Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 39 gostiju pregledaju ovu temu.

Flavius Valerius Aurelius

Laziæu, sreæan 30ti roðendan 🙄😇

Lazic


Gavrolini

Uradio konacno tehnicki...od ponedeljka krece pakovanje.

Darko


Gavrolini

Ma jok, sto se tice vizuelnog i tehnickog dela tu sam fabrika i prvi put sam to prosao ali me cimali za dekletaciju carinsku, pisao sam u drugoj temi.

Gavrolini

I ako mi svi kazu da je greota kopusati fabriku...realno mi se jebe :)  evo jedna zadnja slika u fabrickoj varijanti i zapoceto prepakivanje.




mali_zmaj

rekla je cepaj me,tesna sam,i fabrika je otisla u proslost!!    ;)
jin-jang


milomir22

Kako koci xt sa ovim malenim diskovima?
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gavrolini

Kao i svaki drugi enduro te klase. Ali npr mnogo bolje od xtz750 koja ima dva veca diska.

FANTOM

    Gurao danas Yamahu do bravara i nazad . 4 km nalo je reci da je bio ozbiljni fozicki poduhvad slabo ide sa jednom konjskom snagom  [rofl] , bravica sredjena akumulator stavljen na punjenje .

Lazic

Èekaj bre sivonjo jedan, upali¹ je na gurku, ode¹ do bravara, opet je upali¹ na gurku, ode¹ kuæi, onda puni¹ akumulator... :o

UFF


FANTOM

    Nije hteo mucenik na gurku da upali , pa nije to Kostin gvozdeni Kawasaki , samo fercera na akumulator i to pun .  [rofl]

Lazic

Citat: UFF poslato 19 Februar, 2019, 00:09
lazicu zato si ti debeo :)
Da zna¹... ;D


@Fantom:
Kapiram da zbog brave nisi mogao ni na kablove... ;D

FANTOM

   Izmedju ostalog pa nisam lud da guram motor sa punim rezervoarom 230 kg i ja 109 kg a jedna konjska snaga dusa mi u nosu bila u bukvalnom smislu te reci  [rofl]

Lazic

Jednom sam sa Mihajlom gurao klepetalo kilometar blago do srednje uzbrdo, pakao...!!! :D

Da sam se na¹ao na tvom mestu obio bih bravu, makar pajserom... :o ;D

FANTOM

    Pa u jednom trenutku sam lepo hteo da otkinem sediste , onda sam odustao od te ideje sao mi bilo motora reko ajde odguracu ga do bravara riknucu al sta da se radi . I sredio sam bravicu sad sve sljaka nista nisam slomio .  [cheers]

Lazic


Biker-Boy

Citat: FANTOM poslato 18 Februar, 2019, 23:51
    Gurao danas Yamahu do bravara i nazad . 4 km nalo je reci da je bio ozbiljni fozicki poduhvad slabo ide sa jednom konjskom snagom  [rofl] , bravica sredjena akumulator stavljen na punjenje .
Sreca pa si golem covek, pa ti taj poduhvat nije preterano tesko pao, miran si ove nedelje sto se tice teretane :D
I feel the need..... the need for speed !!!