Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 40 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

ma kontam svasta nesto radis oko kuce , al' nisi jedini rade i drugi i to mnogo vise pa ne batale da zive  :P
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF


Major

Citat: UFF poslato 06 Oktobar, 2017, 10:41
pa jebi ga motor nije zivot ;)



[thumb_up]

Ontopic - Samo sam prosao jutros pored njega kisa me sjebala

stalker92

Tako i ja, juèe dobio konaèno papire, table i nalepnicu, nameraèim ujutru na posao njime, pogledam kroz prozor kad ono meðutim :D

mkt


Kostić

ofarbo ga ko rosi. mada rosi mo¾e samo kitu da nam nosi, mi vozimo krndelje i goli i bosi





ontop: ne curi i dalje [panic]

Lazic

Citat: kosta66 poslato 05 Oktobar, 2017, 23:02
Doðe mi da ga malo polijem uljem po bloku, èisto da se upla¹im da opet curi.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj]



@Petar & Marko:
Neki su se tako smuvali... :o ;D Jo¹ da zna¹ kako neimar me¹a... :o ;D Malter... ;D


@Major:
Juèe popodne je bila grða gu¾va nego ¹to sam zamislio ujutru, sa sve ki¹om na 8 stepeni sam izdivljao preko zvezdarske ¹ume... ;D Kad sam uspeo da se dovuèem do iste... Malo Ruzveltovom kroz gradili¹te, malo trotoarom... :D
Ispod kacige osmeh oko glave... ;D



@Progonitelj92:
Lako je vama preèanima kad vam preCednik nije raskopao pola grada... Grob sebi iskopao, majke mu ga... Kakve su gu¾ve iæi æu motorom po meæavi...




ontopic:
Da bre, danima gaðam brzine kao vremensku prognozu, svaka je bila u fazonu, mo¾e a i ne mora... :o Odvio mi se ¹raf koji dr¾i polugu menjaèa... :o :D Na svu sreæu ne mo¾e d'ispandne, malopre zategnuh... :D
I dodah novu plastiènu èe¹ podlo¹ku na fudaster... :D I obrisah æopavu od ulja... :D Ostalo sam probao, ali predebeo sloj ulja... :D

Glava Dole

Ahahahha to mi se odvijalo 2-3 puta na kiviju, bas na polugi... puko, uzeo jak i kvalitetetan srafciger, krpu i stego ko konj... vise nije popustao :)

stalker92

@Laziæ: sve mi je jasno, sleteo sam na Surèin pre koju nedelju, trebalo mi je 2.5h do autobuske stanice (ne preterujem, merio sam)... :(

ontopic:

poku¹ao da popravim kratko svetlo danas na SV-u, zavr¹ilo se tako ¹to sam zamenio konektore dugog i kratkog i aupic  [pop]

Lazic

©to to ne bi smelo?

Nije samo od Surèina kolaps, bukvalno svi glavni pravci na sve strane...

UFF


Hohštapler

Pre koji dan sam nosio neke VIP (veri important pejprs) nekom "sakou" u restoran Lovac, iza slavije...
Ala mi je uterao...
2 sata sam se lomio od NBGD do tamo, jo¹ me direktor nazove i pita gde sam do sad "sako" èeka i pizdara,
i ja objasnim gde je zapelo kad meni direktor:"gde mu nosi¹?! Na Slaviju?? Pa ¹to ne ka¾e¹! Pa pièka mu materina sad æu mu jebat sve po spisku, ¹to on nije oti¹ao do NBGD kad je tako pametan?? "
I drk slu¹alicu.
Ja sti¾em u restoran a sako "de sedi pojedi popi..." ;)

A kad sam stigo u firmu ka¾e di¹ke: "Sledeæi put ide¹ motorom." ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Mo¾da je ipak bolje ove najuriti sa vlasti...?

Nego, jesi se ti to doselio kod nas?

Hohštapler

Ne,  ali mi je posao i tu u va¹em ¹oru... trkni do BGa mu dodje kao trk po pljuge ;) par puta nedeljno.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Jos se nije osusio, bas me zivo interesuje gde je to usla voda i kako joj je ovo uspelo, sta se tu desilo :) Zakuca na 13K i nece kazaljka dalje, zakuca granicnik a on vrti jos [rofl]


niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Glava Dole

To i planiram da uradim na prolece, ali bez zajebancije :) 2 navoja sam uradio a treci je proklizao pa ga zalepio, drzi se na lepku za srafove, ne mrda do duse vec 1500km al hocu to da sredim da moze  po potrebi kulturno da s eodvije i zavije a ne ispira spricevima i benzinom, lepi, ceka 24h itd :) A i ventile treba bolje ustelovati, imam sad i original kineske nove plocice, cuce na polici, plus i manji kilo kljuc a prosli put sam stezao otprilike, sad cu da je skinem ponovo kad mi bude bilo dosadno pa da ga sredim pefektno :) Jos kad bih nasao i novi dihtung poklopca i one gumene podloske ispod srafova, pa napravim adaptercice za onu spravu za vakumiranje i podesim i karbove... radio bi ko da je direktno ubrizgavanje :)

Hurricane

Citat: Milos96 poslato 08 Oktobar, 2017, 18:42
Jos se nije osusio, bas me zivo interesuje gde je to usla voda i kako joj je ovo uspelo, sta se tu desilo :) Zakuca na 13K i nece kazaljka dalje, zakuca granicnik a on vrti jos [rofl]




Ova slika je da je uramis..

Mozes i moj komentar ispod dodati:

Sta uopste bilo koja budala trazi u blokadi na 180  [rofl]

Glava Dole

Kao sto rekoh, obrtaljka me nervira i nadao se da ce da proradi opet kako treba(da blokada bude na 12K a ne preko 13K), a s druge strane mi zanimljivo da vrti preko 13K pa se igram malo :) Treci razlog je to sto dozivljavam blagu erekciju kad zavristi a onda krene da prekida u voznji :)

PECA BMW

Citat: UFF poslato 08 Oktobar, 2017, 08:09
zato je resenje ne ici nigde :D

lako je tebi na tvojim "peiæevim sala¹ima" ne moras nigde da ides :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !