Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 52 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Sredih ga, radi kao singerica. Mozda sam i procistio nesto u nekoj od dizni, mada su djelovale OK. Mozda je pomoglo sto sam uklonio bronzanu plombu na srafu za stelovanje benzina u smjesi pa postavio sraf na ono sto kazu da je fabricko podesavanje. Sad ce neko pitati pa zar nije bilo fabricko podesavanje ionako. Jeste ali je glavu tog srafa stigla burgija kroz plombu i zavrnula do kraja ;D. Mozda je samo htio da mu obajem i uprljam ruke, ne znam. Ali radi kao sat [yahoo]

Lazic

Hmm, Kle je i na vrhu Golije na skoro 2000 metara radio normalno kad se zagreje, jedio je bio èudan trip ujutru kad je hladan, sauh do kraja a obrtaji kao da nije povuèen... :D
Nisam primetio nikakve anomalije u radu na toj visini...

jevta

Kada sam i¹ao u Titel ne¹to èuka kod levog zgloba.I to samo kad ase kreæe i ide polako u redovnoj vo¾nji æuti?Zvuk nije konstantan po obrtajima i brzini nesinhronizovano skroz.Najvi¹e deluje da lupne lanac o vilju¹ku.
Èistio detaljno lanac dotezao otpu¹tao.Otvorio Exup oèistio.Skino deklu sa prednjeg lanèanika oèistio.Dotezao zadnji blatobran nosaè kofera proveravao dotezao.....
Sve deluje dobro veæ poèinjem da mislim da tripujem.
Imali ko ideju ¹ta bi moglo biti?

Hurricane


jevta


Grof

Le¾aj toèka koji prenosi zvuk / vibraciju ????

jevta

Pomislio sam ovako ne deluje moram skinuti lanaci æeljust  pa probati.To bi bilo lako re¹ivo

Grof


jevta

Videæemo se ovih dana da proba¹ pa mo¾da ti bolje locira¹

Koko

Citat: Koko poslato 10 Mart, 2018, 18:19
;)
Citat: Koko poslato 28 Decembar, 2017, 21:47
Citat: Koko poslato 16 Septembar, 2017, 22:05
"Apdejtovao" prednju kocnicu i promjenio ulje u istoj.  ;)



Poslije kocionih kljesta na red je dosao izduv, pa je tako originalni zamjenjen topom GSXR 750 K9.  ;)







Danas postavljena i prednja felga 17" sa novom gumom Brigestone 120/70x17". Razlika u voznji drasticna u odnosu na staru gumu 110/80x18". Motor ide kao po sini. Update se nastavlja.  ;)





Da jos jednu stvar dovrsim na ovom Forumu i ovoj Temi, a to je da je prednji blatobran spusten - prilagodjen visini tocka od 17".  [thumb_up]



To je poslednje sto je uradjeno na mom bivsem TDM-u posto je prodan prije 15 dana, a samim tim i projekat prekinut, ali tu nije kraj... [nono] Iza brda se uvijek nesto valja.  ;)
Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Lazic

Nabud¾io poslednji fabrièki migavac... Vreme je za zamenu... :o ;D Utepao ga Dimitrije pored savskog neimara... ;D






bobangsxr

Tu su vezice vise kao zastitni znak :) ... drzala bi i traka

mali_zmaj

Hoæe li oni moji leæi na Kle-a,ili im nije suðeno Lazare Maèku!?  ;)

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic

Èekao sam da prvo svi originalni budu utepani... :D :-*

Ostoja

Citat: mali_zmaj poslato 05 Maj, 2018, 20:12
Hoæe li oni moji leæi na Kle-a,ili im nije suðeno Lazare Maèku!?  ;)

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
E za Lazara Maèka si dobio plus...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Boban_m

Promijenio ulje u DRZu, nasuo 10W40 Valvoline full sintetic. Izgubio nastavak za srafciger, ispao mi iz ruke kod karburatora i nigdje ga nema. Trebao je da sklizne preko masine prema prednjem lancaniku jer je motor na copavoj, ali avaj...Ono kad ne mozes da objasnis racionalno sta se desilo s njim. Jednostavno nema. Sad mi frka da izvezem i provozam, upasce baksuz negdje gdje ne treba pa ce napraviti picvajz. Smor.

Andreja

Znaèi disejblovao si oba motora :D Daj ne zezaj, gurni ga niz stepenice/preko d¾ombe, nagni ga skroz levo, mora da ispadne ako je uop¹te ostao na motoru.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

Citat: Ostoja poslato 06 Maj, 2018, 00:05
Citat: mali_zmaj poslato 05 Maj, 2018, 20:12
Hoæe li oni moji leæi na Kle-a,ili im nije suðeno Lazare Maèku!?  ;)

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
E za Lazara Maèka si dobio plus...
;) 

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic


El Jefe

Тражи га на супротном крају радионице.
Друштво за заштиту од животиња