Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 47 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Malo zategao sajlu kvaèila, iz nekog neobja¹njivog razloga poèela slabo da odvaja... A èitava... Jo¹ uvek... :D

Glava Dole

4100din, opseg manjeg 5-25nm, veceg 21-210nm, tako da sam pokrio sve moguce opsege na motoru :)

UFF

vec dve nedelje mi ispumpana zadnja guma
nemam pojma zasto, ne vidim ekser
kompresor stoji bukvalno 3m od motora ali koji kurac da je pumpam kad se ni ne vozim?
da olaksam lopovima guranje pre nego sto ih upucam u ledja sa terase?  [nono]

Andreja

Kole, care!


UFF-e, da bi spreèio deformisanje gume.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


UFF

 [rofl] koje gume?

ako se neko zeni ili udaje skoro zovite me da spalim govno za vas video snimak dogadjaja

Andreja

Mene pogotovo, ¹ta ja imam sa njegovom gumom :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

tebra bolje da nemas nista sa mojom gumom jbt (starom iskoriscenom)
nije valjda da mi preturas po smecu? :D

mkt


Hurricane

..jes, pa da posle 3 dana shvati kako njemu zapravo treba motor, pa da mora opet da ga kupi..  [rofl]

Glava Dole

Citat: UFF poslato 05 Oktobar, 2017, 00:23
...ali koji kurac da je pumpam kad se ni ne vozim?...


Ali bitno da je novijeg godista i da ima direktno ubrizgavanje, a ovi ostali koji se voze svakodnevno su kante... naucih i ja nesto novo :)

UFF

pa zato sto mi prija osecaj i sto volim mogucnost da mogu da ga provozam kad god pozelim i dokle god zelim bez da mi se ista pokvari :)

kao kad vozis auto od par hiljada kubika i par stotina konja a ne koristis ih

svi se pitaju koji ce ti kurac ako ih ne koristis?  pa volim osecaj da znam da ih imam i ako ih ikad zatrebam tu su, ne moram da se qrcim i dokazujem da bi znao sta vozim

i kad krenes u preticanje ni na kraj pameti ti nije da li cu stici, znas da hoces :D

eto taj osecaj pouzdanosti i sigurnosti kosta a ne umeju svi da ga cene i uzivaju u njemu

Glava Dole

A sta, ako ima karburatore ili je stariji od 10god po difoltu ne smes s njim u preticanje? Nisam znao :) A havarija npr moze da se desi na svakom, ali apsolutno svakom, koncept je bukvalno isti i na starijim i novijim. Razlikuje se samo ubrizgavanje, a to sto su na novijim na svemu stedeli, sve zivo olaksavali i samim tim pogorsavali ne znaci da su moderni motori po icemu bolji. Svi imaju svojih prednosti i mana, svakom je svoj najbolji i nije fer nipodistavati tudje kakvo god ono bilo. Tacka.

EDIT: pardon, havarija ne moze da se desi apsoluto isto, moja greska, na modernom je veca sansa da do nje dodje s obzirom da ima mnogo vise elektronike, pa samim tim i vise mogucnosti da dodje do kvara :)

Hurricane

..ili dizne da se zapuse ili riknu npr..

PECA BMW

Citat: UFF poslato 05 Oktobar, 2017, 00:23
ali koji kurac da je pumpam kad se ni ne vozim?


a samo si uzeo da se majes oko travnjaka .. sta ce biti kad se ozenis , tad ni komp vise neces da koristis  [rofl]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic


Major


Glava Dole

#6437
Oprao ga, sad se sija :) Usput pokvaseno nesto sto nije trebalo, verovatno zbog puske pod pritiskom pa je poludela opet obrtaljka(nije joj prvi put), ler na 2,5K a blokada u patos na nesto preko 13, tj. koliko moze kazaljka da nakuca, sto je dalo povoda da se malo prodzara do 150-160 da pokusam da ga rasusim, ali nije uspelo [rofl] Neka ga tako, doci ce valjda samo od sebe na svoje, ako i ne dodje ovako mu fali samo jos 3 iljada da postane R6-ica :)

Kostić

ne curi. ¹ta li sam ja bogu zgre¹io da me po¹tedi ovoliko dana necurenja. doðe mi da ga malo polijem uljem po bloku, èisto da se upla¹im da opet curi.

UFF

Citat: PECA BMW poslato 05 Oktobar, 2017, 02:19
Citat: UFF poslato 05 Oktobar, 2017, 00:23
ali koji kurac da je pumpam kad se ni ne vozim?


a samo si uzeo da se majes oko travnjaka .. sta ce biti kad se ozenis , tad ni komp vise neces da koristis  [rofl]

heh travnjaka, izgleda da odavno nisi bio kod mene, dodji pa ce ti biti jasnije, ja ne radim nisam zaposlen nemam primanja a placam majstore koji sa mnom rade oko kuce i ne planiram da se zaposlim ikad vise.
to je onda mozda malo vise razmisljanja i angazovanja od travnjaka a?

a sta ce biti kad se ozenim? isto sto ce i kod tebe biti kad postanes gay :)

u prevodu nikad

bar za moju zenidbu a za tvoju seksualnost ne garantujem :D