Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 47 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

...od kad ja prièam da je taj BG vukosno¹ina.... ;) :P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

PECA BMW

Problem sa parkingom ja osetio pre par dana kad sam posle par godina pozajmio auto i vratio se uvece kuci (trebao nesto da prevezem sa posla) 20 min trazio mesto za parking i na kraju se prakirao ispred kontejnera .
Pa se nesto razmisljam sta mi ovo u zivotu treba , sednem u auto vratim ga ispred firme i ko sav normalan svet se vratim kuci bajsom , parkiram ga na terasu i spavam mirno .

koliko je ustvari stresno traziti parking i vrteti se u krug kolima shvatis tek posle nekiloko godina bez tog problema.
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Kad sam bio mali Jagodinci su samo bicikle vozili... Al' aj ti to ovde, gde god da krenem je nizbrdo... ©to nije problem u odlasku osim ako nije sneg i led, al' nazad pakao...

PECA BMW

Ma da , ovde je bajsom lako , sve ravno a ceo grad sa kraja na kraj za 20 min nocu danju nesto malo vise , milina !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Jel me zeza¹ da treba 20 minuta... :o :D Al' vas je onaj u¹trojio, nema jurcanja ni biciklima... ;D

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Pa kako onda 20 minuta? Nije su se valjda brda udaljila ??? ;D

Kostić

na uglu milo¹a pocerca i kneza milo¹a stoji olupina od lade karavan na kojoj ima neka reklama ima evo sto godina a na privatnom parkingu (gde su privatne zgrade kao moja), ne mo¾e da ti zalepi niko ni¹ta jer je privatan posed. na javnom mo¾e

Lazic

Opet ga pomerio pola metra... ;D Sutra ako bude suvo palim ga, 3 dana u kollima i 'oæu d'umrem...

mkt

brate, po gradu cu pre da idem pesaka nego kolima

viper

Pokrio ga, vreme mu za zimski san.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

misa-pei

Izvadio acc, dopunio, stavio pored TA peæi. Èekam bolje vreme. Finansijsko, ne klimatsko :(
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

Citat: mkt poslato 21 Novembar, 2018, 13:59
brate, po gradu cu pre da idem pesaka nego kolima
Neam ti ja vremena za pe¹ice...

PECA BMW

Citat: misa-pei poslato 21 Novembar, 2018, 16:39
Izvadio acc, dopunio, stavio pored TA peæi. Èekam bolje vreme. Finansijsko, ne klimatsko :(

to bas i ne valja .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

stilgar

Zasta pokrivate motere, sad u petak i subotu sunce 10-12 stepeni vozi se jos samo da je suvo. Sto se tice radova dogovorio slanje sedista u Nis na preradu.

misa-pei

Citat: PECA BMW poslato 21 Novembar, 2018, 20:39
Citat: misa-pei poslato 21 Novembar, 2018, 16:39
Izvadio acc, dopunio, stavio pored TA peæi. Èekam bolje vreme. Finansijsko, ne klimatsko :(

to bas i ne valja .
Da, u pravu si, ali je tu ba¹ sobna temperatura, od oko 20 stepeni. Nije pretoplo. Mada mu sleduje prebacivanje na drugi kraj prostorije, gde æe da bude manje na udaru gostiju i obja¹njavanja za¹to je acc izvaðen i kako oni to nikad ne rade s kolima...
Država je najveći neprijatelj naroda

PECA BMW

u to sa objasnjavanjima obavezno izbegni . a akku naj bolje u podrum , idealno mu je +7 stepena i da bude odozgore skroz cist , bez prasine , prljavstine i slicno .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Darko

Citat: stilgar poslato 21 Novembar, 2018, 21:30
Sto se tice radova dogovorio slanje sedista u Nis na preradu.

sreca sto je zima,ortak cekao 40 dana u sred sezone na dogovrenih 15