Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

penzos

Skinuo akumulator sinoæ i pokrio ga! Ne mogu da vozim, mnogo klizi po putu!  ;D
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lone Wolf

Akumulator lak¹e ide po putu kad je sneg i led.
Te¹ko ide motor.
[rofl]
Не може рај на земљи.

bigbad86

Nisi u pravu. Ona u rancu treba da nosi samo svoju odecu i sminku a ti u koferu rezervne gace i rezervnu glavu sa propratnim alatom.

mali_zmaj

Pegla!!  Moja ponese peglu!!  ©ta mislite ¹to sam kupio motor sa onom silom kofera!!  Sreæom imala je onu portabl peglu!!  Al je nisam zadnjih dana skontao nigdje,znaèi ne gine ona full size!!
jin-jang

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lone Wolf

Ja dopunio aku. Na mesec dana ga stavim na kineski punjaè za motor od 1A.
Mo¾da æe sezona, mo¾da.
Не може рај на земљи.

PECA BMW

sezona samo sto nije , bice krajem marta jos jedno 5-6 dana hladno i to je to ,

mene uredno iz dunava obavestili da mi istice registracija uskoro :(
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

MIGE

pokusao dupalim moped..nece a ima nov accu,star 2 meseca..mora dide kod ovlascenog lica..mislim na moped

mali_zmaj

jin-jang

Lazic

Gejmobil poèe da puca iz desnog toèka, sutra æu definitivno d'upalim motor, neæe mene rid¾veiji vijati po troli...

lord_oblivion

Iznabijaj klinove po gumama. Jo¹ uvek ledi ujutru i predveèe.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Ne lede veæe ulice, niz moju æe da bude interesantno, ali neæe mene rid¾veji po troli vijati...

Andreja

Neæe vi¹e biti minus uveèe i ujutru, samo gazzzzz :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

banevuk

Danas sam ga uprljao  :D ;D :D ;D   Uhhhh be¹e lepo posle ove sne¾ine












jevta

Uprljao motor do sam isterao iz dvori¹ta.Napravio oko 30km uraðen tehnièki.Sad ne vozam dok ne registrujem.

srbac

Uzeo ga od drugara, podmazao lanac i stavio u pogon . Kraj zimskog sna, mada sam ga budio povremeno...

banevuk

Слика мења "тисућу" речи ....идемо

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Lazic

Citat: jevta poslato 09 Mart, 2018, 14:41
Uprljao motor do sam isterao iz dvori¹ta.Napravio oko 30km uraðen tehnièki.Sad ne vozam dok ne registrujem.
Kako to misli¹ ??? Pa ja bi onda ne vozao od 2013-2017-te... :o ;D


Prekjuèe, juèe i danas 100km, konaèno srce na mestu... :D A samo manje od dve nedelje pms-a... :o :D

"oprao" lanac sa wd40, nauljio ga sa sae 90, podmazao prekidaè stop svetla na zadnjoj koènici da ne glavi, krenuo da ugradim Milo¹ev regler, posle ponovnog merenja napona odlo¾io operaciju na par dana, pilo mi se pivo... ;D



Treba da zamenim ulje, filter neæu ove godine, ugradim led sijalicu i na¹telujem far... Trebalo bi posle 4 godine da malo dotegnem lanac... :o ;D I, to je to za ovu sezonu... ;D Legla bi mi novija prednja guma i da malo fiksiram sve i sva¹ta ¹to tandrèe ispod plastika, al' ako me ne bude mrzelo... ;D

stilgar

Provozo se do GM moto da pitam za cenu registracije koja mi istice 22.03. Obzirom da me prosla kostala 31000 din ova od 22400 ce biti povoljna :)
Odma sam otiso na Usce na kaficu po ovom suncanom danu.

Hurricane

...ja prosle noci natopio dve svecice jedva stigoh kuci

Sad sredio, prede samo