Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 53 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar

#8960
Citat: Laziæ poslato 15 Mart, 2019, 17:05
Seæam se kako mi je Sale kukao kako samo koske dolaze kod njega i kako bi voleo da vi¹e ljudi dolaze na zamenu ulja i filtera, a meni recimo uvek u glavi bilo da ga ne maltretiram glupostima, sve misleæi da su sa majstorske strane koske najbolje jer se najbolje naplate... Zato i nisam majstor za pare... ;D
Suzana je dosla kod njega u martu 2017 na prikolici, ima tema, rezervoar kod Njanje na sredjivanje, Rev odradio resto. Zamena ulja, filtera, plocice, gume, lanac, lancanici i ostale sitnice su kao kontrola kod lekara, uvek ides kod doktora koji te lecio i zna istoriju bolesti. Tako i motor, uvek teram kod majstora koji mu postavio dijagnozu prvi put :) i tako jos od onog DR650 od Dzigija sto uzeh. :)  

sasa ns 1

Citat: stilgar poslato 16 Mart, 2019, 00:18
Citat: Laziæ poslato 15 Mart, 2019, 17:05
Seæam se kako mi je Sale kukao kako samo koske dolaze kod njega i kako bi voleo da vi¹e ljudi dolaze na zamenu ulja i filtera, a meni recimo uvek u glavi bilo da ga ne maltretiram glupostima, sve misleæi da su sa majstorske strane koske najbolje jer se najbolje naplate... Zato i nisam majstor za pare... ;D
Suzana je ddosla kod njega u martu 2017 na prikolici, ima tema, rezervoar kod Njanje na sredjivanje, Rev odradio resto. Zamena ulja, filtera, plocice, gume, lanac, lancanici i ostale sitnice su kao kontrola kod lekara, uvek ides kod doktora koji te lecio i zna istoriju bolesti. Tako i motor, uvek teram kod majstora koji mu postavio dijagnozu prvi put :) i tako jos od onog DR650 od Dzigija sto uzeh. :) 
seæam se skele a a i d¾igija jo¹ d kad smo bili klinci

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

UFF



Lazic

Citat: stilgar poslato 16 Mart, 2019, 00:18
Citat: Laziæ poslato 15 Mart, 2019, 17:05
Seæam se kako mi je Sale kukao kako samo koske dolaze kod njega i kako bi voleo da vi¹e ljudi dolaze na zamenu ulja i filtera, a meni recimo uvek u glavi bilo da ga ne maltretiram glupostima, sve misleæi da su sa majstorske strane koske najbolje jer se najbolje naplate... Zato i nisam majstor za pare... ;D
Suzana je dosla kod njega u martu 2017 na prikolici, ima tema, rezervoar kod Njanje na sredjivanje, Rev odradio resto. Zamena ulja, filtera, plocice, gume, lanac, lancanici i ostale sitnice su kao kontrola kod lekara, uvek ides kod doktora koji te lecio i zna istoriju bolesti. Tako i motor, uvek teram kod majstora koji mu postavio dijagnozu prvi put :) i tako jos od onog DR650 od Dzigija sto uzeh. :)  
Svaki put kad pogledam u moj motor setim se D¾igija, jo¹ imam onaj plavi guvernal ¹to si kupio za skelu... Onda kad smo i¹li po skelu sam ga poslednji put video... :(

Gavrolini

A ja se setim kako je u pesèari odrao mnoge nabedjene endurase.

stilgar

Citat: Laziæ poslato 16 Mart, 2019, 16:30
Citat: stilgar poslato 16 Mart, 2019, 00:18
Citat: Laziæ poslato 15 Mart, 2019, 17:05
Seæam se kako mi je Sale kukao kako samo koske dolaze kod njega i kako bi voleo da vi¹e ljudi dolaze na zamenu ulja i filtera, a meni recimo uvek u glavi bilo da ga ne maltretiram glupostima, sve misleæi da su sa majstorske strane koske najbolje jer se najbolje naplate... Zato i nisam majstor za pare... ;D
Suzana je dosla kod njega u martu 2017 na prikolici, ima tema, rezervoar kod Njanje na sredjivanje, Rev odradio resto. Zamena ulja, filtera, plocice, gume, lanac, lancanici i ostale sitnice su kao kontrola kod lekara, uvek ides kod doktora koji te lecio i zna istoriju bolesti. Tako i motor, uvek teram kod majstora koji mu postavio dijagnozu prvi put :) i tako jos od onog DR650 od Dzigija sto uzeh. :) 
Svaki put kad pogledam u moj motor setim se D¾igija, jo¹ imam onaj plavi guvernal ¹to si kupio za skelu... Onda kad smo i¹li po skelu sam ga poslednji put video... :(
ja sam ga video jos dvaput, prvi put kad sam iso da pravimo ugovor i posle kad je vracao tablicu. Taj drugi put se zalio na zdravlje. 

UFF

nece powerslide bas po pesku, tj hoce ali ne pomeras se ka napred

http://i.imgur.com/XGJc6RB.jpg

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 16 Mart, 2019, 18:50
A ja se setim kako je u pesèari odrao mnoge nabedjene endurase.
Pri tom na ¹valer gasu, sedeæi...

Gavrolini

Sedeci jeste bilo ali ne svaler gas. Peglao je bas fino.

Flavius Valerius Aurelius

Ulje i filter, yuasa, lanac i lanèanici👌



Lazic

Citat: Gavrolini poslato 17 Mart, 2019, 23:05
Sedeci jeste bilo ali ne svaler gas. Peglao je bas fino.
Nisam ga mnogo gledao, ono ¹to jesam ba¹ je vozio lagano... ©to se skroz uklapalo u njegovo pona¹anje i u saobraæaju... Kad god smo negde i¹li zajedno, hvatao se za glavu i kukao kako nisam normalan... A nije da ne¹to umem da vozim...



Elem juèe bio ba¹ lep dan, provozao se do Juge, planirao da konaèno re¹im misteriju fara koji prekida, svratim do radnje po pivo, d'upalim kad ono muæak... ©ta je sad koji moj...? Juga ima neku spravicu za testiranje, ka¾e 8%, menjaj akumulator... Malo ga punili, malo preslagao kablove, upalio nekako sinoæ, jutros muuuu... Bar mi radi far... Dodu¹e H4, ali radi... Akumulatori ne vole lo¹e reglere, ni prepunjavanje, ni kad hladnjak od reglera dodiruje + klemu, ni kad ¾ice od reglera dodiruju masu... Pih...

UFF


Lazic


rboban

Citat: sasa ns 1 poslato 07 Mart, 2019, 22:17
znam neke ¹to su vozili  na krostureru pa su imali oseæaj da voze skuter ,tojest da on vozi njih i prodali.
Pre par godina kad se pojavio taj menjaè  test krosranera  i LOOO©EEE.
Test je radio motopuls u kom za 15 godina nisam proèitao nijednu reèenicu koja nije na svom mestu osim putopisa po Lici gde se spominju Japodi koji su je naseljavali pre 2000 godina a Srbi su naravno izostavvljeni.
E taj motopuls ka¾e da menjaè ima problema sa ¹altanjem na ni¾e u krivinama .Jednostavno neradi dobro.Ponekad prebacije na dole u temenu krivine i stvara lo¹ oseæaj u vo¾nji.Motor se minimalno ili ni¹ta ne uznemirava ali ima¹ oseæaj da je ovo skroz lo¹e jer niko tako netera motor.
Mislim da postoje veæina testova u digitalnom izdanju na njihovom sajtu.Isto tako je moguæe i da je to re¹eno.

To nije do DCTa kao, vec do vozaca....
Ride It Like You Stole It

Taraba

Citat: Laziæ poslato 18 Mart, 2019, 09:37
Elem juèe bio ba¹ lep dan, provozao se do Juge, planirao da konaèno re¹im misteriju fara koji prekida, svratim do radnje po pivo, d'upalim kad ono muæak... ©ta je sad koji moj...? Juga ima neku spravicu za testiranje, ka¾e 8%, menjaj akumulator... Malo ga punili, malo preslagao kablove, upalio nekako sinoæ, jutros muuuu... Bar mi radi far... Dodu¹e H4, ali radi... Akumulatori ne vole lo¹e reglere, ni prepunjavanje, ni kad hladnjak od reglera dodiruje + klemu, ni kad ¾ice od reglera dodiruju masu... Pih...
Svrati po onu rucicu (znam da ti uvek treba) i plocice.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


FANTOM

    Da li neko zna a moze mi pomoci sa informacijom . Procurela kljesta napred na XT , e sad da li ima negde da se kupe te gumice za kljesta u originalu ili ona firma sto je neko spominjao iz Zrenjanina . Sta treba da se premeri da bi se to porucilo , ili ako ima negde da se kupi u originalu jos bolje .  [cheers]

milomir22




Nemam pojma koje im se dimenzije salju...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr