Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 41 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Kad ne pogiboh od zime neko jutro, bilo 9C. Odmah koljeno pocelo da boli. Da sam tamo morao bih u invalidsku peMziju.

Lazic

Mogu misliti kako izgleda 9 stepeni posle toliko godina u sauni... :o ;D

mrle

Upalio oba. Kinez na prvu, kawa na treæu. Mo¾da sutra na kafu do u¹æa. Da li radi Mad Maks?

Lazic

Ne mogu danas,  umoran sam, sutra æu... ;D

El Jefe

Упалио Сакса на прву. Указало ми се што тешко пали по снегу, а по сувом пали из прве. Смрзне му се влага у одушци чепа за гориво
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

Citat: Laziæ poslato 31 Januar, 2019, 01:24
28.1.1986-te kad su lansirali Èelend¾er je bilo ujutru -6...

seæam se .onda smo bili u kako takvoj ljubavi sa amerima pa smo ih ¾alili,a danas bi bilo..hm...

sasa ns 1

danas vratio aku u skuetr ,registrovo ga.sveukupno 4200 dinara za 50 ccm.vOZAAO SAM SE PAR SATI PO GRADU I NEVIDEH NIJEDNOG DVOTOÈKA©A.
LEPO SAM SPALIO NASLAGE DVOTAKTOLA U AUSPUHU.èINI MI SE DA PO MALO LADNIJEM PEDESETICA BOLJE IDE.

El Jefe

Нисам видео ни ја тебе.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Hladan vazduh ima vi¹e kiseonika u sebi... Mada mislim da je u tvom sluèaju vi¹e efekat proleæa, dovoljno dugo nisi vozio pa ti èak i 50cc ide lepo... :D

El Jefe

Можда се заоблио од слава па је аеродинамичан?
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Ja sam se zaoblio od slava, jo¹ nisam seo na motor ali izgleda da aerodinamika vozaèa ne utièe pozitivno na brzinu kola... :D

Kostić

нисам палио мотор од 1 јануара и сиђем гурнем кључ у браву клик курац неће алнасер и даље не ради и гурнем га доле низбрдо и упали на прц  ал славина ми била отворена све време очекиво сам бум ал кад би се гађали кромпирима и сад ћу целе године да осећам непоисиву љубав према карбураторима и алнасеру који и даље не ради

Kostić

Citat: mrle poslato 01 Februar, 2019, 15:51
Upalio oba. Kinez na prvu, kawa na treæu. Mo¾da sutra na kafu do u¹æa. Da li radi Mad Maks?

не

Hurricane

oprao guzulju


zadnja viljuska mi sva korozirala od soli  :'(

stilgar

#8774
Citat: mrle poslato 01 Februar, 2019, 15:51
Upalio oba. Kinez na prvu, kawa na treæu. Mo¾da sutra na kafu do u¹æa. Da li radi Mad Maks?
provozao, obiso danas usce nema nikog jos je zima :) mada sutra jos veca temperatura i kazu bice sunca...












Lazic

Upalio, seca pozicija, seca far, napio se, izdivljao 15km... :o :D Klizavo u ¹umi majku mu... :o :D Jeb'o poziciju i far... :D

sasa ns 1

danas nas nafatala ni¹a na mi¹eluku .Juèe sam morao da PROPEREM  motor jer u brdskim predelima Fru¹ke gore gde to ne oèekuje¹ jer je deo grada ,ima vode po putu.Danas vozam samo po ravnici kad ono ki¹a .Opet sam ga zapro.®ao mi da stoji flekav.
Gledam D¾igija na slikama kod Laziæa i razmi¹ljam ,sad æe godi¹njica .Pro¹lo je 5-6 godina.

Lazic


Flavius Valerius Aurelius

Slajderi. Prekr¹io sam se😂
Jedno po jedno...




Lazic

Definitivno je bolje imati ih a da ti ne zatrebaju nego obrnuto... :o ;D