Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 45 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: viper poslato 30 Oktobar, 2017, 18:50
Au sunce ti kalajisano koliko pisanija I slika kao ceo motor da si rasklapao 😁
Ne dao bog da si skidao glavu ko Milo¹ ¹ta bi tek onda bilo 😂

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Zna¹ da ja volim da brbljam oko gluposti... ;D Rat i mir za zamenu koski... :D

I podmazao sam lanac... ;D

niki64

Kad vec toliko brbljas, oces ki nam objasniti fenomen BIOLUMINISCENCIJE, ali ovaj put poooolaaaakooooo.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lazic

[rofl] [rofl] [rofl]
Ima onaj luciferin zbog kog svetle u mraku... ;D :-*

Hurricane

...eeee kad se setim koju sam ja filozofiju i igranku sebi napravio kad sam smisljao i pravio kosku da dignem rep ali isplatilo se na kraju, motor bio pokretniji 50%

Bravo

Hurricane

Jedna od retkih stvari kod tebe tipa:

DA, ovako se podize rep pomocu koske !

Lazic

Citat: Hurricane poslato 30 Oktobar, 2017, 23:43
...eeee kad se setim koju sam ja filozofiju i igranku sebi napravio kad sam smisljao i pravio kosku da dignem rep ali isplatilo se na kraju, motor bio pokretniji 50%

Bravo
Al' bukvalno... ;D
Malo se provozao veèeras, trebalo je to odavno d'uradim... Sad mi je ba¹ ¾ao niskih ljudi koji moraju da spu¹taju motor, koliko izgube na pokretljivosti... Nisam imao predstavu da mo¾e toliko da utièe, a tako mala razlika u du¾ini... :o ;D



Citat: Hurricane poslato 30 Oktobar, 2017, 23:46
Jedna od retkih stvari kod tebe tipa:

DA, ovako se podize rep pomocu koske !
To je zato ¹to nisam planirao... :D

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 30 Oktobar, 2017, 23:48
Citat: Hurricane poslato 30 Oktobar, 2017, 23:43
...eeee kad se setim koju sam ja filozofiju i igranku sebi napravio kad sam smisljao i pravio kosku da dignem rep ali isplatilo se na kraju, motor bio pokretniji 50%

Bravo
...Nisam imao predstavu da mo¾e toliko da utièe, a tako mala razlika u du¾ini... :o ;D


! No longer available

A inace detaljno i slikovito, e tako se menja koska :)

Hurricane

Citat: Laziæ poslato 30 Oktobar, 2017, 23:48
Citat: Hurricane poslato 30 Oktobar, 2017, 23:43
...eeee kad se setim koju sam ja filozofiju i igranku sebi napravio kad sam smisljao i pravio kosku da dignem rep ali isplatilo se na kraju, motor bio pokretniji 50%

Bravo
Al' bukvalno... ;D
Malo se provozao veèeras, trebalo je to odavno d'uradim... Sad mi je ba¹ ¾ao niskih ljudi koji moraju da spu¹taju motor, koliko izgube na pokretljivosti... Nisam imao predstavu da mo¾e toliko da utièe, a tako mala razlika u du¾ini... :o ;D





....nije jedino sjajno za brze krivine, nije siguran oseæaj, ali to je valjda uzbudljivo pa i nije neki minus..

Lazic

Kle je inaèe bio vrh u brzim krivinama... :)

Lazic

Konaèno sam se danas malo provozao... Ciklistika me podseæa na XT660R(iz 2008-me), èak i bolja, XT je na malim brzinama imao izra¾eno zatvaranje upravljaèa, kle je sad totalno neutralan, a postao je lak za bacakanje, kao da sam mu skinuo 30 kila... :o :D Jo¹ se navikavam na ¾ivahno skretanje i vi¹i polo¾aj sedenja... Sad gledam preko vizira, sviða mi se... Moraæu malo da podignem far, al' nije stra¹no, i ovako se vidi ok po mraku...

PECA BMW

Nov motor , sad ne moras da mislis o zameni motora jos 10 god !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hattrick


viper

Laziæu sad si me razoèarao ja pomislio nalo¾io se na SV 😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hohštapler

Citat: niki64 poslato 30 Oktobar, 2017, 22:21
Kad vec toliko brbljas, oces ki nam objasniti fenomen BIOLUMINISCENCIJE, ali ovaj put poooolaaaakooooo.

Jedna od najboljih scena koju sam do¾iveo...
"Kolega Kostiæu, 'oæete li Vi...?!"
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

diskovi tu, ploæice tu, prekidaèi tu...
samo sam ih pogledao, a kada æu da se smislim da zamenim, ne znam.

Lazic

Sve to zajedno, sat... :D









Citat: Ho¹tapler poslato 31 Oktobar, 2017, 23:13
Citat: niki64 poslato 30 Oktobar, 2017, 22:21
Kad vec toliko brbljas, oces ki nam objasniti fenomen BIOLUMINISCENCIJE, ali ovaj put poooolaaaakooooo.

Jedna od najboljih scena koju sam do¾iveo...
"Kolega Kostiæu, 'oæete li Vi...?!"
[rofl] [rofl] [rofl]

E ba¹ da vidim onog Kostiæa ¹to neæe da se dru¾i kako æe da iskulira dru¾enje kod Gorana... [facepalm]




Citat: PECA BMW poslato 31 Oktobar, 2017, 20:32
Nov motor , sad ne moras da mislis o zameni motora jos 10 god !
Da zna¹... :o ;D Mogao bi bar prednju gumu da zamenim posle 5 godina... :o ;D


Citat: Hattrick poslato 31 Oktobar, 2017, 21:34
Ovo ceo tutorijal bog te mazo.  :)
[rofl] [rofl] [rofl] :-* 
Pa nikad nisam dizao motor... ;D

niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Glava Dole

Protego mu malo tockove i pokupio usput i podloskice sa ebaya za srafove(za one koji ne znaju dzaba novi dihtung ako su podloske sabijene, nece moci srafovi da pritegnu poklopac a kod mene se raspali, plus i te gume dihtuju izmedju srafa i poklopca)... koliko je dihtung toliko su i one, a stigle neverovatno brzo, manje od 10 dana bukvalno od porucivanja i ovog puta preporuceno... suma sumarum samo za ove kolutice i ono parce gume ispade 55e(alat za helicoil ne racunam)...

'bem ti yamahu i to 25god matoru sa athena zamenskim dihtungom... al sam egzotican :)

Sad je sve na gomili, jos samo da se izradi zalomljeni sraf po meri na prolece poklopac dole a mozda i glava ako bude moralo zbog navoja, videcemo :) Al ko onda da izdrzi da se sad ne igra sa bregastim osovinama pored ovako lepih novih dihtunga  [veryangry]


Lazic


Hurricane

..skrati nam i ovu zimu èoeèe ako boga zna¹