Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 48 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Realno, mogao si i pre tog servisa  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gavrolini

Realno kesam ali onda ne bih sebi napravio sledecu zabavu. Dok sam sve to drkao raskaci mi se birac menjaca. Naravno to shvatim kad sam sve sklopio. Da bih ga vratio moram sve ponovo da rasturim i skinem korpu kvacila. Kad sam odvrtao lamele pukne jedna caura na srcu kvacila.....sad cekam vemica da lepo dodje po motor i otera sve lepo da sredi, usteluje ventile, ocisti karb i sve pretrese. Da neko ko kupi moze kao covek da se navoza jer sam ja idiot.

Lazic

Klasièan Gavra... :D Moraæu jednom da kupim motor od tebe kad ga sredi¹ za prodaju... :D :-*


Podmazao lanac, spreman za Vojsku... :D

Gavrolini

Tako ce biti doveka. I umesto da sad kad sve sredim vozam se kao covek ja cu da ga prodam jer mi se smucio. Bolje da ne pominjem u koje pare sam ga danas nudio smo da ga neko istera iz garaze

ninja66

Vratio se sa ture od 1900km, pogledao nivo ulja, lanac nemam, ne znam sta da gledam.
Uz FJR cu zaboraviti i ono malo mehanike sto sam znao.  :)

mali_zmaj

Dje si bio , daj slije!?!  Kakav je FJR?
jin-jang

FANTOM

    Ponpvio se kupio rukavice kozura da mi se slazu uz jaknu postajem fenser majko moja sve u tonu  :o :D


perlx

Jos exup da pocnes da podmazujes... [panic]

FANTOM

Trebalo bi ove nedelje motorom na more da idem . Pa kad se vratim to je na redu . Boki Boy je zaduzen za to rekao je da ce mi on to srediti da radi tip top  [cheers]

Lazic


ninja66

Citat: mali_zmaj poslato 02 Jul, 2018, 18:56
Dje si bio , daj slije!?!  Kakav je FJR?
Slike za par dana , da dodjem sebi. :)
FJR je za te stvari izmisljen, do sada na mom imam preko 7000 i raspamecen sam. Ranije ga nisam podnosio.  :)
Isli do Grobnika, Opatije,  Venecije, pa na EP u Auronzo di Cadore, pa Cortina d~Ampezzo. Tu par izleta sa hiljadama motora uz put. Nazad preko Austrije i Vilaha, na Sloveniju i gas kuci.

mali_zmaj

jin-jang

Lazic


Boban_m


mrle

namestio rucicu saugha, od jesenas vucem sajlu rukom.
uspeo da spojim dzek za poziciju, godinu dana nije radila.
probao da vrtim sraf na sireni, jer nekad radi jedva, sjabao. Da li neko ima visak sirenu na poklon?

mi¹ko_kolo


Glava Dole


Lazic

Citat: Boban_m poslato 03 Jul, 2018, 20:14
Vozio slalom kroz saobracaj ;D
A ameri menjaju trake samo kad polude... :D

mkt

doradio roll bar i malo ga doveo u red



mrle

Citat: mi¹ko_kolo poslato 04 Jul, 2018, 02:13
Imam dve, pa biraj koja radi.
Ti na Ðermu, ja na Kaleniæu u Novopazarskoj. Ako ¹eta¹ na ovu stranu , svrati, ponesi kacigu i provozaj se, da te mine ¾elja. A za sirenu, ako se seti¹, ponesi :)