Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Lazic

Nije fensi, poèeo je da me zamara seks, moram malo da oslabim...

Lone Wolf

Шта каже бицикло на то?
Њему не смета сексуално малтретирање?
Не може рај на земљи.

Lazic


Lone Wolf

Подмажи мало,  боље ће да иде.
Не може рај на земљи.

mrle

juce registrovao Pulsera, danas ga ganjao po bloku po nekim brdascima, joj kako dobra igracka.

Boban_m


mrle

Citat: Boban_m poslato 26 April, 2018, 23:08
Mrle, buduci enduras. Mark my words ;D
samo da je vise para...
Hiluks, prikolica...

FANTOM

    Nisam nista radio na motoru jer nisam ni imao motor do 8 veceras .... Al sam zato kupio motor  [panic] [yahoo] [clapp] Yamaha YZF 1000 ThunderRace 1997.


MarkoMZ

E nek je sa srecom! Jel to ona na avalskom putu blizu strele sto se prodavala? Prelep motor!!
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

FANTOM

    Jeste na avalskom blizu Banjice... Lik ima drugi motor ovaj mu je stajao u garazi bio je pre par godina na oglasu , ja kupio preko drugara na preporuku ... [cheers]

Biker-Boy

Prelepa je krmaca Tanderejsica [clapp] [thumb_up]
puno srecnih i bezbriznih km zelimo  :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

Yamaha, tako je bre [clapp] Nek je sa srecom [thumb_up]

FANTOM

    Hvala , jeste krupna ali je laksa od moje Suzane , i drugacije se sedi blize su heblovi mekse je ogibljenje imam trip da je duplo jaca , to su prvi utisci sto sam je dovezao od coveka do kuce nekih 6 km posto nije registrovan i spakovao je u garazu ...

Lazic


FANTOM

    Trulim Jugom  [rofl] [rofl] [rofl] .... Ne znam jos glupo mi je da propustim druzenje , ali videcu jos da li cu naci neki motor da uzajmim .

Lazic

Èekaj, neæe¹ motorom zato ¹to...? Od nas 10 ba¹ æe tebe da 'vataju... :o :D

FANTOM

    Nema potrebe ima dana za megdana lagano ... nek sam ga ja kupio ... sad vec mogu lagano da disem Imao sam 108 kg u ovih 5 dana oko prodaje mog jurnjave da uzmem ovaj sam skinuo na 103,5 ubi me stres  [ludak] :D

misa-pei

U, lep izbor i lep primerak. Èestitam!!!
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic