Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Taraba

Honda u prirodnom habitatu.
Topi se asfalt trenutno - neku pizdariju pod copavu obavezno.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

ovaj nije ni izliven, stavili smo grebani i samo uvaljali valjkom i sipali emulziju preko

http://i.postimg.cc/VvWMTtWZ/20190613-114025.jpg

UFF


Biker-Boy

Sirota Honda, opet na boku  :(
Ti si jedan od retkih koji na oglasu moze da napise da je motor pao samo u mestu, al stvarno :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Major

Citat: UFF poslato 14 Jun, 2019, 09:02
stavio ga u hladovinu malo da prilegne da se odmori

Ma sve je to ok :)
Meni je skoro svaki motor pao sa copave [rofl]

mrle

Citat: Biker-Boy poslato 14 Jun, 2019, 11:23
Ti si jedan od retkih koji na oglasu moze da napise da je motor pao samo u mestu, al stvarno :D

i moj je pao u mestu, samo je menjao to mesto vi¹e puta, a nekada i veoma brzo.

Lazic


sasa ns 1

na motoru dotego lanac a na skuteru zamenio mesta prednjim ploèicama.Jedna je potro¹ena 70% a druga 20 %.Sad kad sam ih zarotiro izjednaèiæe se taman na kraju radnog veka.

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Jedino ¹to kad Kosta stavi motor u hlad da prilegne, malo br¾e stigne do hlada... :o ;D

Major

Oprao motor posle duzeg ubedjivanja samog sebe :D

mrle


milomir22

Sem kad te uhvati kisa...  To je opravdano.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic


Hurricane


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

auuu samo kad se setim iste price na istoj lokaciji pre par godina...  [veryangry] ne bih to opet ponavljao

Lazic

Bio i ja danas na toj lokaciji u sred raznog vremena... Dotegao ¹raf od æopave i omlatio 5 piva... ;D Dosta za danas... :D

Glava Dole

Uragan, daj one slike sa raskupusanom masinom bre :D