Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 48 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: kosta66 poslato 05 Oktobar, 2018, 16:15
jes ti rasturo, jel ima kuglica unutra?

imam onu osovinu ¹to izlazi iz korpe i na vrhu je ta kao neka "peèurkica" Na toj peèurki nema ni¹ta. i NA NJU ODOZDO KROZ DEKLU IDE POLUGA-OSOVINA. nA TU POLLUGU SE DOLE ZAKAÈI SAJLA, DOK GORNJI DEO IMA neki zarez koji ide pod peèurku, pa kada pritisne¹ kvaèilo, poluga se zarotira i onaj zarez "zare¾e" poèurku, povuèe je ka spolja. I onda odvoji kvaèilo.

Glava Dole

Protego mu tockove juce oko 330km i pukne mi sajla kilometraze usput. Pre nego sto je kazaljka pala na nulu pocelo je da zvekece u prednjem tocku bas dosta, pomislio da su lezajevi gotovi al aj teram sta cu... kako je kazaljka pala na nulu tako je i zvuk nestao, to je to, zveketali su raspadnuti krajevi u buziru, samo to je srecom, nastavio je dalje da sapuce samo zvucima iz izduva :D Sad mu jurim novu :D

Kostić

aa pa kod teb eje sitan nut kod mene krupan nije isto. nego ako veæ budem skido dekl da blejim neæu bez kuglice za svaki sluèaj ;D da ne razjebavam dva puta a i trebo bi napokon da zamenim semering na prednjem lanèaniku al to mu onda doðu dva dekla za skidanje a jo¹ ni èetkice na alnaseru nisam zamenio a to je nijedan dekl nego dva ¹rafa... ;D


kod mene hidraulièni klip gura polugu unutra

Glava Dole

Kosta, sad sam se udubio u tvoje postove :D Jeste, trebalo bi da ima kuglicu tamo prema zvonu :D Inace, probao si da ozracis sistem? Kao sto kocnica moze da propada tako i kvacilo moze da ne odvaja ako je ostalo vazduha u sistemu, a igrao si se spricevima... imas sisicu dole na cilindru :D

Kostić

mali idi sklapaj elektroniku i ne zajebavaj :)

Lazic


Kostić

e jeste dve budale, pa ja¹ta sam nego ¹ta sam a jesam prvo proverio sistem i jebali vas moji ¹pricevi al nikad neæu da ih skinem jer su apsolutno isti kao i jebalavassveposudazaulje :)

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Jedi govna, po slikama tamo fali kuglica i ne deri se breeeee... ;D



Nego, stade nam danas Yamaha posle kilometar... Kao da nema goriva, a pun rezervoar, slavina ispravna... Sveæicu jo¹ nisam proverio...

Kostić

#8348
otkud tebi jamaha?

niko na svetu nema ¹priceve u sistemu. ja sam jebeno jedini jedinstven izumator :)

mrzite me zauvek :)

po slikama fali jebeni kurac kad se ne vidi iznutra lapo sam napiso da ¹ipka neæe napolje sa spoljne strane i da treba da skidam dekl a neæu ako nemam jebenu kuglicu da ne bih posle opet skido. idem da kupim tri razlièita le¾aja pa èu da ih razbijem i da imam tri kuglice razlièite velièine pa æu onda da skidam. naravne ne sad nego kad me odmrzi, a prvo treba da me odmrzi da skinem jebeni alnaser i da zamenim èetkice ¹to je mnogo manje uman poso :)

a alnaser èeka evo koliko vi¹e od godine guram. znaèi kuglica za jedno par godina :)

semering èeka od kako sam ga kupio :)

Glava Dole

Ozracio si sistem a ova sisica ti ostala ovako suva? :D Kako si pedantan svaka cast :) Ko bre mrzi tvoje spriceve, rekao sam samo da ozracis ako vec nisi, za svaki slucaj.... nista te ne kosta, samo malo ulja i strpljenja :D Pa ne mozes ni posudu samo da montiras, moras posle da proluftiras sistem... il sta god da radis na njemu, isto kao kocnicu.


Kostić

#8350
menjao sam ulje nema vazduha sve je kako treba. klip radi kako treba, gornji klip radi kako treba, prao sam motor dva puta sve je suvo jer je suvo zato ¹to treba da bude suvo i kad ne¹to radim posle operem da bude suvo jer at ulje skida farbu i ne valja da ostane forenzièki trag da ne bi dolazili u ovakve situacije.


jel sad razumljivo? :) jebotebog vas da nema ja bi vas izmislio  :-* [srce]


bajdvej, taj problem postoji od dana kada sam kupio motor pa sad treba da bude jo¹ jasnije :)

FANTOM

    Nije na motoru , al kupio vizir za kacigu Scorpion exo 1200 koju sam kupio od kolege sa foruma Master Z-ed- a . Vizir uzeo u Maxmomentu Zlatni iridijum ogledalo cena 5500 din .


Lazic


Hohštapler

Sjajan vizir... do prvog neosvetljenog tunela, ili mraka... kao i onaj moj smoked, jebo ih otac...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

FANTOM

Nije toliko strazno ne kukaj . Na exo 750 sam vozio i nocu samo gledam u stopaljke .

UFF

pravilo je ako tebe ne vide spolja tj ako je ogledalo refleksija neces nocu videti ni ti
smoked je podnosljiv

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

Nasao i porucio sajlu, a posto cu morati da skidam retrovizore da bih skinuo masku mozda se nakanim da ofarbam njih i nosac :)

Kostić

im ja neki nov vizir za LS2 vuèe mi se pokuæi ako nekom treba za iljadu dinara. stavio sam ga jednom probo i skinuo. ogledalast je ko baba zaneti






FANTOM

Citat: UFF poslato 06 Oktobar, 2018, 13:16
pravilo je ako tebe ne vide spolja tj ako je ogledalo refleksija neces nocu videti ni ti
smoked je podnosljiv
Mogu ti reci veceras sam se vracao avalskim po mraku upalio duga svetla spustio vizir i mogu ti reci fino se vidi nije kao sa providnim ali fino se vidi, u odnosu na model exo 750 koji sam vozi pre sa iridijumskim sa njim se jako slabo vidi nocu . Na ovom modelu exo 1200 je dosta bolje , bolje se vidi bar 40 % .