Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 50 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Ba¹ me zanima kako æe svetleti. Ti be¹e ima¹ standardni H4 far i staklo?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bobangsxr

Ima da svetli kao Ludo Ali i da baca na sve strane ;D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 11 Februar, 2018, 00:03
;D :-*

Stigle led sijalice, u utorak tema, kako se NE menja sijalica u faru... :D

Imam bixenon i nije lo¹e, ali me interesuje da li bi neka LED sijala jaèe. Kaèi link od sijalica koje si uzeo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Glava Dole


Lazic

Prvo ih je Bane Vukèeviæ kupio, stavljao je slike u temi za led i ksenon, ka¾e da ne rasipaju...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 11 Februar, 2018, 01:33
Prvo ih je Bane Vukèeviæ kupio, stavljao je slike u temi za led i ksenon, ka¾e da ne rasipaju...

To su ove iz Milo¹eve poruke?
Imaju samo 2000lm u odnosu na one nove LED H4 od 360 stepeni koje daju 3200-4000lm.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

I kakve tu idu prepravke da to funkcionise?  
jin-jang

mareskin

Citat: mali_zmaj poslato 11 Februar, 2018, 16:41
I kakve tu idu prepravke da to funkcionise? 

Nikakve. Samo se izabere odgovarajuæi adapter za grlo od fara.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Nema adapter, ovo su H4 koje meni trebaju... Ono ¹to sam video na slikama lepo svetli, za 990 dinara da ga jebem ako ne svetli bolje od 7 godina starog ksenona... :D
Mada su mi iskreno vi¹e trebale za kola, spalih ogledala ksenonima... Plastièna ogledala...

mali_zmaj

To sam i mislio,vidim da ima isti oblik "vrata" kao i standardna H4 sijalica,znam da za xenone idu balast k..ci palci...!?  Znaci samo se kupi i turi u far?
jin-jang

Lazic


mali_zmaj

jin-jang

Glava Dole

Citat: mareskin poslato 11 Februar, 2018, 09:27
Citat: Laziæ poslato 11 Februar, 2018, 01:33
Prvo ih je Bane Vukèeviæ kupio, stavljao je slike u temi za led i ksenon, ka¾e da ne rasipaju...

To su ove iz Milo¹eve poruke?
Imaju samo 2000lm u odnosu na one nove LED H4 od 360 stepeni koje daju 3200-4000lm.

Pa ako pogledas da klasicna H4 jedva dobaci 1000lm koja fabricki ide u far... malo li je duplo vise belje svetlosti? :)

PECA BMW

el vi stvarno verujete u te Lumene sto pisu po tim sijalicama ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Pa i to... video neke kao nadrkane a napisali kinezi 16.000lm [rofl] Ali ovde deluje da je realno, da su napisali tipa 6000 i vise lm lupam sad ne bih im poverovao ali ovako deluje da nisu hteli preterano da se reklamiraju :) Zavrsna obrada deluje sasvim okej, pakovanje, sve... sta znam meni se stvarno svidele :)

isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Lazic


mrle

nisam vozio motor nedelju dana, mo¾da i vi¹e. Sinoæ ga upalim na prvu, radio neko vreme. Jutros da krenem na posao jedva da zavergla, poku¹ao na gurku par puta, ispala mi du¹a, ostavio ga na ulici i krenuo busom na posao.

mareskin

Citat: PECA BMW poslato 11 Februar, 2018, 22:43
el vi stvarno verujete u te Lumene sto pisu po tim sijalicama ?

Isto koliko verujem da 2.0 mali plastièni zvuènici imaju 2000W snage :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Glava Dole

Nista nisam uradio ali prikupio sve delove za cackanje oko bregastih :) Sad necete moci da me napadate za budzeraje s obzirom da ce biti 100% po PS-u ako sve prodje po planu :) Kupio danas ugaonu busilicu, selne za airbox(samo jedna od 4 drzi kako treba, dve proklizavaju a treca je bila pokidana i stavljena umesto nje vezica... po gvozdjarama imaju samo siroke koje sam kupio ranije pa se zajebao, sad nasao u wobiju uske, bas koje mi i trebaju), nosac za ureznicu, a dihtunzi i plocice od ranije cuce i cekaju ugradnju :) Radi i ovako sasvim okej(obradjene plocice, zalepljeni srafovi, sajbne ispod poklopca plus silikon) ali ipak hocu da ga picnem po PS-u :) Naravno, bregaste ce biti ovog puta stegnute po manualu, i mali kilo kljuc je takodje tu(veliki zbog glave kupljen jos prosle zime), obezbedjen sam sad za sve srafove od 5 do 210nm :) Stici ce, nadam se, u toku sledece nedelje i nova pumpa pa prvi lepsi dani i zavrcem rukave :) Taman dotle da skinem i jedan sraf sa prirubnice i odnesem strugaru da mi napravi adaptere za homemade vakumetre :)