Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 40 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

Citat: megaidiot poslato 05 Mart, 2019, 16:57
videh i na gornjoj slici zglob, super fora.
ima ih na aliju za oko 15$, ali nemam pojma da li bi se raspali posle malo jace upotrebe.
Arcio sam ih ja na KLE-u 3 godine. Odlicno se pokazali. Hoce da korodira onaj sraf za zakljucavanje tako da bi ja to odma promenio za pocinkovani ili inox.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Citat: stilgar poslato 05 Mart, 2019, 15:00
kupio kofer da imam gde da drzim stvari. Kappa 47l. Nisam montirao na motor jer sutra idem na tehnicki, nisam zavrsio u petak jer sam iso na citanje broja rama ne slaze se jedno slovo. Sto se tice kofera nosac imam pa ovaj koji je dosao uz isti je na prodaju. U motolandu mu je cena 2600 ja ga dajem za 2000 din i neki manijacki popuscich pride :)












Mo¾e, samo pare u aprilu

MIGE


VR 46

Twist of wrist!

stilgar

Citat: Laziæ poslato 05 Mart, 2019, 20:59
Citat: stilgar poslato 05 Mart, 2019, 15:00
kupio kofer da imam gde da drzim stvari. Kappa 47l. Nisam montirao na motor jer sutra idem na tehnicki, nisam zavrsio u petak jer sam iso na citanje broja rama ne slaze se jedno slovo. Sto se tice kofera nosac imam pa ovaj koji je dosao uz isti je na prodaju. U motolandu mu je cena 2600 ja ga dajem za 2000 din i neki manijacki popuscich pride :)












Mo¾e, samo pare u aprilu
prodajem nosac kofera ne kofer. A pare odma :)

Lazic

Al' si vickast... Kao da ceo ¾ivot svima plaæa¹ 100% avansno... :P


Nego, ontopic:
Yamaha upalila posle 5 meseci na prvu kurblu... :o ;D Menjaè opet pun ulja sa vodom... :o ;D Sve kako treba... :)

FANTOM


Gavrolini

Citat: Taraba poslato 05 Mart, 2019, 19:32
Citat: megaidiot poslato 05 Mart, 2019, 16:57
videh i na gornjoj slici zglob, super fora.
ima ih na aliju za oko 15$, ali nemam pojma da li bi se raspali posle malo jace upotrebe.
Arcio sam ih ja na KLE-u 3 godine. Odlicno se pokazali. Hoce da korodira onaj sraf za zakljucavanje tako da bi ja to odma promenio za pocinkovani ili inox.
Ja sam odmah zamenio te srafove sa mojim iz firme u 10.9 kvalitetu. Ne zato sto ce korodirati vec sto su vec rupe za inbus polurazvaljene a nisam ih ni jednom zavrtao
http://i.postimg.cc/bwHtQVNZ/IMG-20190305-135315.jpg
http://i.postimg.cc/05MV1SCV/IMG-20190305-135219.jpg

friziderdzija

Citat: Gavrolini poslato 05 Mart, 2019, 16:29
Ovi su bas za enduro. Preklapaju se na unutra za voznju po terenu.
http://i.postimg.cc/zB7vFJvM/IMG-20190305-134307.jpg
imaju li 'vaka ogledalca da se pazare neðe u serbiji, zemlji obeæanoj??? ba¹ mi se dojme, obzirom da sam moja lup'o i sastavlj'o k'o puzle jedno 3-4 puta

Taraba

Proizvodjac je, ako se ne varam FAR, a ja sam moje pazario u https://motobikeshop.rs pre par godina.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

stilgar

Napokon zavrsio agoniju izazvanu novim tehnickim sa fotkanjem, problem bio jedno slovo u broju sasije, zavrsio i u mup-u, dobio papir umesto saobracajne i nalepnicu, miran sam do sledece godine, osim ako sad ne upisu u saobracajnu da nemam jednu osovinu ili da mi je kilaza preko dozvoljene za 2 tocka :) stavio sam kofer na motor i odo da se vozim.  



a pre neki dan parkirah se pored ljute masine da zajedno imamo 1250 kubika :)





Gavrolini

Citat: friziderdzija poslato 06 Mart, 2019, 12:58
Citat: Gavrolini poslato 05 Mart, 2019, 16:29
Ovi su bas za enduro. Preklapaju se na unutra za voznju po terenu.
http://i.postimg.cc/zB7vFJvM/IMG-20190305-134307.jpg
imaju li 'vaka ogledalca da se pazare neðe u serbiji, zemlji obeæanoj??? ba¹ mi se dojme, obzirom da sam moja lup'o i sastavlj'o k'o puzle jedno 3-4 puta
ja sam odmah uzeo dva para. Jedan drugar mi rekao da sacuvam za njega ali mogu da vidim ako njemu nije hitno da mu porucim druge. I na njima sam promenio vec pomenute problematiène srafove.

Gavrolini

Jedino sto na yamahama desni nosac fabricki ima kontra navoj, ali ja sam samo proterao ureznicu sa normalnim navojem kroz njega i dobro drzi.

Boban600

Danas imao slobodnog vremena, pa sredio malo motore...

20190306_171135.jpg" border="0
20190306_171126.jpg" border="0

milomir22

Koji se bolje vozi, honda ili strom?
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

MIGE


UFF

i koji prodajes?
tj cemu dva skoro ista (koncept, kubikaza, polozaj..)

Hohštapler

Ja bi takvu sa DCT tako rado posedovao...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

doktor

Citat: Gavrolini poslato 06 Mart, 2019, 16:23
Jedino sto na yamahama desni nosac fabricki ima kontra navoj, ali ja sam samo proterao ureznicu sa normalnim navojem kroz njega i dobro drzi.

Sad bas htedoh da pitam za ovo...ja sam se drkao kod strugara da napravim kontra-navoj.
Bikers work is never done!

Lazic

Citat: doktor poslato 06 Mart, 2019, 20:44
Citat: Gavrolini poslato 06 Mart, 2019, 16:23
Jedino sto na yamahama desni nosac fabricki ima kontra navoj, ali ja sam samo proterao ureznicu sa normalnim navojem kroz njega i dobro drzi.

Sad bas htedoh da pitam za ovo...ja sam se drkao kod strugara da napravim kontra-navoj.
Ja èak nisam ni ureznicom nego obiènim ¹rafom... :o ;D