Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: viper poslato 21 Mart, 2018, 18:22
Au tuga.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
Golim okom ga skoro nisam video...

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 21 Mart, 2018, 17:32
Gledao ga kroz prozor...




Citat: viper poslato 21 Mart, 2018, 18:22
Au tuga.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

u austriji i u nemackoj svaki 5i je takav......onda se spakuje u kombi i salje za srbiju z pricu "baba ga vozila do pijace" i uvek prodje

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

Ma jok, èini ti se 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

lord_oblivion

Citat: UFF poslato 21 Mart, 2018, 17:21
Citat: lord_oblivion poslato 20 Mart, 2018, 10:16
Sunce ti kalajisano, onaj èunak ima bar 10 kila  :o :o

ima 5kg :)
Sunce ti kalajisano, onaj èunak ima bar 5 kila  :o :o  [rofl] [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

FANTOM

    Nismo na motoru , ali smo u vezi motora .  :) Bili danas do Backe Palanke da uradimo prenos za XT-a posto se motor nije vodio na lika od koga smo kupili iz NS-a . Relativno brzo zavrsili sve u agenciji i kod notara . Poslace nam sve papire u ponedeljak ili utorak . I da te akcije oko prenosa sa agencijom kostale 7600 din. Sunce im razano pa nije 2006. godiste  :o . Al sta da se radi to smo bar zavrsili .Pa kad stignu papiri registracija  8)

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 22 Mart, 2018, 00:40
Citat: Laziæ poslato 21 Mart, 2018, 17:32
Gledao ga kroz prozor...




Citat: viper poslato 21 Mart, 2018, 18:22
Au tuga.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

u austriji i u nemackoj svaki 5i je takav......onda se spakuje u kombi i salje za srbiju z pricu "baba ga vozila do pijace" i uvek prodje
A ne¹to æe da mu fali...? :D



I veèeras pro¹ao pored klepetala... :o







castor

Koliko sam ti puta rekao da ga doveze¹ u gara¾u... [doh] [doh] [doh]
It's the ride that matters, not the bike…

megaidiot

Citat: Laziæ poslato 22 Mart, 2018, 23:49
A ne¹to æe da mu fali...? :D
sneg ga cuva od uticaja ostalih elemenata, ako zaledi - to je bolje nego da si ga pokrio. [rofl]

Lazic

#7349
Citat: castor poslato 23 Mart, 2018, 00:54
Koliko sam ti puta rekao da ga doveze¹ u gara¾u... [doh] [doh] [doh]
:-* [srce] [ljubav] [cheers] Ova zima je do sada bila ba¹ blaga, biæe ukupno jedva 3 nedelje da nije za vo¾nju... ;D

mrle



Biker-Boy

Kenjas da nema kod nas da se kupi vazdusni filter za FZR 600, pa moras da narucujes  :wtf: :o

p.s. Inace, na onom linku gde si narucio filter nije naveden tvoj model ,  "For Yamaha Diversion XJ600 N/S XJ900 FZ700 FZ750 FZR750 TDM850"  [neampojma]
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

Ulja ima, vazduha nisam nasao. A sad sam video, izgleda da sam prevideo, na oko mi bio isti... izgleda da sam se zajebao... bem ti pretragu... [glavazid] Izgleda da je od 750ice samo malo duzi... jbg ide na prodaju ako ne bude moglo... ovaj meni treba:

https://www.ebay.com/itm/MS-Air-filter-for-YAMAHA-FZR-400-88-90-FZR-600-89-93/161292477830?hash=item258dc7e586:g:OK8AAOxy63FS1PAO&vxp=mtr

EDIT: u stvari... dimenzije  mu manje vise iste, razlikuje se samo duzina... fiknem ga bonsekom i zalepim super lepkom i sodom bikarbonom po dimenzijama starog i kraj... ko original :)


Glava Dole

+ i hvala... ubedjen sam da sam trazio bas i u motobikeu i kompp-u ranije i da ga nije bilo pa sad nisam ni gledao... nema veze, narucen drugi sa ebaya... taj iz motobikea plus postarina taman koliko i ovaj sa ebaya a znam da kad se plati toliko stize nekad i za manje od 10 dana a svakako nigde ne zurim, cucao bi svakako na polici :)

Hvala biker na zapazanju i el jefe na linku... dugujem  [cheers]

Onaj sa prvog linka ce znaci ici na prodaju kad stigne, pa ako nekom treba po manijackoj ceni za te modele... javite se :D

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole


bigbad86