Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 51 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Ишо у треће село да купим лењу питу. Продало се све, наишли неки гладни бициклисти пре мене.
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

sa skuerterom na najlon .Kad ono ispred mene kod samog ulaza taksista oborio skutera¹a.On kuka le¾i a skuter takodje le¾i ali uredno radi.Ja produ¾im dalje i posle 100 metara vidim 2 saobraæajca.Stanem ka¾em ¹ta se desilo kad ono panduri ka¾u da su dobili malopre info da pijani lik le¾i pored skutera i dere se.

Lazic

Narodna milicija... Uvek im je bilo stalo do naroda...

Kostić

pametni kostiæ je ono kad je skido slavinu da oèisti rezervu da radi, lepo i pedantno opro i obriso slavinu i danas tri sata proveo u svaði s njom jer je procurela kasam je zatvorio posle tri meseca i kapiram da sam ladno skino grafitnu mas i da se gumica uskovrzila na suvo i tri puta istaèem gorivo i tri puta name¹tam na suvo i tri puta me jebe i posle tri sata je opet skinem i stavim u polo¾aj rezerva i ne diram i sad ne curi. koj sam kurac uop¹te zatvorio posle tri meseca kad je æutala lepo a karburatori ne pu¹taju pa je d¾aba zatvaram i sad moram didem na pijac i da tra¾im de ima grafitna mas

El Jefe

Потопи је у глицерин да омекша.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

mo¾e i u sapun preko noæi al nije tvrda nije ni ispucala ok je nego sam ja skino mas i stavio na suvo kad sam èistio slavinu. dr¾i ako je ne zavræem, na suvo je tesno. otiæu sutra na pijac po mas ima da se kupi na ¹tanglice

Lazic

Citat: El Jefe poslato 11 Novembar, 2018, 00:08
Потопи је у глицерин да омекша.
To sam pre 20 godina uradio sa nekim gumicama na MT60 u Agrobanci u Novom Sadu, nisam stigao nazad ni do Inðije veæ su se razvukle k'o sline i prestao da radi... :o ;D

Kostić

pa ne valja u tesno i na suvo da bude labavo. ko je uguro labav kurac u tesno i suvo dupe taj je bog ;D koliko sam dekova 'opravio' sa sapunom preko noæi ... ;D

PECA BMW

Citat: Kostiæ poslato 11 Novembar, 2018, 01:08
pa ne valja u tesno i na suvo da bude labavo. ko je uguro labav kurac u tesno i suvo dupe taj je bog ;D koliko sam dekova 'opravio' sa sapunom preko noæi ... ;D

Kako sapunom ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

#8529
kad kasete poènu da zavijaju i da jedu govna, ako nema¹ gumicu koja treba, skine¹ tu ¹to je labava i turi¹ je u sapun preko noæi i sutra radi kako treba tj skupi se malo al to nije trajno re¹enje nego radi neko vreme dok se opet ne rastegli. nasapunja¹ vodu i buæ za laku noæ do jutra

ako te zajebava pinè roler, njega NE ma¾e¹ vazelinom, kiselinom, glikolom, glicerinom, kao ni sapunom, nego zameni¹ feder koji ga di¾e i oèisti¹ osovinu. ako je nabubren oæe da be¾i traka, a nabubri kad ti poznavaoci ka¾u da mu baci¹ neki tretman like a sveti izvor za podmlaðivanje

Boban_m

Odvrnuo nosac telefona i bacio u kofer. Jer me mogao kostati pada. Danas na vrlo prometnoj i sirokoj raskrsnici skrecem desno posle semafora a GS ide pravo. U glavi u sekundi guma...nesto u mehanizmu volana...sta je? Glupi nosac telefona se otpustio na kormanu i zajedno s telefonom pao nazad na rezervoar. Kao rezultat ne mogu da motam desno. I kao rezultat tackasta ogrebotina na rezervoaru [veryangry]

Ali dobro je da se desilo na semaforu.

Kostić

dobri ðole kad je napo ideju da od bajsa napravi bajsomotor nije razmi¹ljao o koferima i mobilnim telefonima nego je napravio stvar za lakoupotrebu a vi moderni od toga napraviste ono ¹to dokoni ljudi prave pa nazivaju nepotrebne naprave bez svrhe...

Boban_m

Od tad ima 100 godina, da si ti ziv i zdrav ;D

Kostić

ako ti treba komotitet kupi piterbolta a ne motor sa koferima i gajtanima i pesto kila na dva toèka... ;D

Boban_m


Kostić

teorecki mo¾da al u praksi sumljam, moj kavasaki ima treæinu kila¾e po gajbicam u sobi... ;D

Boban_m


Lazic

Citat: Kostiæ poslato 19 Novembar, 2018, 07:28
teorecki mo¾da al u praksi sumljam, moj kavasaki ima treæinu kila¾e po gajbicam u sobi... ;D
[rofl] [rofl] [rofl] Kraj diskusije... ;D



Ontopic:
Pomerio ga pola metra unazad da zagradim mesto za auto...




Lone Wolf

Скинуо акумулатор и допунио. Покрио ћебетом.
Акумулатор у соби где не смета. Мотор у гаражи где не смета.
Једино ја сметам свима.
Не може рај на земљи.

Laki-zr

Citat: Lone Wolf poslato 19 Novembar, 2018, 11:44
Скинуо акумулатор и допунио. Покрио ћебетом.
Акумулатор у соби где не смета. Мотор у гаражи где не смета.
Једино ја сметам свима.
+1 takodje 👍