Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 39 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: aæimo poslato 17 Decembar, 2017, 12:35
Pa kad nisi tero cvaju da vidis sta su muke.
Jesam, Pjaðo fri, 14 dana... :D Radio je normalno, samo je tro¹io 6 po gradu...

Gavrolini

Ovo sto rade kod ufa na snimku ne znam kakvog efekta ima sem zajebancije. Ja sam na jednu stranu okacio fen i ostavio ukljucen dok brenerom grejem auspuh do usijanja. U jednom trenutku se zapali iznutra i pocne da izbacuje djubre koje se nakupilo unutra godinama. U nekom trenutku je rokao plamen duzi od dva metra. Neverovatno sta sve izadje iz auspuha.

stalker92

Citat: Black Adder poslato 16 Decembar, 2017, 20:57
Kung Fu brothers opet prijatno iznenadili, malo kozmetike za deda Zeku



Aj sibni neki link za ovu torbicu ako ga imas :) hvala :)

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 17 Decembar, 2017, 14:54
Ovo sto rade kod ufa na snimku ne znam kakvog efekta ima sem zajebancije. Ja sam na jednu stranu okacio fen i ostavio ukljucen dok brenerom grejem auspuh do usijanja. U jednom trenutku se zapali iznutra i pocne da izbacuje djubre koje se nakupilo unutra godinama. U nekom trenutku je rokao plamen duzi od dva metra. Neverovatno sta sve izadje iz auspuha.
Sad mi je jasno... ;D Zalepljeno ulje i gare¾... Te¹ko se pali, al kad upali... :o

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 17 Decembar, 2017, 18:07
Citat: Gavrolini poslato 17 Decembar, 2017, 14:54
Ovo sto rade kod ufa na snimku ne znam kakvog efekta ima sem zajebancije. Ja sam na jednu stranu okacio fen i ostavio ukljucen dok brenerom grejem auspuh do usijanja. U jednom trenutku se zapali iznutra i pocne da izbacuje djubre koje se nakupilo unutra godinama. U nekom trenutku je rokao plamen duzi od dva metra. Neverovatno sta sve izadje iz auspuha.
Sad mi je jasno... ;D Zalepljeno ulje i gare¾... Te¹ko se pali, al kad upali... :o
Pa i ne tako tesko...sa fenom i brenerom do vatre dodje vec posle 2 minuta...i opasna je navlakusa. Tako da cu rado da odradim za dz svakom ko ima 2t.

Lazic

Èudo ne progori lonac od te zajebancije... :D

Hohštapler

Odzak kad se "zapali" gori upravo to, smola, koks... i poprilièno je zajebano. Kuæe izgore od toga.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Mom ortaku nije izgorela kuæa, ali jeste cela zimska garderoba jer je èiviluk bio sa druge strane...

Hohštapler

...mojoj babi i dedi je neki "struènjak" iz sela bio da oèisti od¾ak, i brenerom je "grejao" odzak iz nekog njemu znanog razloga i zapalio je koks u odzaku i odzak je krenuo da gori... izgoreo dobar deo tavana i plafona (stara seoska kuæa, ¹tukatur je trska). To razvija takvu temperaturu da je to neverovatno.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


mrle

Citat: Gavrolini poslato 17 Decembar, 2017, 14:54
Ovo sto rade kod ufa na snimku ne znam kakvog efekta ima sem zajebancije. Ja sam na jednu stranu okacio fen i ostavio ukljucen dok brenerom grejem auspuh do usijanja. U jednom trenutku se zapali iznutra i pocne da izbacuje djubre koje se nakupilo unutra godinama. U nekom trenutku je rokao plamen duzi od dva metra. Neverovatno sta sve izadje iz auspuha.

ka¾e meni davno Cope da skinem auspuh sa MZ, da ga napunim naftom, da odstoji tako pun par dana. I prospem ja sve ono, iza¹lo sva¹ta.
Ali po¹to sam lenj, tu zavr¹im sa èi¹æenjem, vratim auspuh, upalim motor, sve ok. Krenem sa Brda na Vo¾dovac i uz Drajzerovu do vrha. Èujem neke sirene, svi sviraju... okrenem se i imam ¹ta da vidim, zadimio celu ulicu , stao saobraæaj, ne vidi se ni pola metra.

mrle

juèe zamenio sa floydom diskove i ploèice, ali to u posebnu temu.

megaidiot

Citat: mrle poslato 18 Decembar, 2017, 10:35
Èujem neke sirene, svi sviraju... okrenem se i imam ¹ta da vidim, zadimio celu ulicu , stao saobraæaj, ne vidi se ni pola metra.
[rofl] [rofl]
Citat: Ho¹tapler poslato 17 Decembar, 2017, 19:16
...mojoj babi i dedi je neki "struènjak" iz sela bio da oèisti od¾ak, i brenerom je "grejao" odzak iz nekog njemu znanog razloga i zapalio je koks u odzaku
jebote koliko kod nas ima tih 'lutajucih majstora' koji znaju sve, ne poznajem coveka koji nema bar jedno ovakvo iskustvo.

UFF

pa koliko tesko moze da bude ocistiti dimnjak? :D

mrle

Citat: UFF poslato 18 Decembar, 2017, 12:08
pa koliko tesko moze da bude ocistiti dimnjak? :D

mom burazeru zapu¹io dimnjak na trospratnici. Montirali skelu da bi odozgo pu¹tao neko "topovsko" ðule na lancu da razbije gare¾, smolu, razna govna. Da nije to uspelo, morao bi "glava dole", da ru¹i i zida novi... posao, tro¹ak...

Hurricane

Ciscenje odzaka mu dodje ko mali servis za kucu ko se greje na cvrsto, svake godine ili bar svake druge

UFF

ma cu ga ocistim sam da ga jebem sajla i cetka pa udri :D

ninja66

Citat: mrle poslato 18 Decembar, 2017, 12:12
Citat: UFF poslato 18 Decembar, 2017, 12:08
pa koliko tesko moze da bude ocistiti dimnjak? :D

mom burazeru zapu¹io dimnjak na trospratnici. Montirali skelu da bi odozgo pu¹tao neko "topovsko" ðule na lancu da razbije gare¾, smolu, razna govna. Da nije to uspelo, morao bi "glava dole", da ru¹i i zida novi... posao, tro¹ak...
Pre 10-15 godina u januaru na -10 zacepio odzak od centralnog. Svakog leta odzacar cistio i naplacivao.
Dosao ortak da ga spalimo i spalimo ga. (:  Posle par minuta se upalila smola i pukne jedno 2m u dve prostorije. Rusi odzak(januar) i zidaj komletan novi - Shidal. Karastrofa !
Par meseci kasnije zvoni neko , ja u kuci u gacama. Provirim, dosao odzacar da naplati godisnje odrzavanje. Izletim u gacama, preskocim ogradu i krenem da ga jurim. Utekao i vise nisu dolazili.
Sidal je spas.

ninja66

Sin me castio pametnim punjacem. [yahoo]
Nafilovao aku u kolima. Juce prikljucio FJR na zimsko odrzavanje . Dobra sprava.




megaidiot

nisam nikad probao te nove, sta ih cini 'pametnim' ? jel se ugase kad napune, pa dopunjuju po nekoj semi koja je optimalna za aku ili ima jos nekih fora?