Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 49 gostiju pregledaju ovu temu.

gixxer


UFF


Lazic

Strogo ga pogledao u prolazu, dva puta... ;D Valjda æe sutra d'upali... :D

mrle

Citat: Laziæ poslato 26 Mart, 2018, 10:44
Marko koncentri¹i se, poèinje¹ da me podseæa¹ na mene... :o ;D

izvadiæu polugu osovinu, tu neka iscuri ulje nazad u kanticu, onda æu da ga nagnem i skinem deklu.

Reko mi Havarisani da æe ako je o¹teæena peèurkica , odmah da obrusi i novu polugu.

I da se ta peèurkica lako menja. (mislo sam da mora pola svega napolje :)  ).

Pa kada pogledam,onda vraæam polako sve nazad.

Nije te¹ko ni ispustiti ulje, samo prljavije, pa moram u neki lavor, pa da presipam...

misa-pei

Citat: mrle poslato 26 Mart, 2018, 16:24
Citat: Laziæ poslato 26 Mart, 2018, 10:44
Marko koncentri¹i se, poèinje¹ da me podseæa¹ na mene... :o ;D

izvadiæu polugu osovinu, tu neka iscuri ulje nazad u kanticu, onda æu da ga nagnem i skinem deklu.

Reko mi Havarisani da æe ako je o¹teæena peèurkica , odmah da obrusi i novu polugu.

I da se ta peèurkica lako menja. (mislo sam da mora pola svega napolje :)  ).

Pa kada pogledam,onda vraæam polako sve nazad.

Nije te¹ko ni ispustiti ulje, samo prljavije, pa moram u neki lavor, pa da presipam...


A je l' neko zna nekog normalnog Marka? Ja jok. :P :P :P
Država je najveći neprijatelj naroda

Hurricane

#7385
..a samo je deklu trebao zameniti  [rofl]


Pravi trenutak za novu temu..  ;D


Na kraju ce na otvaranju sezone u Deprc doci samo skuteri, dvestakubikasi i pokoji auto..   [rofl]

MIGE

Citat: Hurricane poslato 26 Mart, 2018, 18:07
..a samo je deklu trebao zameniti  [rofl]


Pravi trenutak za novu temu..  ;D


Na kraju ce na otvaranju sezone u Deprc doci samo skuteri, dvestakubikasi i pokoji auto..   [rofl]
samoooo najjaci ostaju,nikad se ne predajuuuu  [rofl] [rofl] [rofl]

FANTOM

    Burazer cekao 2 ipo sata u Ljermontovoj da preda papire kako bi izvadio novu tablicu i predao za saobracajnu za XT i dosao na red i sve u redu sa papirima. Ali pise da ima 2 osovine a treba da pise 0 onaj zajeb sto su napravili u vezi registracije sto smo vec pricali na forumu. I nista kaze zena ako mozete danas da odradite dodjite do kraja vremena primicu vas preko reda . Ali posto ne moze sutra opet cekanje kad se ispravi ta brojka na tehnickom u papirima. Zabava bez zabave ili sto na laksi nacin kad moze na tezi ... [neampojma] :wtf:

Lazic

Motor i ima 2 osovine... Cirkus od zemlje...

mrle

ispustio ulje na otvor za polugu, stavio na copu na nagib, otvorio, pecurkica ok, zatvvorio, nalio ulje.

Lazic

Eto vidi¹ da nije te¹ko ne biti ja... :D

Hurricane

Sad nahrani svinje i nista ne diraj, u subotu da Deprcom brundamo

mrle

Citat: Laziæ poslato 26 Mart, 2018, 20:28
Eto vidi¹ da nije te¹ko ne biti ja... :D
a koliko mi je ulja iscurelo po dvoristu...

Lazic

;D ;D ;D

Zato ja menjam ulje ispod jednog velikog drveta ispod zgrade, koliko prièe o toksiènosti starog ulja, tu na proleæe nikne ¾bun kancerogene trave... ;D

mrle

Citat: Laziæ poslato 26 Mart, 2018, 23:43

tu na proleæe nikne ¾bun kancerogene trave... ;D

sve to sagori ako se dobro smota.

Lazic


Gagy

Konaèno nove gume stavih na maèkicu. Maca je bila dobra i dobila Dunlop Roadsmart 3 🙂 Nakon toga registrovao i milinica. Tip mi spomenuo ovo u vezi osovina al kao nema veze...


Sent from my iPhone using Tapatalk

MIGE


Lazic

Koristio ga kao fizikalnu terapiju da se otkoèim... :D Uspeloooooo... :D 35km divljanja po ¹picu... :D