Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

milomir22

Jel bilo nekih kvarova u tih 10 leta i koliko ima na satu?
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mali_zmaj

Svaka cast,novo je novo!! Bilo auto ili motor,ko ima da si priusti,nema bolje!! I onda znas da je samo do tebe,kako ces voziti,odrzavati itd.
jin-jang

PECA BMW

Ja danas upalio malo staru kravu , da malo okrene ulje :

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Tihi_ZR

Citat: milomir22 poslato 19 April, 2018, 20:55
Jel bilo nekih kvarova u tih 10 leta i koliko ima na satu?

Najminimalnijih, ako ne racunamo potrosne delove, popravljali smo neki dzek koji kontrolise ler gas i cistili pumpu za gorivo. 52000 kilometara nepunih, servis na 5-6 hiljada, lanac lananici jedan set, jedan set lezajeva u tocku i plocica i guma ne znam koliko tacno, neka 3 seta otprilike.

Lazic


Tihi_ZR

Citat: Laziæ poslato 19 April, 2018, 23:40
10 godina je pro¹lo kao tren...

Sreca pa ne zna da prica, vrv bi mi kenjao sto nisam odradio sve one sto sam vozao :D

Lazic

Jo¹ pamtim neke sise na leðima... ;D Uhhhh... ;D

mkt

Citat: PECA BMW poslato 19 April, 2018, 22:32
Ja danas upalio malo staru kravu , da malo okrene ulje :


lepa sprava stvarno  [clapp] [clapp]

mkt


Glava Dole

Isprobao mu novi filter a ovih dana definitivno mora u perionicu da mu sperem africku kisu :)




UFF

peca ako se zajebe pa ugasi motor na kill switch umesto na kljuc a ostanu mu popaljini svi ovi silni farovi momentalno je ubio akumulator  [rofl]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 20 April, 2018, 00:03
Jo¹ pamtim neke sise na leðima... ;D Uhhhh... ;D

Nikad se nisam vozio sa tobom...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bigbad86

Jel zna neko kako se zovu one sijalicice sto idu kao pozicija u faru. Jednopolna sijalicica a ubaci se pa se uvrne kao za migavac. Ne mogu da nadjem nju na Aliexpress, ne znam sta da kucam.
EDIT: Da nije BA9S?

perlx


Lone Wolf

Не може рај на земљи.

PECA BMW

Citat: UFF poslato 20 April, 2018, 09:34
peca ako se zajebe pa ugasi motor na kill switch umesto na kljuc a ostanu mu popaljini svi ovi silni farovi momentalno je ubio akumulator  [rofl]

Jest imam naviku da uvek na kljuc gasim , nego akumulator mu je kao na kolima a ono sve po jedna led dioda , sluzi samo kao gabariti :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

Malo smo se igrali sa karburatorima danas :)




I feel the need..... the need for speed !!!

UFF


Boban_m

Brate nije valjda da si stavio te slamcice na zice? Zaglavi onda I komad plastike od jogurta da se cuje drrrrrr kad vozis ;D

UFF