Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 37 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 22 Avgust, 2018, 18:38
Ja ni¹ta,ali planiram da napokon montiram nosaè za telefon...,trebat æe mi za Pulu sad,po¹to idem novim putem,od Starigrada,tj. Maslenice skroz jadranskom... Pa da ne fulam to jedno skretanje koje ne znam,za sve ostalo mi ne treba...!!!! Poznam put!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
'ladno sam proèitao Staljingrad, reko' wtf ??? :o :D

mali_zmaj

Ja kad bi osho do Staljingrada,i ostao bih tamo,ne bi mi se dalo vratiti iz te pripizdine!! Sunce ti zarko!!  he he
jin-jang

Hohštapler

...jer bo¾e saèuvaj da se voza¹ motorom gde nisi planirao...
;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Gledam ga u prolazu od nedelje... Jo¹ sutra kolima kod Gorana... Treba mi veæi motor ili da se strpim jo¹ koju godinu da junior polo¾i... Ne mo¾emo dvojica i ¹ator i vreæe i du¹ek... Shit... :D

Gavrolini

Supertenera :)

Poslato sa RNE-L21 uz pomoæ Tapatoka

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

MIGE


bigbad86


mali_zmaj

Citat: Hoh¹tapler poslato 24 Avgust, 2018, 15:40
...jer bo¾e saèuvaj da se voza¹ motorom gde nisi planirao...
;)

Prozivaj,prozivaj,kad ja banem....!!
jin-jang

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 24 Avgust, 2018, 16:57
Supertenera :)

Poslato sa RNE-L21 uz pomoæ Tapatoka
Samo da je sredi¹ cakum pakum... ;D :-*

Gavrolini

Moja nije na prodaju ,bar ne za onoliko koliko bi ti platio :) a i nema sta da se sredi. Kocnice sredjene, akumulator sredjen...nikad se nisam vise i jeftinije vozio.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

5,5 bas ostre voznje...lagane ispod 5

Poslato sa RNE-L21 uz pomoæ Tapatoka

MIGE

zavrnuo 2 srafa,spakovao torbe,spreman za put... [yahoo] [yahoo] [yahoo]
a da,popravio i prekidac za svetlo

Hurricane

..nov aku i guma, hvala Mige, hvala Gavro

[klanjam_se]

mareskin


Novi aku, zamenjene èetkice, novi regler i dovr¹avamo nosaèe boènih kofera. Jo¹ samo vremena za vo¾nju i pesma :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bigbad86

Juce mi prvi put pade motor u mestu. Sreca pa zemlja i nista nije osteceno, samo mu zaklopio retrovizor.

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 24 Avgust, 2018, 22:42
Moja nije na prodaju ,bar ne za onoliko koliko bi ti platio :) a i nema sta da se sredi. Kocnice sredjene, akumulator sredjen...nikad se nisam vise i jeftinije vozio.
Za razliku od tebe, Ðura je strpljiv èovek... :D :-*

Lazic

Nisam danas nego prekjuèe ali zaboravio da napi¹em... 3 nedelje nisam palio motor osim ¹to sam posle dve jedan dan oti¹ao do æaleta u Obrenovac i tad klepetalo upalio na kvrc... Proðe od tada jo¹ 10-ak dana i ono famozno zahlaðenje u ponedeljak, u utorak ujutru ni da zavergla, ¹ta je sad koji moj? Upalio niz ulicu, do¹ao na posao probam da zaverglam, samo je mjauknuo... Uzeo jednu bateriju od ups-a povezao i upali... Gledam napon, puni Milo¹ev regler lepo... Skinem akumulator, odnesem u kancelariju, otvorim ga, naravno suv k'o barut, a pi¹e na njemu da se ne nikako ne otvara i ne dopunjava teènost... I ¹ta sad, da kupim nov, jel? Siðem u Aman, kupim 2 litra destilovane vode i dopunim æelije... Nisam imao nikakav punjaè, ¹ta je tu je... Krenem da ga motiram kad mi ostade plus klema u ruci, u mamu ti, u tom zecu je grmeo èuè... :D

Pri tome, sve to u ¾urbi jer sam kasnio na sastanak sa limarom blizu Alje(u tri lepe pm), gejmobil kuæi a ja u firmi... :o

Seci klemu, vezuj ¾ice oko ¹rafa, kontakt, upali na kvrc... :o Samo ¹to sam mu dolio vodu... :o Spakovao sve nazad na brzaka i gaasss... ;D

Sad moram da napravim klemu kako treba, al' da malo proðe vruæina... :D

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?