Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Citat: Boban_m poslato 19 Novembar, 2018, 07:01
Odvrnuo nosac telefona i bacio u kofer. Jer me mogao kostati pada. Danas na vrlo prometnoj i sirokoj raskrsnici skrecem desno posle semafora a GS ide pravo. U glavi u sekundi guma...nesto u mehanizmu volana...sta je? Glupi nosac telefona se otpustio na kormanu i zajedno s telefonom pao nazad na rezervoar. Kao rezultat ne mogu da motam desno. I kao rezultat tackasta ogrebotina na rezervoaru [veryangry]

Ali dobro je da se desilo na semaforu.

Prvi sam slomio tako sto mi je otpao ispred kruznog toka u kojem sam jedva smotao... jeziv osecaj... i polomio ga naravno... drugi isto otpao pa ga precvikao heblom al bezbolnije :D Sad je na njemu treci... ume da bude zajebano ako se zalomi u nezgodnoj situaciji koliko god delovalo nemoguce da tako malo parce plastike poremeti toliku grdosiju tako da znam kako ti je :D

megaidiot

Citat: Boban_m poslato 19 Novembar, 2018, 07:01
Odvrnuo nosac telefona i bacio u kofer.
baci to u pizdu materinu.
kad imam nosac gps-a (ne telefona) na motoru to je ili svinjski stegnuto ili ga ne stavljam, bas zato.

Boban_m

Prakticna je stvar. Sta da radim sa telefonom ako nemam kofer pozadi? Stvar je u tome sto sam ja primjetio da se malo olabavio, ali znas kako to ide...ma kasnije cu to. I eto. I to je neki dobar, bas masivan aluminijumski okvir sa gumenim uloscima i sa srafovima s obe strane kojima stezes fon. Naravoucenije: stegnuti ga krvnicki za korman jer mozes da najebes zbog gluposti koja ti u zivotu ne bi pala na pamet.

megaidiot

i ja sam se tako zajebao al bilo skroz bezazleno

misa-pei

Citat: Boban_m poslato 19 Novembar, 2018, 21:30
Prakticna je stvar. Sta da radim sa telefonom ako nemam kofer pozadi? Stvar je u tome sto sam ja primjetio da se malo olabavio, ali znas kako to ide...ma kasnije cu to. I eto. I to je neki dobar, bas masivan aluminijumski okvir sa gumenim uloscima i sa srafovima s obe strane kojima stezes fon. Naravoucenije: stegnuti ga krvnicki za korman jer mozes da najebes zbog gluposti koja ti u zivotu ne bi pala na pamet.

Stavi¹ i malo unutra¹nje gume na kaèenje, pa onda propisno stegne¹.
Država je najveći neprijatelj naroda

Boban_m


Lazic


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic


Lone Wolf

Citat: Laziæ poslato 20 Novembar, 2018, 09:16
Pomerio ga pola metra...
Ја за толико не морам ни да устанем....
Не може рај на земљи.

Lazic

Jebi ga, ovde je pakao za parkiranje... 5 km od centra... :o Nego imam sreæe da je jedan matori kom¹ija mjauknuo pa mu je auto na istom mestu mesecima, a pored ima mesta taman za motor i auto, ali knap... Kad je ovakav kijamet samo pomerim motor pola metra i èeka me mesto kad se vratim... Pun nam kraj nekretnina, zauzimaju bar 50 mesta, ima èak i dosta novijih kola...

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Lazic

Vr¹njaka ne mogu da pomerim pola metra bez da ostatak sebe pomerim bar 35cm.... :o :D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 20 Novembar, 2018, 13:52
Vr¹njaka ne mogu da pomerim pola metra bez da ostatak sebe pomerim bar 35cm.... :o :D

Nije u redu da nam to nabija¹ na nos... ne to, nego... ma, ne nabijaj nam ni¹ta!!!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić


mrle

Uzeo saobraæajnu, zalepio nalepnicu, probao da upalim, dao znake ¾ivota i utihnuo.

Kostić


Lazic

Ne radi mu se po ovakvom vremenu... ;D










Citat: Kostiæ poslato 20 Novembar, 2018, 16:54
Citat: Laziæ poslato 20 Novembar, 2018, 09:16
Pomerio ga pola metra...

jebi se to sa mja teo duradim i napi¹em ;D
Al' ja to moram svako jutro po kijametu da ne bi u povratku tra¾io parking pola sata... Nisam to hteo da radim dok nisam shvatio koliko kom¹ija dr¾i kr¹eve da bi mogli da ih zagraðuju kad nema mesta. Kad bi to bar stalno radili nego samo kad nemaju gde drugo, ¹to æe reæi u 90% vremena zauzimaju dva parking mesta, e pa da ih jebem ba¹, za razliku od njih bar su mi oba vozila registrovana...




@Mareskin:
Nisam rekao da moram sebe da pomerim 15 nego 35cm... ;D

El Jefe

У Новом Саду ако су кола на паркингу а нису регистрована, окаче ти опомену да склониш. Ако то не урадиш склања се на твој трошак + казна.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Rade to i ovde, ali nekad mo¾e da proðe i par godina dok se sete, pogotovo na zavuèenim mestima na parkinzima. Viðao sam okaèena upozorenja od 24h koja bleje mesecima, a ima i parking mesta koja nisu jasno obele¾ena ili su u raskoraku sa zakonom pa na njima i ne diraju... Mrzi me da pi¹em kako izgleda legalno parking mesto ispred koga je znak zabrane nelegalan... Èlan 67 zobs-a defini¹e kako se vozila parkiraju... U svakom sluèaju na kilometar unaokolo od moje zgrade ima bar 50-60 parkiranih nekretnina...