Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 40 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

budi strpljiv samo i prestace da curi vrlo brzo

Kostić

#6381
ova naprava 1 januara ulazi u tridestu godinu svog ¾ivota. ko zna, dal je ikad iko otvaro agregat, dal je menjo lanac bregaste, dal je iko i¹ta opravljo, a kad ga gledam s naoèare, deluje mi ko da nikad nije otvoren. pro¹le zime mi propi¹o ulje na dihtungu dekla na glavi, onaj gumeni, na minuc dvaes, pa propi¹o na crevima na nutovima, sve je to stalo èim je otoplilo. skoro sam ne¹to tripovo da nema ulja i sipo 400 grama ;D mudrac i naravno oti¹lo preko makimuma a ja se vozo znam da ima ;D mo¾da je do toga. al ako puca¹ na trip da æe ostane bez ulja - jok. gledam tri puta dnevno ;D najaèi trip je ¹to karamela ima kompresiju na sva èetri cilindra 10 - 1. fabrièka je 10.8 - 1 èinimi se. a ima pre¹o je 100 000. i radi.  auspuh èis nema ni g od gare¾i, ne tro¹i ulje. to ¹to curi nije greda, onaj semering na prednjem lanèaniku curi od kako sam ga uzo, æe zamenim kad se obogatim. volem  [srce] ;D

Lazic

Citat: kosta66 poslato 26 Septembar, 2017, 14:53
pa ne curi nigde, pa stane
Sve je u redu dok ne curi nigde pa stane... :)

Najbolje ¹to sigurno nije prelio zbog vi¹ka... [zvizdi]

Major

Citat: mkt poslato 26 Septembar, 2017, 14:54
budi strpljiv samo i prestace da curi vrlo brzo
Cim ponestane tekucine [rofl]

Kostić

tad kad sam sipo, prosviro u ¹umi, al ja nisam znao. malo se zaneo po krivinama i ono se natoèilo i u desnoj samo purnjava i zemlja. ustanem, gledam pu¹i se, reko aupièkumaterinu, i ovaj æe pogori. dignem ga a zadnja guma ko iz bureta suljem da sam je izvadio ;D sednem na klupicu da se sve ocedi i furnem kuæi. ujutro pogledam ulje, ¹pijunka puna taman dva mm iznad maksimuma. sad je dva mm ispod maksimuma. evo danas nije cureo kako sam zamenio onaj ¹rafèiæ ;D

Kostić


Kostić

i dalje ne curi. poèinjem da brinem za ¹rafèiæ, ne¹to nije u redu

mali_zmaj

Eto, neosnovane optu¾be za najbolju marku motocikla su se pokazale pogre¹ne i pretenciozne!!  ;)
jin-jang

Kostić

#6388
¹to marka? najbolji je onaj koji radi dugo a ne tra¾i ni¹ta, pa nek se zove i kako oæe :)

jebo me jedan mali ¹raf.



pre njega me jebo ¹rsf za hebl. jedan, pa posle drugi. ako je kavasaki dobar motor, za¹to mu pucaju ¹rafovi




jel imo jo¹ ko sreæe ko matoro govedo, da mu pukne jedan ¹raf, pa posle kolko dana i drugi? sreæa pa nisu pukla oba odjednom, brrrr  ;D mada bi se èièa sna¹o. al na 40 ;D

slow drajv long lajf. prc!

Major


mali_zmaj

Zato Kole ¹to konstrukcija motocikla za cestu nije isto ¹to i konstrukcija motocikla za njivu,¹umu,oranje,makadam,stunt po kanalima... itd,itd....
jin-jang

Kostić

ima tu istine mali zmaje. gledam ja i kako se vr¾ljaju sa erovima po poligoni pa probo i ja pa se prevrno i èe¹o po glavi. posle vido da nemaju heblove. pièke stavili korman od putnièkog motora. od svih tih silnih isprobanja izdr¾ljivosti hebolova, zakljuèujem da heblovi nisu za ni¹ta drugo, do samu pistu.

molem konza da uvede zakon o zabrani upravljanja ko ima heblove u redovam sobraæaj :)

































¹alim se i¹ i¹ sotone...

milomir22

Citat: Major poslato 29 Septembar, 2017, 15:37
Oprao sam motoric :)
Zasluzio je :D

I ja danas oprah moje krme jadno, nisam slikao kakav je bio ulepljen u musice, ali slutite i sami po slici kacige.




"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

viper

Ubica mu¹ica 😂

Послато са GT-P5110 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kostić

jesam reko da ne kaèite muve koje su cele sa sve krilima, deluje sme¹no, lepe se od ¹es banke na gore ;D samo rasprsle koske i krv, 250 + ;D







FANTOM

    Konacno nasao krstenog majstora u Bg , sredio motor za dan . Poispadala neka vakum creva ispod rezervoara sve vraceno na mesto ,  proverieni kablovi svecice sve ok .  Servisirao prednja kociona kljesta sad koci ubija . Znaci trazio majstora za motor citavih mesec dana cekao Bokilica on me odlagao jedno 20 dana tamo vamo. Na kraju nasao coveka blizu mene rekao mi doteraj sredicemo ja doterao ujutru mrtav motor ne radi tj dogurao . Popodne motor radi ko da mu nista nije bilo fercera ubija . Eto sad znam gde ima krsten majstor pa nekog ako zanima neka mi se javi prosledicu kontakt .


milomir22

Kosta dostigao mah 7, raspale mu se rukavice od brzine.


Inace, ono ti je kaciga vozena 160+ konstantno (mada nije ni bitno), a muve se lepe na oko 90+ najmanje, prodjem kolima 20 puta jednim putem, nema ni jedne muhe na njima, proteram jednom motor i napravim ekolosku katastrofu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

da si samo skino rezervoar i malo zavirio, bio i ti kr¹ten majstor. ¹lepo si motor zbog creva? u¾as ;D meni je jedno havi zaboravio da vrati jedno crevce na plavobelom èini mi se i motor mi se gasio èim pustim gas. samo sam zavirio i vido da visi, vrno ga u rupu i teraj milka :)

Kostić

Citat: milomir22 poslato 29 Septembar, 2017, 22:40
Kosta dostigao mah 7, raspale mu se rukavice od brzine.


Inace, ono ti je kaciga vozena 160+ konstantno (mada nije ni bitno), a muve se lepe na oko 90+ najmanje, prodjem kolima 20 puta jednim putem, nema ni jedne muhe na njima, proteram jednom motor i napravim ekolosku katastrofu.

znam, al ne pucaju ispod 250, to sam provalio tad, lepe se i na ¹es banke kad je vla¾no noæu i slièno, blizu vode. nema veze al moje su lep¹e ;D

milomir22

Priznajem  [thumb_up] 8), al ti i motor bolji (taj zuti).
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr