Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: mareskin poslato 12 Februar, 2018, 12:03
Citat: PECA BMW poslato 11 Februar, 2018, 22:43
el vi stvarno verujete u te Lumene sto pisu po tim sijalicama ?

Isto koliko verujem da 2.0 mali plastièni zvuènici imaju 2000W snage :D


Pa to i pitam jer ako ima neko onda imam za njega tranzistor od 1500W super Basss
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mrle

stavio ga na punjac produznim na ulici. Posle 15-20 minuta upalio, radio jos toliko, otisao do pumpe i prodavnice, sve ok.

Lazic

A ja planiram da promenim ulje tamo za mesec dva... :D

Hurricane

..e to ce da bude nesto  [clapp]

Samo lagano  [watching]

Lazic

Nisam ni danas ni¹ta, mo¾da æu sutra... D'ugradim led H4... :D

mrle

Citat: mrle poslato 12 Februar, 2018, 21:49
stavio ga na punjac produznim na ulici. Posle 15-20 minuta upalio, radio jos toliko, otisao do pumpe i prodavnice, sve ok.

sinoæ stignem kuæi, akumulator slab, stavim ga na punjaè par sati, pali na èvrgu. Jutros skoro mrtav. Izgleda mora nov.


ima li neko neku kombinaciju za akumulator?
cene, predlozi... 12v 12ah, sada je u njemu 9ah i radio je odlièno posao do pre par dana.

Glava Dole

Ja vartu 12icu platio 3750 sad skoro. Kiselinski, 25 meseci garancije, cisto informativno ako ti znaci :)

mrle

Citat: Milos96 poslato 14 Februar, 2018, 10:59
Ja vartu 12icu platio 3750 sad skoro. Kiselinski, 25 meseci garancije, cisto informativno ako ti znaci :)

Laki Vladano ima neke akumulatore, daje ih povoljno, èekam cenu i da li ima za mene 10-12ah.

Hurricane

Citat: Milos96 poslato 14 Februar, 2018, 10:59
Ja vartu 12icu platio 3750 sad skoro. Kiselinski, 25 meseci garancije, cisto informativno ako ti znaci :)


khm, original?

mrle


Lazic

Takva kod mene bez proveravanja i dosipanja teènosti, skidanja sa motora ni dopunjavanja trajala 5 godina... Mogla je sigurno i 6 da mi nije krepao regler... Samo sam je 2012-te platio 17e na mol pumpi u Vi¹njièkoj...

Glava Dole

Citat: Hurricane poslato 14 Februar, 2018, 13:42
Citat: Milos96 poslato 14 Februar, 2018, 10:59
Ja vartu 12icu platio 3750 sad skoro. Kiselinski, 25 meseci garancije, cisto informativno ako ti znaci :)


khm, original?

Ma jok, hocu da mu podmetnem da kupi laznjaka... sto da on ima bolji od mene :)

Glava Dole

Aaa da, stigla danas i nova pumpa :) Veca je od stare(verovatno jer je od hiljadarke) i prikljucci za creva nisu pod istim uglom ali mislim da ce moci da se montira bez problema... videcemo :)



aæimo

Rasklopi je pa izgrunfuj to na svoj naèin.

FANTOM

   Mrle jel si ovo ti danas slikano  :o ?


lord_oblivion

Mrletu je konfiskovan moped, dok ¾eni ne kupi drugi  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic


FANTOM

Citat: Laziæ poslato 14 Februar, 2018, 23:46
Lièi... ;D

    Ima neka grupa na viberu . Tipa likovi iz bg-a koji voze motore pa se ono tu kucka sta ko gde druzenja voznje itd . I neko tamo danas okacio sliku u fazon da li je moguce da lik vozi po ovom vremenu . Pa sam pomislio da je Mrle procitao sam ovde negde da covek ide motorom na posao pa zato :)

UFF

sto nije moguce
mozda mu crkao auto
mozda je isao da kupi motor, ja redovno kupujem u decembru/januaru po shit vremenu i naravno da necu da placam kombi vec ga vozim

a mozda je jednostavno lazic  [rofl]

Lazic

Laziæ ne vozi veæ 5 dana, popizdeo je, ujeda...