Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

овај је почео данас чудно да се понаша до пре неки дан сам имо три деци горива и одем на нову пумпу и сипо 98 први пут од како га имам у њега и данас пет пута кренем и пет пута ми проклиза задњи точак кренем првом додам гас он проклиза убацим у другу додам гас он проклиза ал не заврнем ко мајмун него оно наврнем на пола а гума ми није науљена дешавало се и раније ал кад заврнем нагло ко мајмун ал сад је баш грозно ал чистио сам филтер за ваздух опро га лепо сунђер је да није зато боље прима гас ко да уједа

ако неко има гуму вишка узо би у поклон 170 или 180

Lazic


Kostić

ја прво засро оно кад сам мењо филтер сад сишо да заменим антифриз и одврнем сису за квачило и јебем ти вратим ту сису одврнем ону сису доле и исцури и сипам тотал 100 посто г12 и сад могу за ојмикон по селфи ако ми не поједе блок и главу ал ако сам кеца возио на чист гликол за локомотиву можда и не умре кравица после опет сишо да поправим квачило и онда ме неко пита што си лењ нећеш ништа да поправиш а ја излапео за све паре па прво покварим друго да би поправио оно што сам требо и до курца посо

ако неко нема паре за антифриз имам два литра плавог стар је триипо године добар је нисам мерио измерићу сутра кад купим мерилицу у укради саму дајем за џ и онај филтер за уље махле ОЦ 475 дајем за џ нов је мада сам га само потопио и скино ал нов је старо уље немам попио сам

Kostić


mrle

Ostade bez struje. Upalio na gurku istigao kuæi.

Lazic


Kostić

тако ради од како сам га купио то је платина на пумпи за гориво ал како сад ради на леру ко луче

UFF


Lazic

Prenizak ti je ler... I Ðoku se èuo ovako kad si ga kupio, seæam ga se èitavog...

Kostić

океј ти знаш боље. лер јесте низак ал ако на 300 обртаја овако ради има добру компресију - 30 година. и подмазује за све паре не прелази радну температуру са оним махле филтером  [yahoo]

El Jefe

Зајебава нас за све паре, не ради му ниједан цајгер. То је он снимао таблу, а неко виче у позадини трт, трт, дрк,дрк.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Јуче регистрована, данас било свечано крштење. На крштењу добила ново име, Хохштаплерка.

Друштво за заштиту од животиња


sasa ns 1

prao filter vazduha i posle 2 godine menjao koèiono ulje na skuteru.Na zadnjem sve dobro pro¹lo a na prednjem se zeznem i udje mi malo vazduha.Dok nisam dobio koènicu ko ¹to je bila trebalo je 45 minuta pumpanja i luftiranja.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Gavrolini

Citat: sasa ns 1 poslato 16 Oktobar, 2019, 00:58
https://www.polovniautomobili.com/motori/14794954/honda-slr-650-a2
jel to isti model ko ovo
Hahahahah koliko li se ovaj drogira, pa da skine cenu hiljadu evra nece moci da ga proda a ne po ovoj ceni

El Jefe

Онај ко је ово фарбао сигурно је био на нечему.
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

#9337
odbio je 2 soma evra , kako farbano ,pi¹e da je sve original.Èovek ikoji ma skoro 70 godina  nudio mu je 2000 al ovaj neæe.Ovaj je duplo bolji od Zokijevog.Vidi ima zlatni brembo napred nazad,lep¹i rezervoad i lepa REZEDA  i sve fabrika  [facepalm] [facepalm].Kad ovaj penzos kupi mo¾ete i da se trkate.

Hurricane

Citat: El Jefe poslato 15 Oktobar, 2019, 23:31
Јуче регистрована, данас било свечано крштење. На крштењу добила ново име, Хохштаплерка.



meni ovo lièi na Hondu Vigor ili tako ne¹to, vidim na tanku pi¹e ne¹to drugo

El Jefe

Тај резеда мотор није фабрика. Кад порастеш кашће ти се само. Иначе ова моја је 125, а резеда сиротињски Доминатор. Оба су направљена у Монтеси у Шпанији и више личе на фалсификат него на оригинал Хонде. Отуда асоцијација на Хохштаплерај.
Друштво за заштиту од животиња