Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 47 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Juce mu konacno dotego i podmazao lanac(prvi put od 2016-e), danas sipao 5l goriva, dopumpao gume i prodzarao 30ak km :) Polozio je probni test :)
A uskoro mu obavezno farbam ovaj zardjali nosac i deklicu frajlaufa :)



Globalni MM pozdrav :)


K0le




Novo ulje, novi filter, nova naljepnica +5ks fala lepo . Okrenuo krug èisto reda radi. Sutra ako ne bude sikira sa nebeta idemo u ¹umu malo  [bolnica]

UFF

milose te celicne zatvorske resetke kroz koje pokusavas da proturis glavu i treba da budu zardjale

FANTOM

   Posto mi je motor jos kod majstora morao sam da se snadjem bio na Harly - Davidson danu i provozao Fat Boy 114 . Sunce nu razano kakva motorcina 1800 cc  cena prava sitnica 21000 e   :o













































   I jedan izlozbeni primerak sa pozlacenim delovima ako sam dobro razumeo kostao je 55000 e  [ludak]



FANTOM

    Preuzeo motor od majstora  [yahoo] i danas ga registrovao  [cheers] [ludak_sa_puskom]








VR 46

Честитам,нек је са срећом.

Сви смо купили црвене моторе...  ;D [cheers]
Twist of wrist!

mali_zmaj

@Fantom  otekla ti ruka,ujelo te ne¹to??    ;)  

[thumb_up]    za motorèe!!

(po¹to Jugo u pozadini,kolko pre¹o)   ;)
jin-jang

FANTOM

    Vr46: hvala
    Zmaje : ruka pa i nije lose posto ne treniram mesec dana vec jer sam istegao tetivu kad sam kod Uff-a na rodjendanu oborio Huricanu ruku ...  ;D a Yugo 500 e na prodaju  je tek registrovan ima plin veliku bocu atestiran 2003. God je Yugo

Lazic


mali_zmaj

©uriken znaèi zajebat!!  Nema trte mrte samo trte!!  Pa Yugo se isplati,kome treba jeftino da rnda!! Ima i plinèugu!!  Ja dok bi ga uvezao...  Skuplja pita neg tepsija. Al eto napravismo oglas nenadano iz zajebancije..  Bje¾ brate Fantom ima¹ ruku ko moju nogu STNJ.
jin-jang

FANTOM

   A nista hemija samo burek punjena pljeskavica pakacinka itd  [cheers] e da i po koje pivo

bobangsxr

Citat: FANTOM poslato 17 Maj, 2018, 11:25
   Vr46: hvala
   Zmaje : ruka pa i nije lose posto ne treniram mesec dana vec jer sam istegao tetivu kad sam kod Uff-a na rodjendanu oborio Huricanu ruku ...  ;D a Yugo 500 e na prodaju  je tek registrovan ima plin veliku bocu atestiran 2003. God je Yugo

Kako li je tek Hurikanova ruka  :o

FANTOM

   Nije mu nista , culi smo se . Ja nisam obarao ruku od srednje skole bas zato sto znam da se lako sjebe pripoj tetiva vrh duge glave tricepsa lakat , al jebes ga sad gotovo sad rehabilitacija ...

Hurricane

KHM, objasni ljudima kako je bilo lepo da ne dodjem i nabijem ti tu tand¾aru u dupe

sad si me iznervirao, mo¾e revan¹, odmah!!

[bejzbolka]

bobangsxr

Procice to brzo, I ovako si u treningu, navikli misici da se muce

ninja66

Citat: bobangsxr poslato 17 Maj, 2018, 12:01
Procice to brzo, I ovako si u treningu, navikli misici da se muce
Misici da, tetive dugotrajan oporavak.

Hurricane

..neka, neka strpljiv sam ja, ja sam njemu pru¾io revan¹, ovo neæe proæi neka¾njeno


sledeæi put ide na ortopediju pravo

FANTOM


Moses sad da mi radis sta oces ionako sam polu invalid boli ruka i plus odo da pokupim sad krvnu sliku da vidim jer je slepo crevo jer me stomak ubi gotov sam ionako🙁

Hurricane

...nemoj sad da mi rikne¹

:P


¹ta ti je, ide¹ u kurac?

mali_zmaj

jin-jang