Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 47 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


mrle


Kostić


mrle

Krenuo najzad da sreðujem top, rasturio ga tast, sada izrada izgorelog i sklapanje.

mrle


Kostić


mrle


Kostić


Lazic

Motori su vam skoro isti, jedino je Mrle naplatio ¹tetu... ;D I nije se prosipao iz zezanja... :)

Kostić

daleko su od skoro isti. moj nema ni¹ta trulo na sebi osim mene trulog na njemu ;D

mrle

grane sam zamenio pre par vikenda (zahvaljujuæi Havariji), i kada sam skinuo topove, vidim da jedan ima ispod rupu na vezu oko 20cm, ka¾em tastu da udari flah, ali on re¹io da ga otvori, napravi kod drugara drugi èunak i navuèe na auspuh. Ali i unutra je na par mesta progoreo. Juèe napravljeni delovi unutra¹njosti, on æe sve to da pecne i odnese kod druga u Zavod za zavarivanje, da tamo to lepo odrade.


da, i zamenio sam sirenu posle par meseci (hvalo jo¹ jednom Mi¹ku na poklonjenim sirenama, imam jednu vi¹ka ako nekom treba).

Hurricane


Lazza

porucio nove kofere jer nasi na oglasima nisu normalni. hvala lepo :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

mrle

Citat: Hurricane poslato 08 Oktobar, 2018, 10:46
ZZZ - zavod za zavarivanje  ;D





ZZZ levo, tast desno, samo preðe¹ ulicu :)

Lazic

Kom¹ija mi radi tamo, moj omiljeni zavod... ;D [zvizdi] :-[

misa-pei

Taj zavod? Nije ti neki drugi omiljeni? :P :P :P
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic


Kostić

zabo ga noæas u zlo doba kolko je mogo dide nigde nikog, danas gledam ni¹ta nije otpalo ;D

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

lord_oblivion

Nije danas nego prekljuèe. ©umi sredio karbove kao profesionalac, nikad bolje nije radila  [cheers]
Uz put sam nauèio kako da podesim maksimalni gas, kako da najbr¾e dignem/spustim iglu i na¹telujem sme¹u za 30 sekundi i kako da na¹telujem trenutak otvaranja sekundarnog karba.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.