Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

..na tvom osposobljeno zatezanje lanca



Jedva







I zalemljen prednji blatobran, bio sav ispucao, zvecalo ko zvono, i tu je pukao jedan sraf







Glava Dole


mrle


mrle


mrle

I daj neke lepe fotke ako budem morao da ga prodam iduæe nedelje.

Hurricane

Slikam ti sutra

Trosi nesto malo preko 11  :o

Mora i rezervoar i karbovi dole

Glava Dole

Vozio me hurri na tvojoj kawi, bez brige, pazi je garantujem vise nego da je njegova :D Sad dal zato sto sam naglasio da sam picka od suvozaca ili je navuko traume oko menjaca zbog suzane al pazi, mazi, salta s kvacilom, sve skolski, bez natezanja... da prosto covek ne poveruje da je sa MMa [rofl] Mo's da nakrivis kapu ;)

UFF

 [rofl] aha vaaaazi
kod mene kad je dolazio nije bilo bas tako, sve se dimilo i pusilo  :o

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj] [klanjam_se] Upi¹ah se... :D


Milo¹e, ti da æuti¹... Goreg suvozaèa sam imao samo kolegu koji nikad nije seo ni na bicikl... :o  [rofl] [rofl] [rofl]


Mrle, èuh ti sinoæ motor sa 20 metara, ne zvuèi lo¹e... ;D Posle sam ga i video sa 2 metra ali bio je mrak i toliko sam bio khm da se iè ne seæam... ;D ;D :D


Pre mesec dana su mu bile zalemljene sve plastike... :D Skoro sve... ;D

mali_zmaj

Opran,sreðen i ureðen,opran i podmazan lanac...eto!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Glava Dole

Nije danas al jeste juce... izgubiJo mu lancobran na 200+... sad trazim drugi, ispravan, posto je starom bio polomljen prednji nosac... mislio sam da sam ga dobro zakrpio al ocigledno nisam :)

Kostić

не дај боже да вам покажем слику мог затезача ланца који се ишупо кад ме уватио грч на гасу ал нећу да не добијете инфаркт али и за то има лек ако нема други

Kostić

мој предњи блатобран ево друга година како није зарастао али ћути не жали се




Lazic

Za takvo o¹teæenje je malo dve godine... :D

Hurricane


UFF


Kostić

мој систем кочионе посуде је данас умро на предњој кочници (труо шприц биоразградива пластика) на квачилу није и морао сам да заменим и како нисам имао осам динара капитала да купим нов шприц ставио сам фабричку коју ми неко дао за џ али ако погледам ведрију страну мотор ми је сад полуоригиналан па размишљам да ставим и на квачило јер имам још једну фабричку коју ми је неко дао за џ па ће мотор да ми буде фул оригинал најмлађи олдтајмер

ура

Lazic

Dosta je ¹pric i izdr¾ao, skoro 3 godine... :o ;D

Kostić

за осам динара цене може да се мења једном дневно и да за три године не досегне цену чантре купио бих ја шприц ал оће да га продам ал док објасним људима шта је то лакше ми је да ставим чантре па да не запиткују

Kostić

#9239
колико један отац може да буде глуп је питање за психологе кад он са своијим сином дође да украде чеп са посуде за уље и препозна га пола комшилука е комшо па ово је онај што је долазио да гледа мотор небитно где смо ми дошли кад глуп од сиротиње краде чеп за посуду од уља

а ти мали читај форум читај