Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 41 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Ne zezam svega mi. Prso sam ja odavno. Ne pamtim ni bitnije stvari :) evo sad bas nategao mozdane vijuge da se setim da je neko na mm uopste pomenuo nekad drz(a da ne koristim pretragu) i ne ide, ne secam se.

Lazic


Hurricane

Citat: megaidiot poslato 21 Oktobar, 2018, 23:56
Citat: Hurricane poslato 21 Oktobar, 2018, 23:13
Jesmo u to neko vreme
ja krenuo za ausvic kolima pa vam se sklonio da prodjete

sledeæi put manijaèki pozdrav kroz prozor ili neku nalepnicu da otpozdravimo  [hello]


Glava Dole

Citat: Glava Dole poslato 22 Oktobar, 2018, 22:16
Zaokruzio mu kilometrazu sa malim zakasnjenjem :D



Ali ce morati opet na bok, vec se nesto zeznulo pa kazaljka dobila epilepsiju... moram da jurim original lim... ne vredi ovako...

! No longer available

mrle

ima na drugom forumu lik prodaje dva remus topa od dukati monstera 1000 s2r.
Hajde pomoæ poznavalaca, mogu li ja to da nabud¾im na kawu? Mislim mo¾e i prst u oko, ali boli, ¹to bi rekao Bokiliæ.


Ima li neko dva jeftina topa ( a da ne sazna Jefta)? Da pasuju na ZZR.

Lazic

Mo¾e¹ bre... Problem bi bio sa topovima za 250cc...

Glava Dole

#8487
Narucio mu i nove lamele i opruge [yahoo] Kad ga vec obaram na bok da zamenim brzinski i to bez istakanja ulja :) A i ovako ne vredi vise, previse me nervira, stalno moram da pustam gas kad bih da ga stisnem a ne smem da ga drzim da ga ne urnisem totalno... pri preticanjima najvise nervira, dere se a ne ide iako punu navlaci al ako se do nje dolazi laganije(isprobano prkljuce ;D ).

Al sad je najveci problem onaj lim... jos ga trazim... zna neko mozda kako se zove na engleskom to cudo da probam da potrazim po ebayu? Tumarao malo al bezuspesno a ovi koji drze polovne delove nemaju.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Glava Dole

Ne medjuploce, to bih vec iskopao... i ne znam u kakvom su stanju(nadam se da su dobre), ako nisu ne bih to svakako uzimao polovno. Hvala na dobroj volji u svakom slucaju  [cheers]



Ovo, pogon km sata, previse mi igra kazaljka, pojebace nesto, pocelo da cvokoce... ne bih da ga dalje vozim tako i napravim neku jos vecu stetu a ne rastura mi se 160 puta... :D

Lazic

Tarabiæ nam je malo zarðao... :D Htedoh da mu odgovorim, al' pomislih, aj ti Marko bar jednom oæuti... ;D

Hurricane

Meni najvise lici na lim kojim se osigurava sijalica u faru H4, malo da se prepravi ako odgovara precnik

Ili uzmi 2k lepak ili tecni metal i napravi te usice sto su potrosene

lord_oblivion

Citat: Laziæ poslato 23 Oktobar, 2018, 19:15
Tarabiæ nam je malo zarðao... :D Htedoh da mu odgovorim, al' pomislih, aj ti Marko bar jednom oæuti... ;D
I opet nisi mogao da zave¾e¹  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Citat: Glava Dole poslato 23 Oktobar, 2018, 18:38
Narucio mu i nove lamele i opruge [yahoo] Kad ga vec obaram na bok da zamenim brzinski i to bez istakanja ulja :) A i ovako ne vredi vise, previse me nervira, stalno moram da pustam gas kad bih da ga stisnem a ne smem da ga drzim da ga ne urnisem totalno... pri preticanjima najvise nervira, dere se a ne ide iako punu navlaci al ako se do nje dolazi laganije(isprobano prkljuce ;D ).

Al sad je najveci problem onaj lim... jos ga trazim... zna neko mozda kako se zove na engleskom to cudo da probam da potrazim po ebayu? Tumarao malo al bezuspesno a ovi koji drze polovne delove nemaju.
Èek, a jel dobro pode¹eno kvaèilo, sajla, odvajanje? Jel sastavlja lamele?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Taraba

Citat: Laziæ poslato 23 Oktobar, 2018, 19:15
Tarabiæ nam je malo zarðao... :D Htedoh da mu odgovorim, al' pomislih, aj ti Marko bar jednom oæuti... ;D
Pa prica covek o lamelama i oprugama.
@glava dole
Znas ti kako se traze delovi na internetu?
Ukucas Yamaha FZR 600 parts fiche u google
Odes na neki od sajtova i izaberes prednji tocak.
Na exploded diagramu nadjes deo i njegov part number
Okrenes Plattner i pitas imate li i posto i kad bi to stiglo.
Sanse su dobre da je jeftiniji nego da kupis polovan (desilo mi se x puta)

Evo ga:
PN: 341-25149-00-00
Cena u US: ~3$
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Glava Dole

Mlad i neiskusan jbg, jos ucim, slabo sam porucivao tako delove, samo neke osnovne stvari... :D To je to, hvala do neba [klanjam_se] [cheers]

Lazic

Citat: lord_oblivion poslato 23 Oktobar, 2018, 20:10
Citat: Laziæ poslato 23 Oktobar, 2018, 19:15
Tarabiæ nam je malo zarðao... :D Htedoh da mu odgovorim, al' pomislih, aj ti Marko bar jednom oæuti... ;D
I opet nisi mogao da zave¾e¹  [rofl]
:-[

UFF

Citat: mrle poslato 23 Oktobar, 2018, 15:53
ima na drugom forumu lik prodaje dva remus topa od dukati monstera 1000 s2r.
Hajde pomoæ poznavalaca, mogu li ja to da nabud¾im na kawu? Mislim mo¾e i prst u oko, ali boli, ¹to bi rekao Bokiliæ.


Ima li neko dva jeftina topa ( a da ne sazna Jefta)? Da pasuju na ZZR.

definisi jeftino

i najjeftinije ti je da uradis granu 4 u 1 a ne u 2 pa ti onda treba samo 1 top :)

Glava Dole

Citat: lord_oblivion poslato 23 Oktobar, 2018, 20:11
Citat: Glava Dole poslato 23 Oktobar, 2018, 18:38
Narucio mu i nove lamele i opruge [yahoo] Kad ga vec obaram na bok da zamenim brzinski i to bez istakanja ulja :) A i ovako ne vredi vise, previse me nervira, stalno moram da pustam gas kad bih da ga stisnem a ne smem da ga drzim da ga ne urnisem totalno... pri preticanjima najvise nervira, dere se a ne ide iako punu navlaci al ako se do nje dolazi laganije(isprobano prkljuce ;D ).

Al sad je najveci problem onaj lim... jos ga trazim... zna neko mozda kako se zove na engleskom to cudo da probam da potrazim po ebayu? Tumarao malo al bezuspesno a ovi koji drze polovne delove nemaju.
Èek, a jel dobro pode¹eno kvaèilo, sajla, odvajanje? Jel sastavlja lamele?

Lorde, sad vidim da nisam odg... ma sajla nova, podmazana(znam da hoce kad zapinje, slucaj sa onom prvom starom), sve je oko toga u redu... kvacilo proklizava i kad ga sltam bez kvacila, ostane u visljim obrtajima pa tek onda spusti na one koji su realni za brzinu u koju sam ubacio umesto da se iste milisekunde spusti na te obrtaje... kvacilo je definitivno, nije to od juce, pogorsava se malo po malo poslednjih 10K al sad mu vec krajnje vreme doslo :D

mrle

Citat: mrle poslato 23 Oktobar, 2018, 15:53
ima na drugom forumu lik prodaje dva remus topa od dukati monstera 1000 s2r.
Hajde pomoæ poznavalaca, mogu li ja to da nabud¾im na kawu? Mislim mo¾e i prst u oko, ali boli, ¹to bi rekao Bokiliæ.


Ima li neko dva jeftina topa ( a da ne sazna Jefta)? Da pasuju na ZZR.
Citat: Laziæ poslato 23 Oktobar, 2018, 17:41
Mo¾e¹ bre... Problem bi bio sa topovima za 250cc...


e ne mo¾e, lepo sam napisao savet poznavalaca :)
ova dva topa sa Dukatija su razlièita, ne mogu da se stave jedan levo, jedan desno. Mislim, mogu, ali su razlièite velièine.


Citat: UFF poslato 24 Oktobar, 2018, 00:55


definisi jeftino

i najjeftinije ti je da uradis granu 4 u 1 a ne u 2 pa ti onda treba samo 1 top :)
[/quote]

za 4 u  1 si u pravu, ali kada sam menjao grane, uzeo sam od Havarije opet 4 u 2, jer nisam znao da mi je jedan top raspadnut, kada sam krenuo da ga cimam i vadim, tek onda vidim sranje.

pod jeftino, mislim sve ponude koje su eto ni¾e od Roberta, nekih ponuðenih po forumu  od par stotina eura...
Ova dva su na oko sasvim ok, remus, ali ne mo¾e da se ubud¾i, 100e oba.

sada se setih da mi Havarija nije poslao mere  od topova ZZ600D (starijeg :) )
ovde mi niko nije odgovorio da li su isti, a Havarija ne zna.