Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 39 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


srbac

Mislim da tesko pali zbog lufta na prednjem lanèaniku  ;D [rofl] [panic] :P

mkt


Glava Dole


Lazic

Ma kad uhvate da mi zatvaraju sezonu zbog par pahulja... :o ;D

mkt

sad najavise za vikend i do 14 stepeni, tako da ...

Lazic

...o tome prièam, jeb'o te zimski san... :o ;D

Bori¹a

mmmm 14 stepeni... zato sam obrijao glavu, taman [rofl]

Lazic

Zamisli kako je u Norve¹koj... ??? :o ;D Ili u Èikagu... :o :D Ili u Rusiji veæ dva meseca... :o :D

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 20 Novembar, 2017, 01:01
Zamisli kako je u Norve¹koj... ??? :o ;D Ili u Èikagu... :o :D Ili u Rusiji veæ dva meseca... :o :D

...ili kako bi uskoro bilo u Cacku da je dozvola i dalje u novacniku :'(


Lazic

Paz' da te neko ne cima po zimi... :o :D
Mada koga su zmije ujedale i u jogurt duva... :D

UFF

mene su ujedale zmije, i ne duvam u jogurt

Kostić

milo¹e sine moj ;D , kupi bajs! i najebi im se keve za sve pare! preèicama juri¹aj i mogu da te mrze ceo dan ;D




El Jefe

Наслов у Информеру - Покушај атентата на вољеног пичкоустог вођу, возило за бекство нађено у лишћу.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić


poku¹aj je inaèe izveden sa maskiranim vozilom, ali je èika ne¹a uspe¹no re¹io sluèaj napadaèa, otkrio je njegov selfi i baèio ga u okove tamnice ;D





ne psujte presednika, to nije lepo!

Glava Dole

#6675
Citat: Laziæ poslato 20 Novembar, 2017, 10:03
Paz' da te neko ne cima po zimi... :o :D
Mada koga su zmije ujedale i u jogurt duva... :D

Otprilike :)

Citat: kosta66 poslato 20 Novembar, 2017, 11:06
milo¹e sine moj ;D , kupi bajs! i najebi im se keve za sve pare! preèicama juri¹aj i mogu da te mrze ceo dan ;D


Neka, lakse mi da setam nego da pedaliram :) Ali zato ovo mozda i uzmem ako nakupim dovoljno parica... :)

https://www.kupujemprodajem.com/Nov-elektricni-skuter-avalon-52106955-oglas.htm?filter_id=123918433

Citat: UFF poslato 20 Novembar, 2017, 10:54
mene su ujedale zmije, i ne duvam u jogurt

Ti nisi kompetentan :)

Kostić

c. i mene zmije ujedaju ceo ¾ivot, al ja im i dalje guram prs u oko. jedino se brembe pla¹im. ta je gadna.

Lazic

Citat: UFF poslato 20 Novembar, 2017, 10:54
mene su ujedale zmije, i ne duvam u jogurt
Al' ako se opeèe¹ na mleko pla¹iæe¹ se i gu¹tera... ;D

Kostić

#6678
dobroj utro ljudi. i ostali.


kad otac i sin, odu kod popa u crkvu, da osvete slavski kolaè... Aranðele sveti, ti nas èuvaj leti. zimi æemo sami, rakija nas mami!

https://www.youtube.com/watch?v=2lpdaPZrC4Q



doktore za bezbednos, odma da se anga¾uje oktan, da se kazni ovaj bez homoseksualne kacige. !

stilgar

sad na kraju sezone kreno da me zeza karb na trecem cilindru, zagaravi mi svecicu puca na auspuh prilikom paljenja. obzirom da je komplet za moj motor po karbu 35e+8e postarina pa puta 4, ja ko i svaki Srbin kupim komplet karburatora pa cu ako nisu dobri od dva napraviti jedne da valjaju, a i jeftinije ce da me izadje, nadam se. Ako ovi sto sam uzeo budu kako treba onda mogu ove stare polako preko zime jedan po jedan da repariram pa da imam u rezervi :)


ovo sve ide u kompletu za jedan karb



a ovo kupih