Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 50 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

nabavi neki aparat za varenje i neki lim i neke makaze i parèe perfororanog lima za iznutra i æe napravimo na licu ¾urke. dance ima¹ vidim nije trulo i fest

mrle

rezime: Hteo sam da zavarim kod tasta grane. Kada se skinula ralica i bolje pogledalo, kurcu nisu valjale.
Uzmem druge, èekam dva vikenda da ih zamenim,

kada sam ih zamenio vidim da je jedan top bu¹an jedno 20cm odozdo.





ka¾em tastu da zavari flah i da teram dalje, ali on uzeo da ga "sredi" i ovako stoji u dvori¹tu veæ par nedelja, istekla mi registracija, pro¹lo i mesec dana, mora nova saobraæajna, nove tablice...





Kostić

#8502
eto. dance celo sva èetri. samo oplata i ako treba perf lim iznutra. sve se da napraviti, pravio èoek jednom jedan bla bla bla i ispalo da firca.

mo¾e i samo oplata bez unutra¹njeg perf lima al æe da se dere al i to se re¹i db kilerom od spolja. mo¹ se napravi i ''¾vi¾daljka'' pa da ¾vi¾di ko buba

samo neko treba da zna da zavari ravno oplatu ;D ostalo na pop nitne

svojevremeno su neki sirotinja likovi koji vozi¹e apence sami pravili pi¹taljke po proraèunu, one u prodavnicama bile skupe, a to je komplikovanije od tvojih èunkova

Lazic

Produ¾ili su na dva meseca za tablice, gejmobil registrovao posle mesec i po...

Glava Dole


Hurricane

 [watching]

Ovo ce biti interesantno, jel menjas samo lamele ili ces malo i menjac dole?

Aj sta ti tesko kad se vec oko kvacila igras  ;D

Duga nam je zima

Glava Dole


Lazic


stilgar

Bio kod majstor Rev-a zamenio ulje i filter. Lepo se ispricali.

Kostić

teo da ih stavim ko migavce plus pozadi al do kurca bele su al mogu napred pa da noæu svetli polovina motora po ulici ko migavac imam feti¹ na velike migavce ljudi su æoravi oboriæe me na kraju neko kad oæu duðem u parking ili æu da stavim mitraljez na rep pa kad neki srbijaner zapne po gasu preko kolone dubijem odma zredenik ceo...

ne stoji mu belo, pu :(




Che

Citat: Kostiæ poslato 27 Oktobar, 2018, 19:47
ne stoji mu belo, pu :(

Znao sam da si esteta covek,
molim te skidaj ovo belo jako mu ruzno stoji...

Kostić

znam, te¹ka ciganija, al ako ne uturim da izbuljim i ka¾em sebi e jebemteuseljanuodglave ja nisam ¾iv. posle skinem naravno. autima mo¾da i stoji to ¹lja¹tanje, motorima ne stoji. turiæu ih pod pe¾ova da svetli belo ispod, mo¾da æe ide br¾e

ЯЭВОЛУТИОН

turi u bulju...kad ides da kenjas nocom ne moras da palis svetlo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

skino, gurno u bulju i ubo u ¹teker. sad svetlim ko jelka. neprocenjivo [panic] ;D


gledo motor 10 minuta, seo u auto  i oti¹o na pijac, mrzelo me da ga izvlaèim i guram dupali :(

Lazic

Provozao se 30km, napiJo, oterao ukuæane u kurac... Dosta za danas... ;D

eclipse4


Lazic


milomir22

Obisao Kosmaj, Oplenac, Topolu, Rudnik, Gornji Milanovac, juce Jagodinu, Cupriju, Paracin, Zajecar (cca 500 km u dva dana), otprilike da je to to za ovu sezonu, ubi vetar, nije mnogo hladno, ali vetrusina jebe kevu. Guma ne drzi kao leti, preko bele kao po ledu, nisam skinuo aku, ali ne verujem da cu ove sezone ugrabiti jos koji dan.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

U petak sam vozio po nekoj ki¹ici, bela linija i zebre se presijavale, bio ples do kuæe...

Kostić