Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 45 gostiju pregledaju ovu temu.

srbac

Teraj do Kazahstana, ne moras ba¹ u Mongoliju.
Sve Kawe do 96-7 imaju takav sistem i imaju lifta ali tako to ide...

mali_zmaj

jin-jang

mkt

Citat: srbac poslato 19 Avgust, 2017, 12:47
Teraj do Kazahstana, ne moras ba¹ u Mongoliju.
Sve Kawe do 96-7 imaju takav sistem i imaju lifta ali tako to ide...
ali ovo je honda ipak hahahahahha

Hurricane

..jeste, i sta si onda koji kur i dirao lanac uopste

Sipaj i vozi samo

mkt


Gavrolini


dr32

Posle mnogo premisljanja i trazenja konacno zamenih fabricke migavce. (nije mi trebalo ni pune 4 sezone da se smislim i nadjem vremena za to) :P




4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Glava Dole

Volite rupe, evo vam rupe [rofl]



Verzija 2 sa milimetar vecim i jos 2 dodatne, cvrsca, bolja, nesto bucnija i protocnija :)

! No longer available

Bitno da ne grmi kad se odvrne a da se ujedno i skida za 10 sekundi bilo kakvim srafcigerom, sto je bolje od bilo kog varenja, pa kolko traje da traje, konzerva me ne kosta bar nista :) Ionako nece ni imati sad prilike nesto mnogo da je progori :)


Hohštapler

Ti si jedan klasièan zalivaè kartona.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole


mkt


Hohštapler

Citat: Milos96 poslato 19 Avgust, 2017, 19:42
? [dunce]  [neampojma]

! No longer available

Odgledaj.
Sve æe ti biti jasno.
Ti ima¹ taj mentalni sklop kako da ti ka¾em.
"Kubanski" mentalitet. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Hoces reci da sam cigan zato sto sam se snasao da utisam motor sa minimumom truda bez dinara ulaganja jer mi je samo trenutno tako nesto potrebno? Bas ti hvala...

Hohštapler

 sine moj, ja sam samo rekao da ima¹ taj mentalitet, dovitljivost, kreativnost... na tom nivou.
NUla dinara, estetika ne bitna...

Oæe¹ da ka¾em da gre¹im??!

Ajde mi objasni u èemu je razlika izmeðu èereènja savr¹eno dobrog automobila da bi izgledao kao radna ma¹ina i stavljanje izbu¹ene limenke na auspuh ¹elnom....???  [watching]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

#6174
Na nivou roma, nije sija nego vrat... s kim me poredis jbte, zgranut sam... najlakse je kupiti sve original i oterati kod majstora da ugradi, ali snadji se ti sam... drugi top mi ne bi odgovarao jer zamena celog topa nije tako jednostavna... prepravka postojeceg koji ima prejebano dobar zvuk takodje(mislim na trajnu prepravku, pravi db killer, varenje iznutra itd), ovo je best buy, stavi/vrati... al lud sam ja izgleda zato sto svoje ludorije uopste i delim ovde...

Ahh, da... i za estetiku me savrseno zabole patka jer niti je motor picomagnet niti sam ja manekin i pozer, vec motociklista i funkcionalnost je na prvom mestu pa tek onda estetika :)

bobangsxr

Ma da bre... Cekaj dok stigne zima Pa navuci na glavu gace i posle se hvali kako ti je toplo a nisi morao da kupujes kapu zato sto vec imas gace Pa sto da ne iskoristis  ;D

Glava Dole

Je ne znam kako ne kapirate da i nema ko gde da ga gleda, da je bitno samo da se ne cuje na 3 kilometra i lomi prozore kad se zavrne, bas ce po neprometnim pickovcima u gluvo doba noci kad odem da me zelja mine, neko da gleda sta imam na kraju auspuha pa je estetika stvarno ogroman prioritet... a srafciger, skine se za sekundu i kao da nista nije cackano, bolje od bilo kakve trajne prepravke...

Ciganin sam al najlepsi, e tako [dancing]

Bori¹a

Citat: bobangsxr poslato 19 Avgust, 2017, 22:50
Ma da bre... Cekaj dok stigne zima Pa navuci na glavu gace i posle se hvali kako ti je toplo a nisi morao da kupujes kapu zato sto vec imas gace Pa sto da ne iskoristis  ;D

pa realno... ako nosi kapu, neko ce mu reci 'ko u kapi za kitu me capi' [rofl]

UFF

milose ako te estetika ne brine koji ti onda kurac treba da cupas obrve i depiliras grudi?

Glava Dole