Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

taj rad. a juèe sam odma kreno do semafora, nema gancija. krenem prema pekari bane i skreæem da pogledam jnkoviæ stojana i vidim desno par. mu¾ i ¾ena sa detetom. on dr¾i dete u rukama, ona gura kolica prekrivena belom pelenom. gledaju u mene. nailazi bus a oni trk u bus.. aha, ok. okrenem i za busom do meka, stanme ispred meka kad oni izlaze, ista fora, od dr¾i dete ona gura kolica, opet gledaju u mene. aha, ok. i odem.

jutros jedan moj na vidikurcu, jedan na nbgdu. i zvoni telefon, do¾i eno ga alat. odem, malo se izderem, oni jadni klasika, na¹li smo pored kontenjera. dobro nema veze, jel da odem ja do staklenca po pandure, a? ovi pobeleli. ma neæu bre ne bojte se nisam ja drukara, raðe æu da vas izudaram. i skoèi pola pijace da ih grdi. i ko za kurac najðu panduri a ovi pobeleli. muk i ti¹ina dok ne proðo¹e. a ja oæu dumrem u sebi od smeha. ispalo govno u gaæe, a? junaèine. neæe taj vi¹e nikad ni ono ¹to bacim dukrade, jo¹ æe da vrati pored motora. da nisu imali dete u rukama mo¾da bi ih i presreo na ulici, al ispala bi muka jer sam bio besan pa bi ga izudaro neèim, a dete tu jebiga. mo¾e poneka i na lep naèin da se re¹i briga

eto, ba¹ sam ispo ¹meker

Lone Wolf

Mogao si da odvali¹ cigane od batina, i ¾enu i dete a nisi?
Razoèarao si me...
Tako se lepo namestilo...
Sve mi sline cure.
Не може рај на земљи.

Major


mali_zmaj

jin-jang

viper

Onavezno, ima da zezne¹ Emira Kusturicu :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kostić

u pitanju je porodica. lepo od¹kolovana u austrije za drpanje i da se sa¾ali¹. a i dete plus, jeboga, ne valja. nego, umalo sam pao nizbrdo, nemam zadnju pa koèim prednjom i op, okliznu se al sam pustio koènicu na vreme i ne pado. evo jo¹ se smejem. ne mogu da verujem da kavasaki nije pao! a na meni ceger, debo velik papir za dupe, kese na rezervoaru. do jaja  ;D

Lazic


mali_zmaj

Jok,sad tek..,do¹ao sam sa mora pro¹li vikend...,gara¾a suha,topla..,nikad sa motora nisam  skidao akomulator zimi..,svaka tri mjeseca plaæao 25 eura.... ma divota....
jin-jang

Lazic


castor

It's the ride that matters, not the bike…

Lazic


Hohštapler

JEbe¹ mi mater,  za te pare a ti odjavljuje¹ !!! Zna¹ kakva gara¾a! MAJMUNU! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Glava Dole

odlete limenka u 3 lepe kao da je nikad nije  ni bilo malo pre :) Drzala se extra i to dugo, otisao dalje i sipao gorivo i lutao po nekim pickovcima, gubio se, na magistrali zavrnem pun gas, malo se ugusi, puce probi i krene da se dernja :) kad dosao kuci vidim nema vise uopste limenke :)

Lazic

Nije tema ¹ta je va¹ motocikl danas uradio na sebi... ;D

Hattrick


mali_zmaj

jin-jang

Glava Dole


Major


Bori¹a

sinoc promenio ulje u kocnicama, totalno drugaciji motor [yahoo]

i po najvecem pljusku i vetru dosao kuci... steta sto nema krov [rofl]