Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 45 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Boban_m


Lazic


mali_zmaj

Osvjezio rukavice!

Slike prije,i poslije...

i zavrseno!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic


mali_zmaj

jin-jang

Lazic


mali_zmaj

jin-jang

Glava Dole

Stigao onaj cilindar iz kine :) Sta znam, deluje sasvim pristojno odradjeno, za taj novac vise nego odlicno. Nov sraf, dihtujuce podloske, osigurac, pod rukom deluje ok.

Uzeo odmah i cilindar od jugica zbog sisice jer je jedna zapusena(ko se seca price kad me je zezala prednja mesingane na komad kurcu ne vrede i to nemoj da se neko slucajno sjebe da kupi, sa dva prsta se pipne i puca ko da je od plastike, od jugica je isti korak a metalna je i jaka a ceo cilindar je 400din), pa da i to zamenim... montaza kad stigne i alat, da se isproba ujedno i to cudo :)


mali_zmaj

jin-jang

Lazic

Stvarno sam stoka, jo¹ nisam podmazao lanac, sigurno 2 meseca... :D

castor

E stvarno si stoka!

Pozdravi kolegu, zaboravio na mene i moj fiskalni ¹tampaè. Rekao se javiti i u zemlju propade, jeb'o ga pas æuko...
It's the ride that matters, not the bike…

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 18 Septembar, 2017, 19:56
Stvarno sam stoka, jo¹ nisam podmazao lanac, sigurno 2 meseca... :D

Amater :) Kad je prestao da pali u decembru prosle godine je vec bio uveliko suv... upalio, vozen svakodnevno par meseci a nikad nije podmazan do sad :)

mali_zmaj

Pa sunce mu podmazivanje lanca traje oko tri minute,bez centralnog,ako imas srece pa imas centralni,pola minute!!
jin-jang

Hurricane


mali_zmaj

Mene,Makinja i Hostaplera zalivala kisa pet dana u Umagu onomad,podmazivali smo lance barem jednom,ako ne i vise puta dnevno!!  Ne racunajuci apgrejde limenkama!!
jin-jang

megaidiot

Citat: mali_zmaj poslato 18 Septembar, 2017, 22:14
podmazivali smo lance barem jednom,ako ne i vise puta dnevno!!
stvarno ste preterali. [rofl]

Glava Dole

Citat: mali_zmaj poslato 18 Septembar, 2017, 22:11
Pa sunce mu podmazivanje lanca traje oko tri minute,bez centralnog,ako imas srece pa imas centralni,pola minute!!

Kad ga podmazem hoce ponekad da cangrlja, ovako se ukrute rolnice i lanac je ko nov a jos se i ne mucim :) Mada nije da ne bih mogao da ga malo macnem kad budem radio kocnicu :)

Citat: Hurricane poslato 18 Septembar, 2017, 22:12
..jebes posao kad se glava ne skida

[rofl]

Citat: mali_zmaj poslato 18 Septembar, 2017, 22:14
Mene,Makinja i Hostaplera zalivala kisa pet dana u Umagu onomad,podmazivali smo lance barem jednom,ako ne i vise puta dnevno!!  Ne racunajuci apgrejde limenkama!!

Iz krajnosti u krajnost :)


Kostić

kad bude puko pa se negde raspe¹ i poru¹i¹ kegle uzeæe ti jo¹ pet dozvola unapred. idiotizam je super stvar, ali kretenizam je te¾ak oblik idiotizma :)

pazi na taj kineski cilindar, ako je materijal ko ruèice, puca ko staklo

koe pito jesam se ponovio - nisam se ponovio, uragan je u kom¹iluku. lepo sreðen. bio. sad opet nije :)