Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 51 gostiju pregledaju ovu temu.

milomir22

Citat: stilgar poslato 21 Novembar, 2018, 21:30
Sto se tice radova dogovorio slanje sedista u Nis na preradu.

Jel kod Ivice, daj kontakt, hocu i ja da preradim ovo moje, ako ima neka gel varijanta.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

stilgar

Citat: milomir22 poslato 21 Novembar, 2018, 23:19
Citat: stilgar poslato 21 Novembar, 2018, 21:30
Sto se tice radova dogovorio slanje sedista u Nis na preradu.

Jel kod Ivice, daj kontakt, hocu i ja da preradim ovo moje, ako ima neka gel varijanta.
Ivica Stanojeviæ Mokranjèeva 60 18000 Ni¹ tel. 0606719700
Ja cu vako 😀

Lazic


mrle

Za tebe: milion.

Idem kasnije do Brda da upalim kawu. Biæe jo¹ lepih dana i onih manje lepih, ali da mo¾e da se vozi.

stilgar


milomir22

Citat: stilgar poslato 22 Novembar, 2018, 03:47
Citat: milomir22 poslato 21 Novembar, 2018, 23:19
Citat: stilgar poslato 21 Novembar, 2018, 21:30
Sto se tice radova dogovorio slanje sedista u Nis na preradu.

Jel kod Ivice, daj kontakt, hocu i ja da preradim ovo moje, ako ima neka gel varijanta.
Ivica Stanojeviæ Mokranjèeva 60 18000 Ni¹ tel. 0606719700
Ja cu vako 😀


Fala lepo!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mrle

Citat: mrle poslato 22 Novembar, 2018, 10:45
Za tebe: milion.

Idem kasnije do Brda da upalim kawu. Biæe jo¹ lepih dana i onih manje lepih, ali da mo¾e da se vozi.
Upalio na pipanje. Ali mu trebalo nekoliko minuta da lepo proradi. Nisam smeo da pustim kvaèilo, odmah bi krenuo da se gasi.

Lazic

Sve koje zeza bilo koji Kawasaki, to je zato ¹to ga ne vole pa namerno... :P

Lazic

®iva istina, posle 7 dana ki¹e i snega, seo, upalio na kvrc i do¹ao na posao... ;D

Kostić

a ¹to da ne upali i posle tri meseca? ja juèe obio asfalt, stavili opet le¾eæi a nisu ga ofarbali i kad sam ga vido nabo prednju.... jebo majku skinuæu je

Lazic

Malo sam silovao akumulator pre par meseci, nisam bio siguran da l' æe d'upali...

Hurricane

Citat: mrle poslato 22 Novembar, 2018, 17:37
Citat: mrle poslato 22 Novembar, 2018, 10:45
Za tebe: milion.

Idem kasnije do Brda da upalim kawu. Biæe jo¹ lepih dana i onih manje lepih, ali da mo¾e da se vozi.
Upalio na pipanje. Ali mu trebalo nekoliko minuta da lepo proradi. Nisam smeo da pustim kvaèilo, odmah bi krenuo da se gasi.

mo¾da ulje da mu zameni¹?

mrle

 Bardahl od Viktora, pre¹ao 2-3 hiljade...

Darko


stilgar

Poslao sediste za Nis, izvadio aku i stavio na punjac, dok cekam sedalo nazad nek se malo puni-prazni.
P.S. Lazicu kad se vrne sic dobijes specifikaciju cene na pp.

Lazic

Mo¾e¹ i ovde, korisna je informacija... :-*

stilgar

Citat: Laziæ poslato 26 Novembar, 2018, 18:03
Mo¾e¹ i ovde, korisna je informacija... :-*
reko mi je cenu 75e, al ne znam kako formira cenu, pravio je ovakvo sediste vec nekim vlasnicima suzukija, pa mu je mozda lakse nego kad nesto kroji prvi put. 300 din je bila postarina na tamo. videcemo kolka ce postarina biti kad se vrati i to je to.

Lazic


stilgar

Citat: Laziæ poslato 26 Novembar, 2018, 18:25
Koji materijal?
nismo to raspravljali, na slici deluje dobro, bice valjda isti ako rekoh "ocu ko na slici takvo" onda isti materijal koji je vec ugradjivo. Radio je nikima na onom drugom forumu. ima slika u mojoj temi o prodaji, pa moz da vidis kako izgleda na motoru. covek zadovoljan, verujem da cu i ja biti.
p.s. nisam naisao nigde da je neko nezadovoljan uradjenim.

Lazic