Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 47 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Rasturio satove, probao da ugradim LED sijaice sto sam uzeo sa alija... Ne mogu da stanu, goleme...

Hurricane

.. i bolje, meni je 6 od 7 riknulo u prva 3 meseca, a ova jedna ¹to nije treperi i ona povremeno, samo ¹to ne rikne,

sad nikako ne mogu da se nakanim da raspakujem pola motora da bi vratio stare,

normalne sijalice...

govna

Lazic

Izdivljao, Zvezdara, Palmotiæeva, Zvezdara, Vo¾dovac, Palmotiæeva, Arena, Bataja, kuæi... :o :D

bigbad86

Citat: Hurricane poslato 07 Maj, 2018, 16:11
.. i bolje, meni je 6 od 7 riknulo u prva 3 meseca, a ova jedna ¹to nije treperi i ona povremeno, samo ¹to ne rikne,

sad nikako ne mogu da se nakanim da raspakujem pola motora da bi vratio stare,

normalne sijalice...

govna

Vec imam neke druge proste, traju preko 6 meseci, hteo sam da stavim jace.

PECA BMW

Citat: Hurricane poslato 07 Maj, 2018, 16:11
.. i bolje, meni je 6 od 7 riknulo u prva 3 meseca, a ova jedna ¹to nije treperi i ona povremeno, samo ¹to ne rikne,

sad nikako ne mogu da se nakanim da raspakujem pola motora da bi vratio stare,

normalne sijalice...

govna

Dobre i kvalitetne sijalice kostaju , ove kineske ne vrede ama bas nista . ja sam sve moje pravio sam i nikad ni jedna nije crkla .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

stalker92

#7725
Meni na autu evo veæ drugu godinu ceo auto u LED-ovkama sa Alija, do sad ni jedna nije crkla :D i to otprilike najjeftinijim, dodu¹e kupovao sam uvek one sa vi¹e stotina dobrih ocena :D

Ontopic: podmazao lanac  ;D

lord_oblivion

U autu je neuporedivo stabilniji napon (alternator vs magnet).
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

stilgar

Pod prozorom suzana ceka da klopam pa da krenemo negde...

Lone Wolf

Јел ово бетонирано испод ногара?
Не може рај на земљи.

mrle

Citat: Lone Wolf poslato 09 Maj, 2018, 15:32
Јел ово бетонирано испод ногара?

ne, ispi¹ali kuèiæi.

stilgar

Citat: Lone Wolf poslato 09 Maj, 2018, 15:32
Јел ово бетонирано испод ногара?

ukopo sam dve ploce od staze tu da ne tone kad slucajno uhvati kisa :) vlasnici sa kucicima me zaobilaze jer je par njih imalo "neprijatne" situacije. :) dok je jos honda tu bila parkirana. Inace motor drzim u javnoj garazi, ovo je u toku dana parking tzv prolazni :)

Glava Dole

Dobra stvar taj centralni stender, nije mi jasno zasto ga ne stavljaju na R motore. Tezine motora su tu negde, znaci moglo bi bez problema... mesta ne zauzima, podignut ne utice na estetiku a mogu da se skinu i prednji i zadnji tocak bez ikakvih stendera mnogo lakse, podmaze lanac itd...

mrle

i ja ga imam na ZZR. Ba¹ sam juèe podmazivao lanac. ©tender, ubacim u prvu isamo na jedno  mesto zalivam testerolom.

Lone Wolf

Сваки мотор има централне ногаре, само је то сад додатна опрема.
Још мало ће и и точкови бити додатна опрема.
Не може рај на земљи.

Lazic

Podmazao lanac... :D

Mene ne treba centralni, imam jedan lep kamen koji poturim ispod pleka kad ga nagnem na æopavu... ;D

Glava Dole

Ahahahah zato ti je copava u odlicnom stanju... otpada joj opruga kad vetar dune [rofl]

mkt

gde ovakav prekidac mogu da kupim u Beogradu

mi¹ko_kolo

Tra¾i na kupujem-uvaljujem. Mo¾e biti da ima kod ovih ¹to prodaju kultivatore, testere i ba¹tenski program.

UFF


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!