Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 44 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

I nije mu bas uteha jer je morao da proda.. :(

castor

Sa te strane kad se gleda - nije nikakva utjeha. Ali, bar je miran da æe mo¾da za godinudve moæi da ga uzme od Bokija u istom ili boljem stanju nego ¹to mu ga je predao. Isto tako, vjerovatno nije ba¹ morao morao da ga proda, veæ je iskusno procijenio da æe ove godine motor da stoji i da neæe ni rezervoar goriva da potro¹i, pa bolje da ga proda po veæoj cijeni, skupi neku kintu jo¹ i slijedeæe godine uzme bolji/noviji motor. Jbmliga. U svakom sluèaju je oèigledno dobro i jednom i drugom. Da nije - ne bi ga jo¹ prodao.
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Morao je da ga proda hitno... :( A definitivno æe biti u boljem stanju posle Bokija...

@Dunðerski:
Ma pusti ga, naljutio se k'o malo dete, nema ga od marta... :(



Major

Vratice se on :) Svakom dodje ta zuta minuta ;)

stilgar

nije danas i nije moj motor al svejedno bese interesantno. juce silazim sa brankovog mosta, a na onoj novoj bus stanici stoji vulkan 2000 sa ruskim tablicama, sedi brat rus na motoru i zagleda masinu. stanem i pitam sta je? treba li pomoc? kaze skripi mi nesto prednji tocak, reko kreni malo, a on cijuce ko da ima misa u klestima :) tu pomislim na kostu66 a ne znam zasto, pogledam plocice a ono flis papir osto. Sta da radim kuka rus da zovem prijatelja sa autom i prikolicom. Zovem ja Mileta vulkana u biker housu pitam imas plocice u radnji za vulkana 2000 kaze imam, jel moze i montaza kaze moze. Kazem ja rusu aj polako zamnom ne koci prednjom da ne sjebes diskove idemo do radnje da uzmes nove ako ti odgovara. Obraduje se brat rus odemo do tosinog bunara kod Mileta, kupi rus plocice, Boki mu zameni i tu se rastanemo. Dok mu radjenje kocnice kaze da se zove Aleksandar i da je u Bg dosao da sa nekim crnogorcem otvori restoran. Odem ja na usce na hladan nes, a on ostade da davi Bokija te stegni ovaj migavac te ovo te ono. Brat rus prica srpski sa onim simpaticnim zanosenjem na ruski :)

mrle


stilgar


Grof

Citat: castor poslato 28 Jun, 2017, 13:31
Sa te strane kad se gleda - nije nikakva utjeha. Ali, bar je miran da æe mo¾da za godinudve moæi da ga uzme od Bokija u istom ili boljem stanju nego ¹to mu ga je predao. Isto tako, vjerovatno nije ba¹ morao morao da ga proda, veæ je iskusno procijenio da æe ove godine motor da stoji i da neæe ni rezervoar goriva da potro¹i, pa bolje da ga proda po veæoj cijeni, skupi neku kintu jo¹ i slijedeæe godine uzme bolji/noviji motor. Jbmliga. U svakom sluèaju je oèigledno dobro i jednom i drugom. Da nije - ne bi ga jo¹ prodao.

Castore na¾alost sam ba¹ morao da ga prodam jer sam u nekom raskoraku sa parama a nemam obraza da se (kao neki prema meni) grbavim. Sreæna okolnost je ako se kocke uklope da æu moæi (mo¾da) da ga otkupim od bokija za godinu dve dok ga i on izgustira... da i¹lo mi je na ¾ivce da mi stoji motor a nemam para ni do Rume na sladoled da odem ali bih to nekako i izdr¾ao da me nije pekla data reè koju ne volim nikada da pogazim.   

Major


castor

Jbga Grofe, nije mi se èinilo tako da je kritièno. Drago mi je da ima jo¹ ljudi kojima je obraz bitan u ¾ivotu. U svakom sluèaju, bitno je da je motor u dobrim rukama i da zna¹ da neæe biti maltretiran i zlostavljan.
It's the ride that matters, not the bike…

Major

Mozda ce malo da ga maltretira ipak je to Boki :D

Kostić

poteraæe ga, ali neæe da ga maltretira. maltretiranje je ono ¹to budale rade po skupovima, dizanje na zadnji i slièno kurèenje. æelavi to ne radi, nego vozi, pa sve i da ga potera malo, izduvaæe mu èunak, a to se valja.  a odr¾avaæe ga garant bolje no iko na forumu. neæe da kaæi govna sa alibabe, al æe motor da bude kako treba. jer, dobro odr¾avanje nije kad se kupuje rizloma od 5 evra  i sliène smejurije by estetik kurobiotik trip ....

Major

rece kosta i stavi korpu iz prodavnice na motor
:D

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

¹ta fali imati korpu na R motoru? em ti ukine divljanje, jer ne sme¹ preko 120, em nosi¹ leba ko èovek, a ne da ti ispada usput, pa ugrozi¹ nedajbo¾e kolegu iza sebe ;D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

kofer je za pièke.

za do prodavnice i do pijace, korpa je od kad je sveta i veka, bila dobra. kofer je za putovanje.

Lazic

Proverio ulje... Ima ga... ;D



@Stilgar:
Mogu misliti kako je Rus bio sreæan, nije morao prstom da mrdne... ;D

mali_zmaj

Ispolirao ga prije neki dan,znaci nisam ni zavrsio,kisurina okinula,srecom sakrio ga pod neki balkon!
jin-jang

Lazic

Kakvo crno sakrivanje, samo ki¹a ga pere... ;D