Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 48 gostiju pregledaju ovu temu.

FANTOM

    Pa ne za smesne pare ce biti alat od kaljene legure , aha oce sigurno  :D

Hurricane


Hattrick

#8302
Citat: kosta66 poslato 17 Septembar, 2018, 07:52
...interesantno je kad èuje¹ eksperte koji kantuju automobile koji su se proizvodili u reli varijanti...

U to vreme, grupacija PSA je izbacila ukupno 3 automobila u reli varijanti, koje si mogao naravno da registrujes i vozis kao daily auto.

- Peugeot 205 T16
- Peugeot 405 T16
- Citroen BX 4TC

Sve ostale varijante se svode na lepe stickere na serijskim automobilima.


Edit: Ima jedan kao nov, kupljen i cuvan, nikad vozen na prodaju  :)

https://www.largus.fr/actualite-automobile/une-peugeot-205-turbo-16-de-route-sur-le-marche-8017384-miniphotos.html

Kostić

b grupa je klasa za sebe voze se i serijski a 106 ima model 1.6 rally 16 v i 205 ima vi¹e modela a ne samo t16 i talbot je reli model i dakar

¹to je lep ovaj na prodaju mora da je jeftin ;D

Kostić


Lazic



Glava Dole

zivo me interesuje kako bez alnasera teras po takvim terenima :D

Kostić

dok ima ¾bunja granja lijana i tarzana i nizbrdice dobro je, kad nestane radi mobilni ako niko ne naiðe od ¹etaèa da pomogne :) pali bre rukom da zavrti¹ toèak na 10 cm, jedan skokobulj po sedi¹tu i upali al je problem ako se oklizne pa se opet ugasi ;D

Hattrick

Citat: kosta66 poslato 29 Septembar, 2018, 07:30
...b grupa je klasa za sebe voze se i serijski...

U principu samo grupu B i priznajem, ove limunade grupe A, N, WRC su dosadne do zla boga.

Kad gledas neku trku, ako se sav ne najezis, nema od ta kurca nista.  :D

Samo TT i Group B.  [thumb_up]

! No longer available

milomir22

Citat: kosta66 poslato 30 Septembar, 2018, 16:11


;D [doh]  [facepalm] ;D




Crni Kosta sta te tera da ruiniras taj motor? Nemoj pogresno da me shvatis, tvoja stvar, sto se mene tice oteraj ga u provaliju ili gurni u bunar, ali mi nije jasno kakvo ti zadovoljstvo to cini.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF


Kostić

Citat: Hattrick poslato 01 Oktobar, 2018, 20:56
Citat: kosta66 poslato 29 Septembar, 2018, 07:30
...b grupa je klasa za sebe voze se i serijski...

U principu samo grupu B i priznajem, ove limunade grupe A, N, WRC su dosadne do zla boga.

Kad gledas neku trku, ako se sav ne najezis, nema od ta kurca nista.  :D

Samo TT i Group B.  [thumb_up]

! No longer available

reli vozilo mora da bude registrovano za redovan saobraæaj pa su zbog toga i napravili te modele kao za redovan iz b grupe. isto kao i motori jel. e sad, neko voli reli da gleda lomove neko voli da navija i da gleda ve¹tine i gde je koga bog pogledo :) meni uvek bude ¾ao kad se neko olupa pa ne zavr¹i. gadno je to, ne zbog loma i para nego zbog bodovanja

a to za tt i b grupu me to ;D
nije isto kad se fura¹ dve glave na ¹irokoj sigurnoj pisti i po selu izmeðu kuæa i provalija, po ¹umi i slièno :)
toe adrenalin bolesnika ;D

milomire ako ja ruiniram motor onda svi ljudi koji vozu motor u ¹umi ruiniraju svoj motor :)

neko voli da vrti ro¹tilj u¹umi neko voli da ¹eta ja volim da sedim slu¹am tice smotam dramiæ i iskopavam motor iz ¾bunja

Lazic

Bolje bi mu bilo da ga nisi iskopao...

megaidiot


Kostić

potro¹ila mi se ¹ipka kvaèila pa sad i na najdalje turim ¹raf da odvoji, skidao sam je nema vi¹e poluloptu izravnala se, dal bi valjalo da uturim mikro podlo¹ku da ne izbijem klip ovako. ajde poznavaoci da vas èujem

Lazic

Da l' mi se jo¹ uvek spava, ali neam pojma o èemu prièa¹... Jasan mi je deo za ¹raf, al' ¹ta ti se potro¹ilo ne mogu ni da zamislim...

Kostić

¹ipka kvaèija. to je jedan mali mr¹avi kurèiæ koji gura kvaèilo. ima klipèiæ pa ¹ipka pa neki kurac u koj gura ;D to se de¹ava na motorima koji su stari ko biblija a jedva i¹li do pijace ;D razmi¹ljam da turim mikro podlogu ispred klipa ima fore da ne ispadne ili da pravim kod nekog strugara al mora kaljena. ova se izlizala jedno po milimetra mo¾da i ceo

Lazic

Unutra? Onda mogu da zamislim... :D

Lepo prièam svima, ¹to manje stiskate kvaèilo, du¾e æe da traje... :D

Kostić

#8319
pa ja i ne stiskam, gurnem dupali i samo ¹altam al kad oæu da stanem moram jebiga ;D ovaj motor ima jedva malo modifikovan agregat od gepeiksa u new mode ramu jel i ako nije pre¹o 130 iljada da ga jebem, jedino mi nije jasno otkud mu kompresija 10 na sva èetri a fabrièka je 10.1. imam neki trip da je to sklepano jako dobro kad toliko traje, a sa druge strane, neki poubija¹e taj agregat i ovaj model ima problem s tankim ventilima kako ka¾u al bogomi sa klipovima nema ;D i ovako mator i izanðo povuèe bolje od giksrea iz dve iljade u ¹estoj bez muke