Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 52 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: UFF poslato 09 Februar, 2018, 00:39
[rofl] licnu na motor od 10k eur?  [ludak]
Mhm, sve se pla¹im da bi ti ostao negde na putu sa motorom od 10k eura, sve bi se gadio da stavi¹ licnu... :P :D

UFF

ma stavio bi spajalicu ili ekser ako treba da stignem kuci ali njemu je motor u garazi kod kuce nije lud da se drka sa licnama

mali_zmaj

Citat: mkt poslato 09 Februar, 2018, 14:41
ne znam kako ti ali kapirm da bih ja otisao po njega makar gurao do kuce hah

Mkt  zima je,i ako ga dovezem,necu ga voziti,ne vozim zimi,svakako ga planiram registrovati tek u aprilu....
jin-jang

mkt


mali_zmaj

Pa da vise patim!!! Da dodje,ja ga gledam a ne vozim...,hladno je,leden asfalt,pa najbolje da roknem sa motora,koji je jaci nego bilo koji koji sam imao do sad...,a niti mu poznam fiziku,tezinu,ciklistiku..  Zelim da ga dovezem kad je lijepo vrijeme,toplo....,da se lagano upoznam sa istim da lagano krenem sa voznjom..,
jin-jang

niki64

Doteras ko Peca BMW u garage, mazis pazis,rastavis doradis, proveris sve i taman toplo, vozis.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

mali_zmaj

Dovest ce ga buraz,pitanje je dana,sedmice..,samo da mu ispadne auto,da ga mora dovesti.....,bit ce on tu...,ubrzo....!! 
jin-jang

Lazic

Citat: UFF poslato 09 Februar, 2018, 18:29
ma stavio bi spajalicu ili ekser ako treba da stignem kuci ali njemu je motor u garazi kod kuce nije lud da se drka sa licnama
Isti ðavo kad spopadne neizdr¾... :D

PECA BMW

Citat: niki64 poslato 09 Februar, 2018, 22:24
Doteras ko Peca BMW u garage, mazis pazis,rastavis doradis, proveris sve i taman toplo, vozis.

sta taman toplo , skoro 11 meseci sam ga gledao kako stoji i ceka ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Ti pije¹ tri kutije antibiotika, nisi merodavan... ;D

mali_zmaj

#7110
Bit ce tu,kad bude,da ja idem po njega mi je samo trosak,koji mi ne treba..,neizdrz ubijem pivom i kikirikijem jednom sedmicno sa pajtosima!! Narucio voltmetar,taman ce i on da dodje,fini okrugli..,pa cu da ga ugradim,imam i punjac koji trebam ugradit..,za telefon,navigaciju...,grijaci rucki su vec ugradjeni... Kad se premjeri napon,punjenje , vidjet cu da narucim od Joske regler,ili da ganjam neki bolji od ovog postojeceg,al ko zna mozda je lik i to zamjenio..,kad dodjem znat cu..  Vani je svakako hladno,ja ionako zimu ne volim,posebno ovako vlaznu i hladnu!!  Kad pravi suhi snijeg padne,i kad je iskrena hladnoca ok. Ovako mi se ne da ni na kafu otici..   A i imam neku virusnu bradavicu na prstu,koja me zajebava vec par sedmica,uklonit cu je za par dana...  Jbg. dolazi to sa godinama..,kao i cupave usi,recimo!!!  Al to je za onu temu,sta vas je iznerviralo!!
jin-jang

Hurricane

..stvarno se bez potrebe cimas oko reglera, crkava isto a ako uzmemo statistiku u mojoj okolini u zadnjih 3-4 godine, onda i redje nego na ostalim motorima, tacnije, Yamaha 2, Kawasaki 1, Honda 0!!

Tako da opusti se i batali brigu oko istog, nece crci nikad!!

mali_zmaj

Ma i kolega me moj savjetovao isto sto i ti,al znam da je drugu iz garaze 600 totka crkla, tj.regler crkao naravno, napola puta kuci,pa je spalio dva akomulatora do Banja Luke...,onako usput!!  Ne volim ni da razmisljam o tome,kamoli da mi se desi,zato udaram na preventivu!! Al znat cu kad motor dodje,sigurno necu krenuti nigdje prije nego sto provjerim sve i ugradim voltmetar,da preduhitrim eventualno sranje!!
jin-jang

Lazic

Kako misli¹ pivom i kikirikijem jednom sedmièno ??? ©ta radi¹ ostalih 6 dana... ??? :o [panic]

Lone Wolf

Dok ti motor stigne ti si veæ pro¹ao s njim sito i re¹eto.
Za dva dana na oglase... Pik, Olx.
Не може рај на земљи.

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 10 Februar, 2018, 15:33
Kako misli¹ pivom i kikirikijem jednom sedmièno ??? ©ta radi¹ ostalih 6 dana... ??? :o [panic]

Pa redom!!  Milos trening plivanje,Aleksa terapijsko jahanje,pa logopedi,defektolozi itd..,pa Milos karate.... ja i zena simultano!!  I kad je radni dan sutradan,izbjegavam alkohol!!
jin-jang

Lazic


Black Adder


mali_zmaj

Jbg. Lazicu morat cu kod tebe na ubrzane kurseve,nema mi druge!!!
jin-jang

Lazic

;D :-*

Stigle led sijalice, u utorak tema, kako se NE menja sijalica u faru... :D