Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Пу пичка им материна у дупе.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Ako sam dobro shvatio Kostiæa, taj ¹to mu je ukrao èep od posude je kom¹ija/poznanik koga zna pola kom¹iluka i ima sina koji èita forum... :o

Hurricane

..ja razumeo da je kostiæ bio u ¹teti sa sinom, pa ga kom¹ija mali koji èita forum drukno kod æaleta  [neampojma]

mali_zmaj

ja bih citirao El Jefea!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Kostić

#9244
ај да појасним били отац и син прошле године да гледају мотор са огласа био им је скуп одоше били ове године на пролеће мислили су да је сад упола цене ал није и одоше и пре неки дан напишем овде да сам заменио посуду за уље ал пар дана пре тога клинац ме цимне у капеу да је купио исти мотор у панчеву ал неки рукосклеп који је склепан ко зна од чега и да му је посуда за воду испуцала и излепљена и да ја њему дам моју ја му реко нит ти дам нит ти продам ја чувам и поломљено и не крчмим мотор за туђе добро и дан после оно што сам написо овде за посуду за уље дођоше предвече још је био дан и украли ми чеп за уље

комшилук их зна од оно кад су били да гледају па је комша мислио да гледају мотор

мотор је био прекривен ништа се није видели сви знају да ја имам шприцеве и матори је лепо завуко руку одвио чеп и мотор је остао покривен како је и био

мој глупи ђоле је прошао поред њих и мислио је да мали зове мене телефоном и отишо јер их зна ал они не знају њега

отац и син дођу да украду од мене да ставе на свој мотор то је зло

матором желим да му се та рука са којом је скино чеп осуши а малом да га удари аутобус и да му самеље тај мотор ко млевено месо

и да га на сваком мото скупу неко пљуне јер се пали на мото клубове и шета неки прслук

иначе знам где живе није ми проблем да одем и поскидам му пола делова и побацам негде у ливаду ал ми то није гушт и то није решење

где смо ми још мало па ко бразил... а и горе

ал сад комшилук зна па кад опет дођу да гледају мотор могу да добију по носу

интересантно ми је да је мали отворио други налог пар дана после цимања у капеу као оно можда да му се не виде сви огласи и да га неко не навуче на фору добар дан ја бих да купим то од вас где могу да погледам и ставио исто име и презиме и исти телефон и сад ако је некога зајебо на капеу тај лако може да га нађе јер капе има добар систем претраге на гуглу и избацује све повезане речи и дође ми да потурим неког да га цимне за фон ил за кера и да га налупа с пар шамара а да не зна зашто

Lazic


megaidiot


Hurricane

..okrpih gumu, zategao nosaè fuzastera i zamenio lanac, lanèanik i sva¹ta jo¹ ne¹to..

lanac ba¹ bio u problemu, svega 20.000 nakon ¹to sam primetio da je za zamenu  :o

Lazic

Gledao sam te sa 7 metara, uglavnom nisam hteo da te ometam pijan... :o ;D :-*

UFF

ne znam za vas dvoje ali ja dosao taman kad je meso izaslo iz pecnice :D
a i vi otisli da mi ne smetate dok jedem ko covek  [rofl]

MIGE


Lazic

Da te nisam video pa da ti i poverujem da si jeo meso... :o ®goljavi... :P

UFF

Samo si ljubomoran sto sam opet zgodan ko tinejdzer  [rofl] (a izgledam kao otac marko)

I vise sam vala jeo onaj krompir sto je upio svu mas'

Lazic

Ne znam, sad ti je brada veæa ne od stomaka nego od pola tebe... :o ;D Ne bi trebalo vi¹e ni gram da oslabi¹... Al' evo ugledavam se na tebe, sedim gladan veæ 16 sati... ;D


dzimika

kad se pomene Majur samo se setim klope u Cardaku :D Bila je dobra klopa svojevremeno, ne znam da li je jos uvek, neki punjeni stejk mi je preporucila tada drugarica i nisam se pokajao

Gavrolini


UFF

Citat: Laziæ poslato 21 Avgust, 2019, 02:06
Citat: UFF poslato 20 Avgust, 2019, 12:25
kad mi umrla oem yuasa posle 7me godine kupio sam vartu agm gel (50eur 3 godine garancije) i evo je sljaka vec treca godina tj usla u cetvrtu, cak je ni ne vadim zimi napolje a motor stoji u hladnoj prostoriji
Agm ili gel? :) U agm ima¹ kao sinðer od fiberglasa koji se natopi obiènom kiselinom i onda je stabilniji napon i nema muækanja, gel je kiselina sa aditivima da bude k'o pi'tije i onda je takoðe stabilniji napon i nema muækanja... :D

bolja varijanta :D

http://i.postimg.cc/7L8KQW4q/20190831-192002.jpg

Lazic

Da jeb'o te zaboravio sam da ti ka¾em, konju jedan sad sa tom kila¾om bi ti crf i¹ao kao d'ima 50 konja... :o [rofl]

UFF