Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


El Jefe

Ја рецимо. Пре неколико година освојио сам награду радија 202 за нај бајатији виц.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

пиша уље на семеринг ко пеђина хонда дизел носим испод кадицу да враћам где да купим семеринг а не знам димензије паше за краву и за ГПХ 750 исти је декл уби се тражећи димензије и не умем да нађем ко ми нађе димензије за семерин испог предњег ланчаника у деклу упомоћ

Kostić

Citat: El Jefe poslato 12 Septembar, 2019, 11:35
Ах та младос. Једном ме ухапсила мурија у подруму зграде где сам живео. Шлајфовао сам вентиле у један ноћу.

аматеру ја урадио генералну на емзеу на једанестом спрату и упалио мотор на паркету да се разради слоба скоро добио инфаркт звао мурију они дошли шта радиш па да разрадим мотор писали ми казну тели да апсе и мене и мотор срећа водио се на мене а кроз терасу дими цваја ја појачо уље да се разраде нове карике ко пожар умало звали ватрогасце испод мене код слобе бежо тањир за ручак по асталу

megaidiot

Citat: Kostiæ poslato 12 Septembar, 2019, 23:38
пиша уље на семеринг ко пеђина хонда дизел носим испод кадицу да враћам где да купим семеринг а не знам димензије паше за краву и за ГПХ 750 исти је декл уби се тражећи димензије и не умем да нађем ко ми нађе димензије за семерин испог предњег ланчаника у деклу упомоћ

ne mogu da nadjem dimenzije, al ako oces mogu da porucim pa donesem za dve tri cetiri nedelje: https://www.wemoto.com/bikes/kawasaki/zxr_750_zx_750_j1_j2/91-92/picture/drive___output_shaft_oil_seal

Kostić

покојни муса возио мотор по мојој кући упо ноћи нас гомила пијаних у стану четри мотора у МОМ стану муса возо по собама ја диго на задњи на тераси умало пао после једва свукли мотор точак прешо дошла мурија мало је фалило да заседну са нама не писаше казну

El Jefe

Ко бре аматер. Ја фарбао Лаверду на тераси на петом спрату и слупам је о зид кад сам је истеривао у дневну собу. А пре тога дотезао магнет па заборавио гедору на матици. Заверглам да видим дал ће магнет да спане, гедора одскочи па ме шили на ургентном
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

Citat: megaidiot poslato 12 Septembar, 2019, 23:46
Citat: Kostiæ poslato 12 Septembar, 2019, 23:38
пиша уље на семеринг ко пеђина хонда дизел носим испод кадицу да враћам где да купим семеринг а не знам димензије паше за краву и за ГПХ 750 исти је декл уби се тражећи димензије и не умем да нађем ко ми нађе димензије за семерин испог предњег ланчаника у деклу упомоћ

ne mogu da nadjem dimenzije, al ako oces mogu da porucim pa donesem za dve tri cetiri nedelje: https://www.wemoto.com/bikes/kawasaki/zxr_750_zx_750_j1_j2/91-92/picture/drive___output_shaft_oil_seal

мислим да је овај мали иде у деклу изнутра а ако скинем деклу није тешко ал не знам димезије па да не стоји мотор растурен док тражим зато питам ако неко може само да ископа димензије има по радњама није греда не мора од преко

овај на слици ми се чини влики видео сам га али не пишу димензије

megaidiot

pa to ti kazem, sigurno isti ide na dosta motora. potrazicu kad imam kad.

Kostić

Citat: El Jefe poslato 12 Septembar, 2019, 23:50
Ко бре аматер. Ја фарбао Лаверду на тераси на петом спрату и слупам је о зид кад сам је истеривао у дневну собу. А пре тога дотезао магнет па заборавио гедору на матици. Заверглам да видим дал ће магнет да спане, гедора одскочи па ме шили на ургентном

ццц ја возио са ногом у гипсу до кука по снегу на ургентни да шакију среде руку јер се поломио видли нас пандури на газели тели да нас воде у лудницу један окачио ногу на волан други вози полунаопако јер му рука у ел филцована

Kostić

#9290
Citat: megaidiot poslato 12 Septembar, 2019, 23:53
pa to ti kazem, sigurno isti ide na dosta motora. potrazicu kad imam kad.

ако наваташ само димензије лако ћу да га купим негде у радњи ако није нека спец а мислим да није ако баш нема код нас неко од вас може да ми добави

мислим да он има два велика лево и десно (могуће да је овај са слике тај већи)  а овај малиша је баш у малој декли која се скида са блока то је и оно што штити ланац и ланчаник и семеринг се ставља изнутра па мора да се скине тај декл иза њега је блок


битно је да будемо сигурни да је то тај нисам нешто при парама да омашим ако неко сигурно зна који је нек баци коску па можеш да ми донесеш није греда бар ћу да будем сигуран на није погрешан

ili sam ja izbrko lonèiæe ili ovo nije taj dekl a lièi da jeste gledao sam davno neki video i nek eslike kad je neki lik repariro motor i semering je bio u deklu a ona ovom nije pa me buni pi¹e da jeste kod mene se isto kaèi hidraulika na dekl al ipak æu sutra da skinem dekl jebiga i da izmerim pa da slikam pa da vidim ako nema kod nas donese¹

https://www.ebay.ie/itm/Kawasaki-ZXR-750-ZX750H-Sprocket-Cover-Engine-Casing/132873259602?hash=item1eefdd0a52:g:x6YAAOSw~B9bl9LM

Hurricane

https://www.wemoto.com/parts/picture/hl-574867

32*48*8 su dimenzije onog sa prvog linka ali je pitanje da li je to taj

Kostić

грасијас видећу сутра кад скинем декл

ако ме видите да идем на пијац на скутеру не брините полудео сам

Glava Dole

Skini, to ti je najsigurnije... jel ti okupan lanac? Ako nije onda ti mali semering treba(od saltalice) a ne veliki iza lancanika(na osovini menjaca). A ono sto je idiot okacio bi trebalo da jeste taj iza lancanika(bravo). I dimenzije imaju logike, veliki je, proverio i ja po kodu, to su te hurrijeve dimenzije...

Ili ti pak mozda curi na radilici? Skini deklu, operi to malo pa utvrdi tacno. Ovako mozemo samo da nagadjamo.

Kostić

#9294
цури испод ланчаника шалталица није везана за тај декл могуће је да је овај са слике видећемо сутра него цимо ме неко нуди скутер за кавасаки ја га питам јел би ти дао 108 коња за коњаипо без доплате он пита колко да доплати ја пито пошто скутер он каже скоро ко кавасаки а скутер стар дваес година и ја му дао линк да види видео каже он шта је то на предњем блатобрану леш и не јави се више

добро је што сам напокон повукао мотор са огласа ови моји синови ће напокон да купе себи скутер и да ми сиђу са досаде и хвала свима онима који нису купили мотор

алахуакбар!




Kostić

nije semering vla¾i isto kao kad sam ga uzo ima triipo godine POCEPO sam filter za ulje ¹akltalica ipak ide u onaj dekl al je suva

Kostić

namzo malo silikonom idem da kupim dva kurtona pa navuèem dr¾aæe neko vreme dok ne kupim filter

El Jefe

Купите три, можда сретнете некога успут.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

puèe kurton sve isprsko mo¾da se izrodi neki h2r ima u lav autu ima i i kod trafo stanice u trgovaèkoj