Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 43 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: PECA BMW poslato 08 Mart, 2019, 20:23
Citat: Gavrolini poslato 08 Mart, 2019, 17:50
Sunce vam jebem lenjo..... Ja imam jedno pitanje, kako se dize na zadnji motor u drugoj koji ne moze na gas?

ima dugme ;)

;D


E da... Ni¹ta pametno nisam uradio osim ¹to sam ga malo udario kolima... :o :D

Glava Dole

#8941
Citat: Gagy poslato 08 Mart, 2019, 01:09
Konaèno juèe raspakovao maèkicu iz zimske joj odore. Malo manje od trocifrene kilometraze za zagrevanje prvog dana. Danas turio napred led migavce, jer sam ciradom jesenas pred kraj sezone odlomio prednji desni 🙄. Sad jo¹ samo da Tesla doðe sutra da re¹imo da ne svetle sva 4 istovremeno, pa polako da montiram Scottoiler i da neki dan jo¹ samo ulje da zamenim. ©ta pametno sipati a da nije Bardahl po¹to nisam ne¹to raspameæen tim uljem?








To smo sredili lako, problem je bio to sto je japanac koji ga je projektovao zamislio da kontrolna lampica masu dobija sa suprotne grane, pa je nastao mali kolaps... ali to reseno, ja bih jos da cackam i kaze Gagy sve moze, evo zanimacemo se scottoilerom, samo mi glavu ne diraj" :)







Cekali, cekali sa upaljenim motorom(radi na vakum) vec i vent upalio ono ni na pola... gagy prsne i donese bocicu za dolivanje u scott i napuni crevo dok si rek'o s... ovaj keks :)

Ja dosao kao da pomognem a veci deo posla je on odradio... jos me i razvozio kao direktora, poklonio neku ultramegagigafunkcionalnu podkapu, castio jebeno predobrom klopom... hvala jos jednom na svemu !!! [srce]






Gagy

Bilo mi je zadovoljstvo 🙂 Ponovicemo dru¾enje nadam se uz prisustvo jos nekih Manijaka 🙂

megaidiot

gledam pa razmisljam dal ovo treba vako?


Glava Dole

Ja sam svedok da je Gagy to ispraviljao prstima i kljestima kasnije a ja ne bih dirao uopste, nista se apsolutno ne bi promenilo ni da je ostalo tako... protok je tolliko mali da nema teorije da to usko grlo ista bitno promeni ;) Tako da... opusteno, sve je provereno, sa stopericom smo posle briskali i odvrtali-zavrtali sa upaljenim motorom vise puta... cekali dal ce posle gasenja da curi ista... sve top...

Biker-Boy

Sto volim ovaj Tanderket, jbt kolki mu je gepek ispod sedista, bar 3x veci nego na CBR-u, i sediste se najzad skida u 2 sekunde sa kljucem, nema vise srafljanja i skidanja stranica :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Re¹io sam tako ¹to ne ¹rafim sedi¹te... :o ;D





@Gagi & Tesla:
[srce] [srce]

megaidiot

Citat: Glava Dole poslato 11 Mart, 2019, 02:49
Ja sam svedok da je Gagy to ispraviljao prstima i kljestima kasnije... Tako da... opusteno, sve je provereno
to se ne vidi iz prilozene dokumentacije. :D
ma ne sumnjam ja u teslu, dok god je tu neko da ga drzi dalje od glave, nego gledao slike pa reko da pitam.

Biker-Boy

Zar nije bila neka inicijativa da se kolegi opet promeni nick u "mali Tesla",sta se ceka? :D
I feel the need..... the need for speed !!!

VR 46

Јел су то манијаци били у Валтеру у Железнику а нису се јавили?  [zvizdi]
Twist of wrist!

Gagy

VR46 bi mogao nekad da se pojavi da se upoznamo pa makar i u Walteru s obzirom da ¾ivimo na 200m razdaljine 😁

VR 46

Ових дана ћу бити испред зграде,завршавам Хонду лагано,позван си кад ме видиш да дођеш на пиво  [cheers]
Twist of wrist!


Glava Dole

Preuzeo sediste sa tapaciranja. Sinuo je motor, sad vec imam volje da mu ulickam i ostale sitnice :D Topla preporuka za Karbija iz Sokobanje :D Hvala Lorde na preporuci :D Tel. ukoliko nekome treba: 069/149-66-22 Karbi


Lazic


Gavrolini

Kakav je sa cenama za presvlacenje u odnosu na stiva i bobana? Neki kontakt? Slike radova?

Glava Dole

Kakav je u odnosu na njih stvarno ne znam, znam samo da je prema meni bio totalno korektan. 30e je trazio za ovo konkretno, ja se prvi ne bih cimao za manje od toga :D Telefon vec pise iznad a evo i slika radova:

https://www.facebook.com/milan.jovanovic.73/media_set?set=a.106575142759754&type=3

Boban_m


stilgar

Promeno mi majstor Rev filter za vazduh, dise suzana punim plucima :)
p.s. da da mogo sam i sam, al volim da popijem kafu sa covekom i bacim oko na CBX, CB1100R, kawu...



Lazic

Seæam se kako mi je Sale kukao kako samo koske dolaze kod njega i kako bi voleo da vi¹e ljudi dolaze na zamenu ulja i filtera, a meni recimo uvek u glavi bilo da ga ne maltretiram glupostima, sve misleæi da su sa majstorske strane koske najbolje jer se najbolje naplate... Zato i nisam majstor za pare... ;D