Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 48 gostiju pregledaju ovu temu.

FANTOM

   Poviseni leukociti mozda je i slepo crevo idem sad kod hirurga

mali_zmaj

Sunce ti ne jebem,ne daj se ,samo lagano!!! 
jin-jang

Hurricane

...samo hrabro, vièi ako treba ¹ta

mrle


mrle

glupi humor, morao sam.


Vièi ako ne¹to treba. uvek neko nekog zna, a bez veze i poznanstva, bolje se leèi travaricama kod kuæe.

FANTOM

   Pa posto si rekao da ces tandzaru da mi nabijes u dupe bolje da ne zovem  :o [rofl] [rofl] evo me na hirurgiji u Dragise Mosovic cekam pregled .

Hurricane


FANTOM

   Poslali me sad na Urgentni kazu nemaju aparaturu za mene  [rofl] [clapp]

mrle

Citat: FANTOM poslato 17 Maj, 2018, 14:00
   Poslali me sad na Urgentni kazu nemaju aparaturu za mene  [rofl] [clapp]

postoji intervencija kroz analni otvor.

FANTOM

    Ziv sam boli isto ko i jutros kao uvecana slezina ne znaju sto i pustili me kuci bez leka bez icega kao ako te boli i veceras javi se opet . Zdravstvo na nivou ....

stilgar

Citat: FANTOM poslato 17 Maj, 2018, 16:15
    Ziv sam boli isto ko i jutros kao uvecana slezina ne znaju sto i pustili me kuci bez leka bez icega kao ako te boli i veceras javi se opet . Zdravstvo na nivou ....
idi ti negde na ultrazvuk privatno ako bas boli.

FANTOM

    Pa uradio sam ultra zvuk u urgentom , i ovaj kaze kao uvecaba mi je slezina ovo ostalo deluje okey i boli me tu gde je slezina . S tim sto mene i dalje boli ko jutros a oni rekli idi kuci nikakakv lek nista ...

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

FANTOM

   Ma ne treniram mesec dana i da ne pijem nista od toga ni pre .... Kao ovaj mi je rekao doktor jedab noze da bude od virusa , moze biti da sam se prehladio pa je zato ucecana , a ja dao bog juce i prekljuce motor u majci po nekih 25 km po friskom vremenu ... Moze biti da je i od toga al jebes ga boli ne prolazi od jutros a nista mi ne dadose da popijem :violina:

aæimo

Koliko sam razumeo, ti bi voleo samo ne¹to da popije¹?



P.S. Brzo da te proðe i da zaboravi¹ na tu muku.

castor

Citat: FANTOM poslato 17 Maj, 2018, 18:31
   Ma ne treniram mesec dana i da ne pijem nista od toga ni pre .... Kao ovaj mi je rekao doktor jedab noze da bude od virusa , moze biti da sam se prehladio pa je zato ucecana , a ja dao bog juce i prekljuce motor u majci po nekih 25 km po friskom vremenu ... Moze biti da je i od toga al jebes ga boli ne prolazi od jutros a nista mi ne dadose da popijem :violina:
Ako ti treba neka pomoæ - javi se...
It's the ride that matters, not the bike…

mrle

Citat: mrle poslato 17 Maj, 2018, 14:05
Citat: FANTOM poslato 17 Maj, 2018, 14:00
   Poslali me sad na Urgentni kazu nemaju aparaturu za mene  [rofl] [clapp]

postoji intervencija kroz analni otvor.
ne zajebavaj nekog u nevolji.
Obilo mi se u glavu, jutros sam zavr¹io u zemunskoj bolnici, secnuli mi bulju, levi guz, potko¾na neka upala... jbote, seku na ¾ivo, boli da padne¹ u nesvest,  oèistili i stavili gazu.

Hurricane

#7777
ðavo ni¹ta drugo i ne radi, samo sedi i slu¹a  [djavo]



ali ka¾e¹ morao si, isku¹enja jbga


u vezi sa tim, samo za moju generaciju, i one ¹to se oseæaju tako

! No longer available

Glava Dole

Nikad mi nece biti jasno kako i kod zubara odes i dobijes anesteziju a takve intervencije rade na zivo, sta je problem udariti lokalnu anesteziju... i meni su tako strugali nogu i ruku da ociste infekciju posle pada nekoliko puta na zivo, oci ispadaju... jedan drzi drugi struze ko da sam u dobu pre nove ere jbte...

mrle

pa valjda bi se cmar opustio i usrao bih im sve tamo.
a ovako si stisnut, kao da treba da te ne tvojom voljom karaju.