Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 50 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

#8220
Nisam danas al jesam juce... nalego mu lanac kako treba... 185km iz maltene dva paljenja :) Sad da se dotegne mozda mrvicu i to mu je to mada nije neophodno... neverovatna razlika, posebno znaci na losim nepreglednim putevima i zajebanim krivinama kad se vozi malim gasom... mnogo lepse klizi sam motor svakako u svim rezimima voznje, a o zvukovima krljanja kojih vise nema i da ne govorim :)

I dobro upamtite ovaj prizor... pitanje dokle ce ostati ovako lep... jedino se on sija na motoru, previse odskace [rofl]


Biker-Boy

I da ga ocistis i podmazes koji put :)
Moj posle predjenih 20.000km i dalje ko nov, inace, to sam upravo danas uradio, periodicno pranje i podmazivanje lanca
I feel the need..... the need for speed !!!

mrle


mrle


mrle

Skinuo danas grane i topove, morao da skinem i hladnjak, ceo dan zajebancija.

I sada dok kucam sa fona kako proðe avion preko Brda sve mi zakuca.

mrle


lord_oblivion

Ne curi vi¹e  :D
Sredio i punjenje, sad je 14.6 sa novim reglerom sa Alija.
Malo prepakovao kokpit, torbica, voltmetar, usb, termostat...

A da ja otvorim temu o sreðivanju  [neampojma]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hurricane

..sta koji kur pitas, pa nije ovo ana.rs

Naravno da otvoris temu

[watching]

Hohštapler

Citat: Biker-Boy poslato 07 Septembar, 2018, 20:04
I da ga ocistis i podmazes koji put :)
Moj posle predjenih 20.000km i dalje ko nov, inace, to sam upravo danas uradio, periodicno pranje i podmazivanje lanca


Scottoiler je tata. ;)
Skoro 9000km ove sezone - pogledo ga nisam. Kardan je nula ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

#8229
Kad iscezne fabricka kvalitetna mast sa njega videcu da vratim u zivot podmazivac... nov elektroventil imam (kupio kad sam imao one jebanijade sa gorivom pa skinuo posle, ovaj koji je na njemu curi), iglu isto imam samo da se promeni... e regulacioni ventil neki kvalitetan mi je problem... oni od akvarijuma krenu da uvlace fals vazduh pa iscuri iz creva ulje umesto da ostane tu a gore ga drzi vakum pa posle samo kaplje kad se upali motor...

Elem, dotego ga pazljivo mrvicu samo, to mu je to... proveravao ga vise puta pa ga cimao sedeci na motor... na kraju malo i vratio nazad... bolje ipak da malo ljulja nego da zulja, povoljnije za lanac... u sedecem polozaju ima lufta sasvim dovoljno, rasterecen motor 3-4cm sto mislim da je oko propisanog(ne znam tacno), glatko se salta tako da mu je to to :D


Gavrolini

Namontirana slavinica nova ali je malo da bude brusenja da prodje poluga kvacila.


stilgar

Citat: Gavrolini poslato 10 Septembar, 2018, 20:02
Namontirana slavinica nova ali je malo da bude brusenja da prodje poluga kvacila.


ako je to ona sa alija gumica unutra je sranje rastvori se skroz, pa sa gorivom ode do karbova...

Gavrolini

Otvarao sam i unutra ima jedna jedina gumica onaj smajli. Deluje ok. Koliko traje neka traje. Po stranim forumima mnogi su na xtz stavili ovu slavinu i nisam citao da imaju problema.

ЯЭВОЛУТИОН

stilgar je kupio neki set za reparaciju....posle nedelju dana smo vracali stari set....izmrvila se guma brzinom svetlosti...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Set za reparaciju 22e...cela slavinica 5 dolara...racunica je jasna :)

Lazic

Toliko su i ko¹tale u Tomosovoj radnji na uglu Ðure Ðakoviæa i Pavla papa...

Major

Citat: Hoh¹tapler poslato 09 Septembar, 2018, 03:19
Citat: Biker-Boy poslato 07 Septembar, 2018, 20:04
I da ga ocistis i podmazes koji put :)
Moj posle predjenih 20.000km i dalje ko nov, inace, to sam upravo danas uradio, periodicno pranje i podmazivanje lanca


Scottoiler je tata. ;)
Skoro 9000km ove sezone - pogledo ga nisam. Kardan je nula ;)

Scoot je dobar kad nemas kardan :)
Tako da scoot je tata ali kardan je djedo stari :D

FJCharlie

proteklih dana bilo busy busy.
Zamenili smo lanac i lancanike - kako se oseti razlika stari i novi lanac to je nesto neverovatno!
Zamenio auspuh, opet, pa se prepravljala grana malo posto je kacio o asfalt, sad bi trebalo da je kako treba.
Povadio sve sto je bilo od ABS-a konacno. Pumpe, creva, nosace, komp i struju. sve djuture ima oko 10kg :D
Na mesto ABS-a dosao je komplet Bazzaz ZFi/TC/QS sistem, turene mape stock za sada pa cemo na zimu na dyno :)
Ostalo jos da se ture gume (KR106 i KR108) pa u nedelju da vidimo moze li se napraviti neko bolje vreme ili bar bolje slike za temu "poziranje na motorima" :D



stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Septembar, 2018, 10:14stilgar je kupio neki set za reparaciju....posle nedelju dana smo vracali stari set....izmrvila se guma brzinom svetlosti...
A sto smo posle menjali onu kinesku ako je bila dobra pa vracali staru? Nije zatvarala? Ne secam se vise...
P.s. set za reparaciju je bio iz Louisa Saito made in JPN.

Gavrolini

Ova par dana drzi. Jedino su krace cevcice pa je rezerva verovatno dosta manja. Mada svejedno retko kad prebacujem na rezervu