Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 51 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Uradio H4 LED. Veceras snimak i slike u odgovarajucoj temi.

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

mrle

Citat: mrle poslato 06 Jun, 2018, 15:25
Citat: mrle poslato 27 Maj, 2018, 22:59
Citat: lord_oblivion poslato 27 Maj, 2018, 21:05
Danas, ojaèanje ve¹anja ¹uspleka, jer ovih dana idemo kod Sebe za novi rolbar. ©rafovi senzora menjaèa se otpustili i zabalavilo ulje, skinuo deklu magneta, oèistio zalio plavim lepkom i ovaj put dobro stegao ¹rafove.

Pre neki dan sanirana jedna napuklina kod flakèiæa levog zadnjeg fuzastera. Skraæena papuèa zadnje koènice.
Pre pre neki dan, ugraðena LED u glavni far.

ps. isto danas, utegao æopavu.
ja veceras, danas na Brdu, u drugoj temi zvao na pivo...
zove me zena, isla do Lekinog, kaze uvek joj iz prve u drugu zaglavi, ostane u leru. Poceo da pokazuje da je u prvoj, a Pulser u leru... hajde znalci ovih kineza, pomoc. Odakle da krenem?
nisam odgovorio:
Uzeo ja pulsera, du¹u mu izvadio (u vo¾nji), sve ok. Ne znam ¹ta se njoj de¹avalo?

Uzme ¾ena u petak ZZR-a, vozila se po blokoviima i ugasi joj se na raskrsnici Ivana Ribara i J. Gagarina, verglala, drndala ,upalio posle deset minuta, krenula preèicom kroz naselja i ostala bez struje. Ja do¹ao sutradan, motor ne pali ni kontrolnu tablu. Prespojio kablovima, pustio par minutada ga Multipla puni, upalio na èvrgu, odvezao ga do terase, tu nije imao snage da upali ali je ¹tektao, davao znake ¾ivota. Stavio ga na punjaè, pali na pipanje. Tek danas idem na NBG, pa æu i da premerim punjenje.
Da, isto je i na kawi zezao menjaè, nije hteo u ler, u prvu... moram nogu da joj pregledam :)
danas ga upalio posle par dana, radi. Izmerio sve Kostinim unimerom (bazdaren kao on), na leru sa farom nesto izmedju 13,5 i13,8. Na obrtajima 14,5 i malo preko. Tako je bilo i ranije. Vozao se po gradu, sve ok.
U temi za svirenu za Z750 sam napisao da me u toku voznje zvala da kaze da ne radi sirena, da li je ostalo zaglavljeno dugme, a sirena u kratkom spoju... nemam pojma.
Kawa veceras radila ok, videcemo sutra.
Jer u prosli petak je ventilator u spicu radio non stop, kada sam stao, radio je jos par minuta. Onda je ona na vrh gasa vozila sat vremena.

viper

Nedaj ¾eni vi¹e da vozi, pokvarice oba motora😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


Hurricane

...zamenio poziciju, fabricka sijalica bila, riknula ko zna kada, ali je izgleda sve mrzelo da rastavljaju pola motora da bi dosli do nje..

Kad sam ga vec rasturio, zamenio i sve sijalice u instrumentima, vratio se milim sijalicicama sa vlaknom...

Jebo me ceo svet kad sam i dosao na ideju da ubacim ledove...

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Glava Dole

Nema original akumulator i posle mu kao ledovi krivi :P

Hurricane

..e nek si mi ga ¹uknuo  [thumb_up]


@ miroslav

Dva tri posle mesec dana crkla ostalih 4-5 poceli da trepere odmah zatim, poludeo sam dok sam ih namestio, sta sve mora da se skine  [veryangry]

I sad opet sve skidaj namestaj, samo sijalice ce da traju jedno 10-15 godina

bigbad86

Jel imas mozda potenciometar na tim svetlima za kontrolnu tablu?

Hurricane


bigbad86


Hurricane

Neka hvala, meni je i ovo dovoljno brzo..

Led cu opet kupiti kad ne budu postojale vise obicne sijalice..

PECA BMW

Citat: Hurricane poslato 11 Jun, 2018, 17:10
Neka hvala, meni je i ovo dovoljno brzo..

Led cu opet kupiti kad ne budu postojale vise obicne sijalice..

Ja opet kazem , Led za far nema ispod 70e , sve sto kupite za 20-30e je smejurija obicna .
Sijalice za tablu nema ispod 1700din komad .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

Ja ne diram nista, nikakvi mini migavci, led migavci, i ostale picke materine, imam motor 3 godine, jednu sijalicu sam promenio koja kosta 50-100 dinara, ima da se kupi na svakom cosku, zamenio sam je i za 2 minuta resio problem.
I feel the need..... the need for speed !!!

mrle

Citat: PECA BMW poslato 11 Jun, 2018, 23:57
Citat: Hurricane poslato 11 Jun, 2018, 17:10
Neka hvala, meni je i ovo dovoljno brzo..

Led cu opet kupiti kad ne budu postojale vise obicne sijalice..

Ja opet kazem , Led za far nema ispod 70e , sve sto kupite za 20-30e je smejurija obicna .
Sijalice za tablu nema ispod 1700din komad .

ma to za bmw

bigbad86

Citat: PECA BMW poslato 11 Jun, 2018, 23:57
Citat: Hurricane poslato 11 Jun, 2018, 17:10
Neka hvala, meni je i ovo dovoljno brzo..

Led cu opet kupiti kad ne budu postojale vise obicne sijalice..

Ja opet kazem , Led za far nema ispod 70e , sve sto kupite za 20-30e je smejurija obicna .
Sijalice za tablu nema ispod 1700din komad .

Peco razumem za far, ja sam kupio jedinu neku od 20e koja je mogla da stane, ista je ko Halogena, mozda za nijansicu bolja samo sto vuce manje struje. Svetlo kao xenon ne trazim (mada bih voleo)
Ali za tablu ima jeftinih a ok LED-ova. Ali moram se sloziti da uopste ne traju tipa 10 000 sati, traju isto kao halogene, mozda malo krace cak! Ja imam neke T10 u farvima od kola, non stop rade vec 5-6 meseci. A neke jeftinije u motoru, evo ih vec 9-10 meseci jer ove skuplje nisu mogle da stanu. Te jeftinije svetle isto kao halogene samo belo.

mkt

sredjivali zice picke matrerine, sve pogorelo

budzili svasta nesto

i hled u farove

bigbad86

Aj budi faca pa postavi dugo/ kratko i neki snimak, makar i stacionairan. ;)

mkt

Aj vcrs ako stignem dda zamenim i starter anlasera
I on se istopio
Svetli ubija ova dva leda
Jos i maglenke da okacim i ima svetlim ko indijski kamion