¾nje da nadrukam koènicu... :D

sremac

ajde struèno pitanje, kad smo se dotakli koèione teènosti, ja sam mislio da menjam, ali ne znam da luftiram nit mi se odvræu onaj dole ¹araf, jel mogu ja samo da izvuèem spricem iz èantrice, i da sipam novu ?
budala na leru, mudonja u kontra smeru


Glava Dole

Naravno, niko ti ne brani, ali si onda dzabe krecio s obzirom da je velika kolicina "otpada" zaostala u onom ulju u crevima. Ko je luftirao iz nekog razloga sistem napunjen pre bas 2-3-4god zna o cemu pricam.... znatno tamnije, a ona vise godina stara vuku vec na kafu i mulj. Sta mu se desi ni sam ne znam...

Darko

Citat: Gavrolini poslato 16 Oktobar, 2019, 14:18
a na vecini sam uradio vise nego ti sto otvaraju dnevnike.

I , sta ti ovo govori ?  :)

Gavrolini

Govori mi da ljudi vole da otvaraju temu kad na motoru doduvaju gume i zamene kapice ventila. A da je meni hobi da kupujem,sredjujem i menjam motore.

Darko


Za druge - karikiras
Za sebe  - prepumpavas



Gavrolini


Darko


sasa ns 1

ja sam na 2 kineza menjao teènost posle 4 godine.Bila je tamna a na dnu kantice 1 cm ¾elatina od teènosti.Moro sam ka¹ikom da vadim.