Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 47 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


castor

It's the ride that matters, not the bike…

mkt

brate sta kanta  [kralj]
najskupli bajk na forumu. si lud  [ludak]

mkt

mislim na afriku a ne na ovu kantu od lazica  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

enduro iz 80tih

oba

sa po 30 konja max (nisu ih mnogo vise ni kao novi imali a to ostalo pocrkalo do sad) idu ko motkom prebijeni i toliko ruzni da niko ne zeli da ih ukrade  [rofl]

castor

Citat: mkt poslato 05 Jul, 2017, 00:52
mislim na afriku a ne na ovu kantu od lazica  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Miketa, izjasni se ko je kanta, KLE ili Laziæ? [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

mkt

Citat: UFF poslato 05 Jul, 2017, 00:54
enduro iz 80tih

oba

sa po 30 konja max (nisu ih mnogo vise ni kao novi imali a to ostalo pocrkalo do sad) idu ko motkom prebijeni i toliko ruzni da niko ne zeli da ih ukrade  [rofl]

! No longer available

mkt

Citat: castor poslato 05 Jul, 2017, 00:57
Citat: mkt poslato 05 Jul, 2017, 00:52
mislim na afriku a ne na ovu kantu od lazica  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Miketa, izjasni se ko je kanta, KLE ili Laziæ? [rofl] [rofl] [rofl]

KLEzic

castor

It's the ride that matters, not the bike…

megaidiot

na tom motoru sto leti je ostalo jako malo afrike.

UFF

a i nije do motora
mkt-u da das najlaksi i najbrzi opet bi mu trebalo 45 minuta do grada  [rofl]

Lazic

Citat: mkt poslato 05 Jul, 2017, 00:47
baksuze  [rofl]
Crèe regler od pranja? ;D

Citat: UFF poslato 05 Jul, 2017, 00:50
jbt koje dve kante od motora :D
Jo¹ jednom uporedi klepetalo sa trafikom, naljutiæu se... ;D

Kanta ili ne, ja se od februara lepo navozah... :P ;D

castor

Honda je to! The power of dreams. A u snovima, strah od crkavanja reglera... [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

kod mene u selu je primeæen maksi skuter, veliki, srebrni, bg tabla reg. nalepnica, nema tablicu. stoji tri ili èetiri dana. deluje napu¹teno i kao da je ostavljen u ¾urbi, èudno je parkiran. ako je nekome nesto skuter ili se mo¾da pokvario.

Major

Ako bude stajao jos prijavi.
A koji je model?

Kostić

ne znam. meni lièi na onakav ko ¹to ima mige. ovde sam napiso u sluèaju da neko tra¾i. neæu da prijavljujem kad ne znam èije je. mo¾da se samo pokvario ili osto bez èorbe.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Hurricane

..prestade osvetljenje instrument table da mi radi , ima neko ideju sta da proverim, svih 5 osiguraca su ok, mada mi je to nesto malo, da nema jos neko kuciste sa osiguracima?

Glava Dole

Skini masku i ogoli sve do sata, unimer u ruke, sema u ruke, pa polako :) Za pocetak, najprostije moguce, je da izvadis jednu od sijalica i premeris da li uopste ima napona do nje. Ako nema onda ga skines sa kontakta, podesis unimer da meri otpor pa proveri prvo da li je masa tu(tako sto ces probati oba kontakta pipajuci jednom pipalicom negde na ram gde je sigurno dobra masa, a drugom na kontakt kod sijalice), ako otpor bude blizu nule(ili pistalica zapisti ako ga podesis kao za proveru diode) onda si masu eliminisao(u suprotnom, ako pokazuje keca ili kazaljka stoji na nuli u slucaju analognog ona jebe)... ako je pak masa dobra onda manual u ruke pa polako... kreni redom, od sijalice, "pronjuskaj" po semi gde, sta kako se zatvara strujni krug koji vodi do sijalice i sve tako isproveravaj :) Sve to pod uslovom, naravno, da sve ostalo na motoru normalno radi :)


megaidiot

Citat: Milos96 poslato 07 Jul, 2017, 22:40
Za pocetak, najprostije moguce
[rofl] [rofl] [rofl]
Citat
Sve to pod uslovom, naravno, da sve ostalo na motoru normalno radi :)
[clapp]
ako ne, onda zna se, glava dole.