Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

bigbad86


Lazic

Ja ga malo upalio da se zagreje... U gara¾i... ;D







mali_zmaj

Lazicu jebo te kru,daj nadji nakvu ceradu srece ti,pa srce me boli kad ga vidim tako promrzlog!! KLjEsko bijelic a ne Kawa Kle!!

Eh da izvadio kumulator!! Sta mu je tu mu je!!
jin-jang

Kostić


Lone Wolf

Одузети мотор Лазићу и послати у сигурну кућу. Забранити и виђање.
Не може рај на земљи.

lord_oblivion

I alimentaciju da plaæa, dok ga ne dovedu u normalno stanje. Motor, ne Laziæa.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic



ninja66


Lazic


Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Lazic


sasa ns 1

danas sam obavljo poslove po gradu i to naravno 2t skuterom.Tako  lepo ja stanem ugasim ,posle par minuta anlasujem kad ono ni¹ta,i ni¹ta,ni makac.Posle vi¹e minuta kurblanja i anlasovanja odluèim da guram motor 4 kilometara do kuæe sve nadajuæi se da æe usput upaliti.Zato nisam skido kacigu,potkapu,masku i rukavice,da bi odma mogao da krenem kad upali.
Tako ja guram a nemogu da di¹em.i naravno neupali.Te¹io sam se da je dobro za skidanje kila.
Kod kuæe krenem da skidam sveæicu ,poljska Iskra rezervna sa trabanta od pre 45 godina.Stavljena posle riknute ngk koju sam nalio gorivom jer sam prao motor pa pokvasio kablove.Trjala je 500 km.Imao sam odgovarajuæu denso i pre nego ¹to sam je zavrno malo sam pustio da se izlfttira cilindar od goriva i da skoèi teèna kompresija.Kad je skoèila do nesluæenih granica kinez upali iz prve.Dodu¹e dimio je podosta po¹to sam izgleda nagurao goriva i u auspuh.
Mislim da je to sve za ovu  godinu.

jevta

Promeno sam tablicu.Sad sam spreman za nedeljnu akciju

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


FANTOM

    Nisam pogledao Yamahu od kad sam kupio GTI -a  [rofl] [rofl] [rofl] [ludak] ... Valjda je u garazi  [rofl]

Lazic