Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivicat


mrle


mrle


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Citat: Ivicat poslato 09 Jul, 2019, 11:46
Zar Avon nije kozmetika?
Imao sam pozadi na klepetalu... Engleska firma, prve godine(kod mene) bila super, iduæe poèela da puca izmeðu ¹ara i posle par meseci mi izbu¹ila unutra¹nju... ©ara je jo¹ bila skoro k'o nova, lepo je dr¾ala èak i tako ispucala...

Glava Dole

Citat: Hurricane poslato 09 Jul, 2019, 01:19
Btw, hvala neizmerno Milosu sto nije imao mira pa morao da dodje i resi misteriju, i naravno skine mi glavu  ;D

Bukvalno   [rofl]


Takodje neizmerno HVALA Jugi za sve..

I ostalima da ne navodim, prepoznace se, bez ljutnje na podrsci i svemu sto ucinise...

Ma kakvo hvala bre, 'smo manijaci il nismo? :D

Glava dole :)


SSZGO

ovo je bilo na servisu danas
prodaje se za 15000e

nije hp4 nego s1000rr 2018 sa 1000km , ceo karbon i tockovi, sa svom rizoma opremom i titanijum linija akrapovic




















Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

jevta

#9167
Zamenio ulje, filter ulja, malo izduvao, malo dotegao, malo podmazao...

Glava Dole

Umalo da zaboravim sta sam za svoj povoljno pribavio zahvaljujuci nasem Viktoru(Black Adder-u)... iako nije on prodavac nije ga mrzelo ni da me cima da je uzmem(jer zna da sam ja pajser i drugu i ne trazim dok se na prvoj(inace njegov poklon od ranije) ne izgube sare :) ) ni da mi je donese "na noge". Hvalaaa [cheers]


Lazic

Imam malu misteriju... poslednjih 5 sipanja goriva potro¹nja zakucana na 6.5... Ne ¾alim se al' mi neverovatno da se zakucala na istu cifru... 10 godina je kad je sve ok varirala od 5.5 do 7.5... Po gradu kao i poslednjih 5 sipanja... Ne mogu da skapiram kako mo¾e da se zakuca tako... od 6.48 do 6.52... :D U proseku sipam na 100-150km... Poslednjih godina je uvek bilo izmeðu 6 i 7... ©to takoðe ispadne 6.5 u proseku, ali nikad mi se ni na jednom vozilu nije desilo da na ovoliko sipanja bude stalno isto... :D

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mali_zmaj

jin-jang

El Jefe

Можда је добра вила очистила филтер ваздуха?
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Dobro me podseti da ga oèistim... :D


Tarabiæu ima i toga, ali u principu skoro 5 godina vozim istom trasom...

milomir22

Kad rece filter vazduha, kad smo Milos i ja dolazili u Vojsku ove godine, primetih da motor ima knedlu na punom gasu, odvrnem rucicu do kraja, nista se ne desi 2-3 sekunde, onda proguta knedlu i povuce, nesto kao turbo rupa.

Mislim se, odradicu ono sto umem, pa ako ne uspe, nema druge, teracu kod majstora. Pogledam kad sam menjao filter vazduha poslednji put, ono proslo nesto vise od 25 000 km. Narucim filter i nikako da se pogodi trenutak da mi je brat tu (da drzi rezervoar), da je rezervoar pri kraju s gorivom (da se ne teglimo dzabe) i da imam vremena. Pre neki dan se poklope sve kockice i zamenismo filter. Cim sam video u kakvom je stanju, bilo mi je jasno da sam 99% resio problem. Sinoc na opsezno testiranje, sve knedlice ponestajale, opet je onaj stari. Tako da, ne zanemarujte pluca na motoru kao ja.

P.S. ajde sto je bio crn i prljav s obe strane i sto je ispao oblak prasine kada sam ga tresnuo o beton (mislim na filter!), ali sta leptira poispada iz njega, nisam verovao da je ono u praksi moguce
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Jaooo Milomire, 25 hiljada... U top æu da te stavim, pa ja magarac èistim(na kleu se pere) filter na 5-10.000, jeb'o te! :o ??? ;D

Hurricane

#9176
..ti samo to i radis  ;D

Eventualno zavaris po neki deo koji otpadne  


P.s. sastavio motor nakon 2 meseca zajebancije, menjac, glava, svi pehovi ispeglani, radi, prede kao nov,  isterao da ga poteram onako ko zeljko pravi, prva gas, druga gas i krrrrrrrrrrrrrrr

[facepalm] [facepalm] [facepalm]

Sto bi rekli u vojsci: ostav! Vrati se nazad

Ko me kleo, taj je znao sta radi sto bih ja rekao


Svakako hvala svima na nesebicnoj pomoci, da ne nabrajam zaboravicu nekog a ima vas mnogo  :D

Lazic


FANTOM

    Vidi kako gospodin Mihajlo vozi tj daje gasove dobro je taj motor do sad i radio . Jel ipak je to star motor a covek je profesionalac u davanju gasova  [cheers] [thumb_up]

Glava Dole

Nista nije gotovo dok nije gotovo :) Rasturamo ga opet na pola(ovog puta bez glave :) ) i pakujemo zupcanike druge brzine s drugog menjaca... nema odustajanja dok ne proradi ;) Zamenjena viljuska, al ona je verovatno i pukla prvi put zbog nekog konusa na drugoj koji je zupcanike(samim tim i viljusku) pod opterecenjem gurao unazad, a nismo ga uocili jer nismo ni gledali, ko bi rekao da pored polomljene viljuske postoji jos neki problem... bez brige, resicemo, sad smo se izverzirali, ima to da odradimo dok kazes sex :)